WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to ro translation catalogue (77 entries)

en: "Disable the visual editor when writing option" should be disabled in Your Profile settings to start page builder
ro: "Dezactivati editarea vizuala cand aveti optiunea de scriere" ar trebui sa fie dezactivata in Your Profile setari pentru a incepe constructia paginii

en: Access error
ro: Eroare acces

en: Action
ro: Acţiune

en: Activate License
ro: Activeaza Licienta

en: Add Google Font
ro: Asauga Google Font

en: Add New Font style:
ro: Asauga stil nou de fond:

en: Background:
ro: Fundal:

en: Button
ro: Buton

en: Character sets:
ro: Set de caractere:

en: Chart
ro: Grafic

en: Chart type
ro: Tipul graficului

en: Check my spelling as I type
ro: Verifica-mi ortografia in timp ce scriu

en: Check spelling
ro: Verificarea ortografică

en: Column
ro: Coloană

en: Custom CSS code:
ro: Cod CSS particularizat:

en: Custom Style Name:
ro: Nume stil particularizat:

en: Custom icon color
ro: Personalizeaza culoarea iconitei

en: Custom text color
ro: Personalizeaza culoarea textului

en: Deactivate License
ro: Dezactiveaza Licienta

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Divider
ro: Despartitor

en: Drag to stage to insert
ro: Trage pentru a insera

en: Edit
ro: Editează

en: Element unique ID
ro: Element cu ID unic

en: Error while installing the default set of Google Fonts.
ro: Eroare la instalarea fontului implicit Google Fonts.

en: Errors
ro: Erorii

en: Excerpt and More tag
ro: Extras și mai multe tag-uri

en: Expired
ro: Expirat

en: Grid
ro: Grila

en: IDs
ro: ID-uri

en: Image
ro: Imagine

en: Inactive
ro: Ne activ

en: Insert
ro: Inserare

en: Invalid
ro: Ne valid

en: Large
ro: Mare

en: Layout
ro: Schema

en: List
ro: Lista

en: Maybe you are not logged in or you have no permission
ro: Poate că nu sunteţi conectat sau nuaveţi permisiune

en: Media
ro: Multimedia

en: Middle
ro: Mijloc

en: Mute
ro: Mut

en: Name
ro: Nume

en: None
ro: Niciunul

en: Other
ro: Altele

en: Page
ro: Pagina

en: Plain
ro: Simplu

en: Post
ro: Postează

en: Predefined Styles:
ro: Stiluri predefinite:

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Publish
ro: Publicat

en: Remove
ro: Ştergeţi

en: Renew License
ro: Reinoire Licienta

en: Repeat
ro: Repetă

en: Row
ro: Rând

en: Save
ro: Salvează

en: Saving...
ro: Salvez...

en: Settings
ro: Setări

en: Settings saved.
ro: Setări salvate.

en: Show All
ro: Arată Toate

en: Simple
ro: Simplu

en: Social Buttons
ro: Butoane Speciale

en: Space around element (quick form). Click to set:
ro: Spatiu in jurul elementului (forma scurta). Click pentru a seta:

en: Status
ro: Stare

en: Style
ro: Stil

en: Styles:
ro: Stilurii:

en: Submit your CSS code to this field to add new styles to the theme.
ro: Trimiteti codul CSS in acest camp pentru a adauga noi stiluri temei.

en: Term ID
ro: Termen ID

en: Updating...
ro: Se actualizează...

en: Valid (Lifetime)
ro: Valabil (Pe viata)

en: Valid until
ro: Valabil pana la

en: Volume
ro: Volum

en: WordPress visual editor is required
ro: Este necesar Wordpress editare vizuala

en: You are about to edit the content created with the WordPress Editor. It is available as a single block and will be edited using the WordPress Editor
ro: Esti pe cale sa editezi continutul creat cu WordPress Editor. Acesta este disponibil ca un singur bloc si va fi editat utilizand WordPress Editor

en: You have no permission
ro: Nu aveti permisiunea

en: You have reached the maximum number of blocks available for this row
ro: Aţi atins numărul maxim de blocuri disponibile pentru acest rând

en: Your browser is not supported. We recommend one of these supported browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
ro: Browser-ul nu este acceptat. Vă recomandăm unul dintre aceste browsere acceptate: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'> Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'> Chrome</a>.

en: template
ro: şablon
