WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to pl translation catalogue (356 entries)

en: %postType% saved. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>
pl: %postType% zapisano. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>

en: + Add
pl: + Dodaj

en: 3D Pie Chart
pl: Wykres 3D Pie

en: A monthly archive of your site posts
pl: Miesięczne archiwum wpisów witryny

en: Accordion
pl: ** Rozwijane **

en: Accordion Section
pl: Sekcje Zwijane

en: Action
pl: Akcja

en: Activate License
pl: Aktywuj Licencje

en: Active
pl: Aktywny

en: Add Google Font
pl: Dodaj czcionkę GoogleFont

en: Add New Font style:
pl: Dodaj nowy styl czcionki:

en: Address
pl: Adres

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: An error occurred while removing temporary post
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania wpisu tymczasowego

en: Animation speed in milliseconds
pl: Szybkość animacji w milisekundach

en: Animation type
pl: Typ animacji

en: Appear
pl: Pojawiają się

en: Aqua Blue
pl: Morski Niebieski

en: Archives
pl: Archiwum

en: Area Chart
pl: Wykres warstwowy

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Attachment Page
pl: Załącznik Strony

en: Attachment is not an image
pl: Załącznik nie ma obrazu

en: Audio
pl: Dźwięk

en: Audio File
pl: Plik audio

en: Audio file URL
pl: Adres URL pliku audio

en: Audio source
pl: Źródła dźwięku

en: Audio source is empty.
pl: Pole Źródło dźwięku jest puste.

en: Author
pl: Autor

en: Auto rotate (s)
pl: Auto obracanie (s)

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Background image moves slower than the foreground content
pl: Obrazek w tle porusza się wolniej niż elementy z zawartością na pierwszym planie

en: Background:
pl: Wybierz rodzaj tła:

en: Bar Chart
pl: Wykres słupkowy

en: Black
pl: Czarny

en: Bottom
pl: Dół

en: Bottom to top
pl: Od Dołu w górę

en: Box color
pl: Kolor pola

en: Button
pl: Przycisk

en: Button color
pl: Kolor

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Call To Action
pl: Wezwanie do działania

en: Categories
pl: Kategorie

en: Center
pl: Środek

en: Character sets:
pl: Zestawy znaków:

en: Chart
pl: Wykres

en: Chart colors
pl: Wykres kolorów

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Check my spelling as I type
pl: Sprawdź pisownię podczas pisania

en: Check spelling
pl: Sprawdź pisownię:

en: Choose an image from Media Library
pl: Wybierz zdjęcie z biblioteki mediów

en: Circular
pl: Okrągłe

en: Cite
pl: Cytować

en: Cite url
pl: Przytoczyć url

en: Classic
pl: Klasyczny

en: Click here to begin typing...
pl: Kliknij tutaj aby zacząć pisać...

en: Click on image to open the link. (ex. http://yoursite.com/)
pl: Kliknij na obrazek, aby otworzyć łącze. (np. http://yoursite.com/)

en: Click the text box to add and edit your content or click Edit
pl: Kliknij pole tekstowe, aby dodawać i edytować zawartość lub kliknij przycisk Edytuj

en: Close
pl: Zamknij

en: Column
pl: Kolumna

en: Column Chart
pl: Wykres kolumnowy

en: Comma separated HEX color values. Ex: #e0440e, #e6693e
pl: Oddziel przecinkami wartości kolorów HEX. Ex: # e0440e, # e6693e

en: Content
pl: Treści

en: Content for logged in users
pl: Pomoc dla zalogowanych użytkowników

en: Convert shortcodes in excerpt to html
pl: Przekonwertować skróconych w fragment html

en: Cover image will be extended automatically
pl: Okładka zostanie automatycznie przedłużona

en: Custom
pl: Niestandardowe

en: Custom CSS code:
pl: Niestandardowy kod CSS:

en: Custom Menu
pl: Menu niestandardowe

en: Custom Style Name can contain only latin letters, numbers, hyphens and underscores.
pl: Dowolny Styl może zawierać tylko litery łacińskie, cyfry, łączniki i podkreślenia.

en: Custom Style Name:
pl: Niestandardowa nazwa stylu:

en: Custom URL
pl: Niestandardowy adres URL

en: Custom button color
pl: Niestandardowy kolor przycisku

en: Custom icon color
pl: Niestandardowy kolor ikon

en: Custom links
pl: Własne odnośniki

en: Custom text color
pl: Niestandardowy kolor tekstu

en: Dark Grey
pl: Ciemny Szary

en: Data
pl: Dane

en: Data in each row separated by comma
pl: Dane z każdego wiersza oddzielone przecinkami

en: Data in each row separated by comma. Find out more about <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'>CSV format</a>.
pl: Dane w każdym wierszu oddzielone przecinkami. Dowiedz się więcej o <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'>formacie CSV</a>.

en: Date
pl: Data

en: Deactivate License
pl: Dezaktywuj Licencje

en: Delay in milliseconds
pl: Opóźnienie w milisekundach

en: Delete Object
pl: Skasuj Objekt

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Digits size
pl: Rozmiary cyfr

en: Disable
pl: Wyłączono

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Display as dropdown
pl: Wyświetl jako listę rozwijaną

en: Display item author if available?
pl: Wyświetlić autora elementu, jeśli dostępny?

en: Display item content?
pl: Wyświetlanie zawartości elementu?

en: Display item date?
pl: Wyświetl datę elementu?

en: Display posts by tag slug
pl: Wyświetl **posty** po znaczniku TAG

en: Download Button
pl: Przycisk Pobierz

en: Drag objects from the left panel to this area to start working with them
pl: Aby rozpocząć pracę z obiektami przeciągnij je tutaj z lewego panelu.

en: Drag objects here
pl: Przeciągnij tutaj

en: Drag to stage to insert
pl: Przeciągnij na scenę i upuść

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Slides
pl: Edytuj suwak

en: Element unique ID
pl: Unikatowy identyfikator elementu

en: Embed
pl: Osadź

en: Empty attachment or post type not equal 'attachment'
pl: Pusty załącznik lub typ postu nierówny 'załącznikowi"

en: Enable slideshow
pl: Włącz pokaz slajdów

en: Enter Custom Style Name ex. HomePageHeader to use in Style selector and press Add Google Font button. Choose Font Family and styles of the created font style.
pl: Wpisz nazwę stylu ex klienta. HomePageHeader w użyciu wybieraka Style i naciśnij przycisk Dodaj Google Font. Wybierz Rodzina i style tworzonego stylu czcionki.

en: Enter the RSS feed URL here
pl: Wprowadź tutaj adres kanału RSS

en: Error getting the attachment image src
pl: Podczas pobierania źródła obrazu załącznika wystąpił błąd

en: Error while getting the palettes
pl: Błąd podczas pobierania palety

en: Error while getting the video id
pl: Wystąpił błąd podczas uzyskiwania identyfikatora wideo

en: Error while installing the default set of Google Fonts.
pl: Błąd podczas instalacji domyślnego zestawu czcionek GoogleFonts.

en: Error while parsing the video URL
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania adresu URL do filmu wideo

en: Errors
pl: Błędy

en: Excerpt
pl: Fragment

en: Excerpt and More tag
pl: Fragment i więcej tagów:

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Expand object to fill available width and height
pl: Rozszerz obiekty aby wypełniały szerokość i wysokość

en: Expired
pl: Wygasł

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Feature
pl: Funkcja

en: Featured Image left, Title, Content
pl: Rekomendowany obraz po lewej, Tytuł, Treść

en: Featured Image, Title, Content
pl: Rekomendowany obraz, Tytuł, Treść

en: Fill available space
pl: Wypełnij dostępną przestrzeń

en: Find out more about chart types at <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'>Google Charts</a>
pl: Chcesz wiedzieć więcej o typach wykresów w <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'> Google Charts</a>

en: First column left
pl: Pierwsza kolumna z lewej

en: Fixed Row Width
pl: Stała szerokość wiersza

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek:

en: Full
pl: Pełny

en: Full preview is available at the website only. Select 'Full-Width' style to stretch media to the website width.
pl: Pełny podgląd dostępny jest tylko na stronie internetowej. Wybierz styl "pełnej szerokości" rozciągnąć mediów do szerokości strony.

en: Google Fonts
pl: Czcionki GoogleFonts:

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Green Grass
pl: Trawiasto Zielony

en: Grid
pl: Siatka

en: Grid Gallery
pl: Siatka galerii

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide animation
pl: Ukryj animację

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Hot Summer
pl: Gorące Lato

en: How many items would you like to display?
pl: Ile elementów chcesz wyświetlić?

en: ID
pl: IDENTYFIKATOR

en: IDs
pl: Identyfikatory

en: If your current browser does not support HTML5 audio or Flash Player is not installed, a direct download link will be displayed instead of the player
pl: Jeżeli twoja przeglądarka nie obsługuje dźwięku w formacie "HTML5 audio" lub nie ma zainstalowanego Flash Player-a, zamiast właściwej zawartości zostanie wyświetlony bezpośredni link do pobrania plugin-u

en: Image
pl: Obrazek

en: Image position
pl: Pozycja obrazka

en: Image size
pl: Rozmiar obrazu

en: Image size in pixels, ex. 200x100 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
pl: Wprowadź rozmiar obrazu w pikselach, ex. 200x100 (szerokość x wysokość)

en: Image, Title, Text
pl: Obraz, Tytuł, Tekst

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Incorrect video URL
pl: Nieprawidłowy adres URL

en: Inner Column
pl: Kolumna wewnętrza

en: Inner Row
pl: Wiersz wewnętrzny

en: Insert
pl: Wstaw

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: Items quantity
pl: Ilość elementów

en: Justify
pl: Justowanie

en: Large
pl: Duży

en: Layout
pl: Układ

en: Left
pl: Lewo

en: Left to right
pl: Z lewej do prawej

en: Length of the Text
pl: Długość tekstu

en: License Key
pl: Klucz licencji

en: Licenses
pl: Licencje

en: Light
pl: Jasny

en: Line Chart
pl: Wykres liniowy

en: Link to
pl: Połącz z

en: List
pl: Lista

en: List of images is empty. Select images.
pl: Lista obrazów jest pusta. Wybierz obrazy.

en: Login link text
pl: Zaloguj się poprzez link tekstowy

en: Maybe you are not logged in or you have no permission
pl: Nie jesteś zalogowany lub nie masz wystarczających uprawnień

en: Media File
pl: Plik multimedialny

en: Media Library
pl: Biblioteka multimediów

en: Medium
pl: Średni

en: Members Content
pl: Zawartość użytkowników

en: Menu order
pl: Kolejność w menu

en: Message for not logged in users
pl: Wiadomość dla użytkowników nie zalogowanych

en: Meta
pl: Metadane

en: Middle
pl: Wypośrodkowany

en: Modified
pl: Zmodyfikowane

en: Must start with a letter and contain dashes, underscores, letters or numbers
pl: Musi zaczynać się literą i zawierają kreski, podkreślenia, litery lub cyfry

en: Mute
pl: Wycisz

en: None
pl: Żaden

en: Nothing found. Please enter correct address.
pl: Nic nie znaleziono.. wpisz właściwy adres.

en: Number of Comments to show
pl: Liczba komentarzy do wyświetlenia

en: Olive Garden
pl: Ogród Oliwny

en: Only registered users will see this content.
pl: Tylko zarejestrowani użytkownicy zobaczą tę zawartość.

en: Open in WordPress Editor
pl: Otwórz w Edytorze WordPress

en: Open link in new window (tab)
pl: Otwórz link w nowym oknie (karcie)

en: Order by
pl: Sortowanie przez

en: Organize Images
pl: Organizowanie zdjęć

en: Original post
pl: Oryginalny post

en: Other
pl: Inne

en: Page
pl: Strona

en: Page ID
pl: Identyfikator strony

en: Page IDs, separated by commas.
pl: Identyfikatory stron, oddzielonych przecinkami.

en: Page order
pl: Kolejność na stronie

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Pages
pl: Strony

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Parallax
pl: Paralaksa

en: Paste HTML code
pl: Wklej kod HTML

en: Paste the URL of YouTube video you'd like to embed
pl: Tutaj wklej URL filmu który chciałbyś załączyć z YouTube

en: Paste the URL of a video (Vimeo or YouTube) you'd like to embed
pl: Wklej adres URL wideo które chcesz osadzić z serwisu (YouTube lub Vimeo)

en: Pause on hover
pl: Zatrzymaj przy aktywowaniu

en: Pie Chart
pl: Wykres kołowy

en: Pink Dreams
pl: Różowe Marzenia

en: Plain
pl: Prosty

en: Play file automatically when page is loaded
pl: Odtwarzaj automatycznie, gdy strona jest ładowana

en: Post
pl: Poczta

en: Post Read More link text
pl: Link w tekście Czytaj więcej

en: Post Style
pl: Styl Wpisów

en: Post Type to show
pl: Rodzaj wpisów do Pokazania

en: Post description
pl: Tekst wpisu

en: Post title
pl: Tytuł wpisu

en: Post types
pl: Typy wpisów

en: Posts Grid
pl: Siatka wpisów

en: Posts Slider
pl: Suwak wpisów

en: Posts count
pl: Licznik wpisów

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview the page to view the animation
pl: Aby wyświetlić animację włącz Podgląd strony

en: Product
pl: Produkt

en: Publish
pl: Publikuj

en: Quote
pl: Cytat

en: Quote author name
pl: Imię i nazwisko autora cytatu

en: Quote content
pl: Cytuj treść

en: RSS feed URL
pl: Adres URL źródła danych RSS

en: Random
pl: Losowo

en: Read more
pl: Czytaj więcej

en: Recent Comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Recent Posts
pl: Ostatnie wpisy

en: Red
pl: Czerwony

en: Remove
pl: Usuń

en: Renew License
pl: Odnów Licencje

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Repeat when playback is ended
pl: Powtórzyć po zakończeniu odtwarzania

en: Responsive Preview
pl: Podgląd Responsywny

en: Right
pl: Prawo

en: Right to left
pl: Z prawej do lewej

en: Rounded
pl: Zaokrąglone

en: Row
pl: Wiersz

en: Save
pl: Zapisz

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: Section content
pl: Zawartość Sekcji

en: Section title
pl: Tytuł Sekcji

en: Select Area
pl: Wybierz obszar

en: Select Image
pl: Wybierz obraz

en: Select Menu
pl: Wybierz Menu

en: Select audio file from Media Library
pl: Wybierz plik audio z biblioteki multimediów

en: Select image for parallax effect
pl: Wybierz obraz na którym zostanie zastosowany efekt Paralaks

en: Select image to cover video
pl: Wybierz obraz, reprezentujący wideo

en: Select images from Media Library
pl: Wybierz obrazy z biblioteki mediów

en: Select video from Media Library in webm, mp4 and ogg formats for cross-browser compatibility. Use <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'>video converter</a> to convert your video
pl: Do konwersji wideo użyj <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'> konwertera wideo</a>. Wybierz wideo z biblioteki multimediów w jednym z obsługiwanych formatów: webm, mp4, ogg <em>(które zapewnią zgodności z przeglądarkami)</em>

en: Service
pl: Usługi

en: Set Image
pl: Ustaw obraz

en: Set Images
pl: Zestaw obrazów

en: Set Video
pl: Ustaw Wideo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisano.

en: Shape
pl: Kształt

en: Short
pl: Krótki

en: Show All
pl: Pokaż wszystkie

en: Show Date and Comments
pl: Pokaż Daty i Komentarze

en: Show Featured Image
pl: Pokaż Opisany Obrazek

en: Show animation
pl: Pokaż animacje

en: Show bullets
pl: Pokaz podział na strony

en: Show hierarchy
pl: Pokaż hierarchię

en: Show image caption
pl: Pokaż Podpis

en: Show post counts
pl: Pokaż licznik wpisów

en: Silver
pl: Srebrny

en: Size
pl: Wielkość

en: Skyline
pl: Panorama

en: Slide
pl: Slajd

en: Slider
pl: Suwak

en: Slideshow speed in seconds
pl: Szybkość pokazu slajdów w sekundach

en: Small
pl: Mały

en: Smooth height
pl: Wysokość przenikania

en: Social Buttons
pl: Przyciski Sieci społecznościowe

en: Social Share Buttons
pl: Przyciski udostępniania do Sieci społecznościowych

en: Sort by
pl: Sortuj według

en: Sort order
pl: Porządek Sortowania

en: Space
pl: Przestrzeń

en: Space between borders and tab content
pl: Odstęp pomiędzy **ramką** a zakładką Zawartość

en: Splash Screen
pl: Ekran powitalny

en: Stepped Area Chart
pl: Krokowy wykres warstwowy

en: Style
pl: Styl

en: Styles:
pl: Style:

en: Submit your CSS code to this field to add new styles to the theme.
pl: Aby dodać nowe style do **tematu.** Prześlij swój kod CSS dla tego pola.

en: Subtitle
pl: Napisy

en: Supported formats: .mp3, .m4a, .ogg, .wav
pl: Obsługiwane formaty: .m4a, .ogg, .mp3, .wav

en: Tab
pl: Zakładka

en: Tab content
pl: Zawartość Zakładki

en: Tab title
pl: Tytuł Zakładki

en: Table
pl: Tabela

en: Table data is empty.
pl: Tabela danych jest pusta.

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tag Cloud
pl: Chmura Tagów

en: Tags
pl: Tagi

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Terminate & Close
pl: Zakończ i Zamknij

en: Text
pl: Tekst

en: Text alignment
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text for the login link
pl: Tekst dla łącza logowania

en: Text on the button
pl: Tekst na przycisku

en: Text size
pl: Rozmiar tekstu

en: The most recent comments
pl: Najnowsze komentarze

en: The slideshow will start automatically when the page is loaded
pl: Pokaz slajdów rozpocznie się automatycznie kiedy strona jest w trakcie ładowania

en: There are no Styles of this element. To apply style class from your stylesheet type it and press Enter.
pl: Brak tego elementu w stylach. Aby zastosować klasę stylu z arkusza stylów wpisz go i naciśnij klawisz Enter.

en: There are no sidebars
pl: Pasek boczny nie istnieje

en: This Custom Style Name already exists.
pl: Taka Nazwa Stylu już istnieje.

en: This content is for registered users only. Please %login%.
pl: Ta zawartość tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.

en: This feature is only available in Pro version
pl: Ta funkcja jest dostępna tylko w wersji PRO

en: This message will see not logged in users
pl: Ta wiadomość będzie widoczna dla niezalogowanych użytkowników

en: Thumbnail
pl: **Miniatura**

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Tip: <i>Using many font styles and character sets can slow down your webpage, so only select the ones you actually need on your webpage.</i>
pl: Wskazówka: <i>przy użyciu wielu stylów czcionek i znaków może spowolnić twój webpage, więc wybierać tylko te które rzeczywiście trzeba na swojej stronie internetowej.</i>

en: Title
pl: Tytuł

en: Title, Featured Image, Content
pl: Tytuł, Rekomendowany obraz, treść

en: Title, Image and Text
pl: Tytuł, Obraz i Tekst

en: Title, Text
pl: Tytuł, tekst

en: To find a specific address or location, just enter what you're looking for and press Enter
pl: Aby znaleźć określony adres lub miejsce, po prostu wpisz czego szukasz i naciśnij klawisz Enter

en: To spell check your entry, spell checking must be enabled in your browser.
pl: Aby sprawdzić pisownię twojego wpisu, funkcja ta musi być uruchomiona w twojej przeglądarce internetowej.

en: Top
pl: U góry

en: Top to bottom
pl: Od góry do dołu

en: Transparent background
pl: Przezroczyste tło

en: Unknown MIME type
pl: Nieznany typ MIME

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updating...
pl: Aktualizacja..

en: Url of the quoted author
pl: Autor cytowanego adresu URL

en: Use this widget to add one of your Widget Areas.
pl: Użyj tego widżet-u aby dodać jeden z twoich Widżet-ów obszaru.

en: Valid (Lifetime)
pl: Poprawna (dożywotnia)

en: Valid until
pl: Ważny do

en: Value should not be empty
pl: To pole nie powinno być puste

en: Value should not be longer than 100 characters and not contain characters: \ "
pl: Wartość nie powinna być większa niż 100 znaków i zawierać znaków: \ "

en: Value should not be longer than 50 characters and consist of letters from a-z (LowerCase, UpperCase), characters: _ - .
pl: Wartości nie powinny być dłuższe niż 50 znaków i składać się z liter od a-z (małe, wielkie litery), znaki: _ -.

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Video
pl: Wideo

en: Video URL
pl: Adres URL wideo

en: Violet
pl: Fioletowy

en: Volume
pl: Głośność

en: Warm
pl: Ciepły

en: Widgets Area
pl: Widżety obszaru

en: WordPress Multisite
pl: WordPress Multisite:

en: WordPress Text
pl: Tekst WordPress

en: WordPress visual editor is required
pl: Wizualny Edytor WordPress jest wymagany

en: You are about to edit the content created with the WordPress Editor. It is available as a single block and will be edited using the WordPress Editor
pl: Masz zamiar edytować zawartość utworzona z edytorem WordPress. Jest ona dostępna jako pojedynczy blok i być edytowana za pomocą edytora WordPress

en: You have no permission
pl: Nie masz uprawnień

en: You have reached the maximum number of blocks available for this row
pl: Osiągnąłeś maksymalną ilość bloków dostępną dla tego rzędu

en: YouTube video URL:
pl: Ścieżka URL do filmu w YouTube:

en: Your browser is not supported. We recommend one of these supported browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
pl: Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana. Rekomendujemy używanie jednej z wspieranych przeglądarek internetowych, takich jak: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a> lub <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.

en: Zoom
pl: Powiększenie

en: ex. http://yoursite.com/ or /blog
pl: np. http://twojadomena.pl/ lub /blog

en: login
pl: zaloguj się

en: no title
pl: brak tytułu

en: or
pl: lub

en: shortcode
pl: shortkody

en: template
pl: szablon
