WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to no translation catalogue (37 entries)

en: A monthly archive of your site posts
no: Et månedlig arkiv av dine innlegg på siden

en: Access error
no: Tilgangsfeil

en: Archives
no: Arkiv

en: Ascending
no: Stigende

en: Author
no: Forfatter

en: Both
no: Begge

en: Calendar
no: Kalender

en: Column
no: Kolonne

en: Comment count
no: Antall kommentarer

en: Data in each row separated by comma
no: Dataene i hver rad atskilt med komma

en: Date
no: Dato

en: Descending
no: Synkende

en: Display as dropdown
no: Vis som rullegardinmeny

en: Drag to stage to insert
no: Dra for å sette inn

en: Edit
no: Rediger

en: Exclude
no: Ekskluder

en: Insert
no: Sett inn

en: Maybe you are not logged in or you have no permission
no: Kanskje du er ikke logget på, eller du har ikke tillatelse

en: Menu order
no: Meny rekkefølge

en: Modified
no: Redigert

en: Nonce is invalid. Try to reload page
no: Nonce er ugyldig. Forsøk å laste siden på nytt

en: Order by
no: Sorter etter

en: Page ID
no: Side id

en: Page IDs, separated by commas.
no: Side-ID'er, adskilt med komma.

en: Page order
no: Siderekkefølge

en: Page title
no: Sidetittel

en: Random
no: Tilfeldig

en: Row
no: Rad

en: Set Images
no: Angi bilde

en: Set Media
no: Angi Media

en: Settings
no: Innstillinger

en: Show post counts
no: Vis innleggsteller

en: Sort by
no: Sorter etter

en: WordPress visual editor is required
no: WordPress visuell editor kreves

en: You have no permission
no: Du har ikke tilgang

en: You have reached the maximum number of blocks available for this row
no: Du har nådd maksimalt antall blokker tilgjengelig for denne raden

en: Your browser is not supported. We recommend one of these supported browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
no: Din nettleser støttes ikke. Vi anbefaler en av disse støttede nettleserne: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
