WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to nl translation catalogue (539 entries)

en: Renew License
nl: Licentie verlengen

en: Deactivate License
nl: Licentie deactiveren

en: Activate License
nl: Licentie activeren

en: Action
nl: Actie

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Expired
nl: Verlopen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Valid (Lifetime)
nl: Geldig (levensduur)

en: Valid until
nl: Geldig tot

en: Inactive
nl: Inactief

en: Status
nl: Gepubliceerd

en: Errors
nl: Fouten

en: License Key
nl: Licentiecode

en: Visual Builder License
nl: Visual Builder Licentie

en: This Custom Style Name already exists.
nl: Deze aangepaste stijlnaam bestaat al.

en: Custom Style Name can contain only latin letters, numbers, hyphens and underscores.
nl: De naam van de aangepaste stijl kan alleen letters, cijfers, koppeltekens en onderstrepingstekens bevatten.

en: Enter Custom Style Name ex. HomePageHeader to use in Style selector and press Add Google Font button. Choose Font Family and styles of the created font style.
nl: Voer een naam in voor de aangepaste stijl om deze als stijl te kunnen selecteren. Druk op 'Google lettertype toevoegen' en kies een lettertype en stijl voor de gemaakte lettertype stijl.

en: Add Google Font
nl: Google lettertype toevoegen

en: Custom Style Name:
nl: Aangepaste stijlnaam:

en: Add New Font style:
nl: Nieuw lettertype stijl toevoegen:

en: Character sets:
nl: Tekensets:

en: Styles:
nl: Stijlen:

en: Font Family
nl: Lettertypefamilie

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Tip: <i>Using many font styles and character sets can slow down your webpage, so only select the ones you actually need on your webpage.</i>
nl: Tip: <i>het gebruik van vele tekenstijlen en tekensets kan uw webpagina vertragen, selecteer alleen die tekenstijlen die u daadwerkelijk nodig heeft op uw webpagina.</i>

en: Convert shortcodes in excerpt to html
nl: Shortcodes in fragment converteren naar html

en: Submit your CSS code to this field to add new styles to the theme.
nl: Voeg je eigen CSS code hier toe om een nieuwe stijl aan het thema toe te voegen.

en: To spell check your entry, spell checking must be enabled in your browser.
nl: Om je inzending te controleren op spelling moet spellingscontrole geactiveerd zijn in je browser.

en: Check my spelling as I type
nl: Controleer mijn spelling terwijl ik type

en: Excerpt and More tag
nl: Uittreksel en meer tag

en: Custom CSS code:
nl: Eigen CSS code:

en: Fixed Row Width
nl: Vaste rij breedte

en: Check spelling
nl: Controleer spelling

en: Disable Visual Builder for user groups
nl: Visual Builder uitschakelen voor gebruikersgroepen

en: Enable Visual Builder for
nl: Visuele bouwer inschakelen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: <b>Visual Builder button can be found in the Pages and Posts section.</b>
nl: <b>Visual Builder knop vindt u in de sectie pagina's en berichten.</b>

en: Your browser is not supported. We recommend one of these supported browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
nl: Uw browser wordt niet ondersteund. Wij bevelen een van deze ondersteunde browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'> Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'> Chrome</a>.

en: Licenses
nl: Licenties

en: Error while installing the default set of Google Fonts.
nl: Fout tijdens het installeren van de standaardset met Google Fonts.

en: Are you sure you want to delete preset "%presetLabel%"?
nl: Weet u zeker dat u de vooraf ingestelde "%presetLabel%" wilt verwijderen?

en: Empty preset name is not allowed.
nl: U moet een naam invullen.

en: Rename Preset "%presetLabel%". Empty name is not allowed.
nl: Wijzig de naam van vooraf ingestelde "%presetLabel%". Geen naam is niet toegestaan.

en: Delete
nl: Verwijder

en: Rename
nl: Hernoem

en: Clear
nl: Leeg maken

en: Save as ...
nl: Opslaan als ...

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Apply
nl: Toepassen

en: Hover Style
nl: Muisover stijl

en: Mobile Style
nl: Mobiele stijl

en: Tablet Style
nl: Tablet stijl

en: Desktop Style
nl: Desktop stijl

en: There are no presets.
nl: Er zijn geen presets.

en: This feature is only available in Pro version
nl: Deze functie is alleen beschikbaar in de proversie

en: There are no Styles of this element. To apply style class from your stylesheet type it and press Enter.
nl: Er zijn geen stijlen van dit element. Toe te passen stijl klasse van uw stylesheet type het en druk op Enter.

en: Click to set More tag here
nl: Klik hier meer tag instellen

en: Click to remove More tag
nl: Klik om te verwijderen meer tag

en: Set Images
nl: Afbeeldingen instellen

en: Set Video
nl: Video instellen

en: Set Image
nl: Afbeelding instellen

en: Set Media
nl: Media instellen

en: Drag to stage to insert
nl: Sleep naar het werkgebied om in te voegen

en: Addons
nl: Extra's

en: Insert Read More tag
nl: Lees meer tag invoegen

en: Saving...
nl: Wordt opgeslagen...

en: %postType% saved. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>
nl: %postType% opgeslagen. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>

en: Updating...
nl: Wordt bijgewerkt...

en: The changes you made will be lost if you leave this page.
nl: De aangebrachte wijzigingen zullen verloren gaan als u deze pagina verlaat.

en: You are about to edit the content created with the WordPress Editor. It is available as a single block and will be edited using the WordPress Editor
nl: U bent bezig met bewerken van de inhoud die is gemaakt met de WordPress-Editor. Het is beschikbaar als één blok en zal worden bewerkt met behulp van de WordPress-Editor

en: There is no Content section on the template of this page. Make sure the page template is correct.
nl: Er bestaat geen inhoud sectie van de sjabloon van deze pagina. Controleer of dat de paginasjabloon correct is.

en: There is no Content Block on this page template or Content Block Query Mode is set Custom Query. Add Content Block using the Headway Grid first or change Query Mode to Default Behaviour.
nl: Er is geen inhoud te blokkeren op deze paginasjabloon of Content blok-querymodus is ingesteld op aangepaste Query. Blok inhoud met behulp van het raster vooruitgang eerst toevoegen of wijzigen van Query-modus standaard gedrag.

en: You have no permission
nl: Je hebt geen toestemming

en: Access error
nl: Toegangsfout

en: Nonce is invalid. Try to reload page
nl: Nonce is ongeldig. Probeer om pagina te herladen

en: Nonce error
nl: Nonce fout

en: Space around element (quick form). Click to set:
nl: Ruimte rondom element (snelle formulier). Klik om in te stellen:

en: Predefined styles will appear here if plugin or theme provides ones. Hover the Eye icon to preview style.
nl: Vooraf gedefinieerde stijlen wordt hier weergegeven als plugin of thema degenen biedt. Beweeg het oogpictogram om een voorbeeld van de stijl.

en: Predefined Styles:
nl: Vooraf gedefinieerde stijlen:

en: Outset
nl: Begin

en: Inset
nl: Inzet

en: Ridge
nl: Richel

en: Groove
nl: Groef

en: Double
nl: Dubbel

en: Dashed
nl: Onderbroken

en: Background Position Y (in %)
nl: Backgroud Position Y (in %)

en: Background Position X (in %)
nl: Backgroud Position X (in %)

en: Default
nl: Standaard

en: Click Edit Element Style to apply style to this element only. Save style as Preset to apply to another elements. Predefined Styles may overwrite these values.
nl: Klik op 'Item opmaak bewerken' om de opmaak enkel toe te passen op dit item. Of sla de stijl op als voorinstelling als u de opmaak wilt toepassen op andere items. Voorgedefinieerde stijlen kunnen deze waarden overschrijven.

en: Element Style and Presets:
nl: Element stijl en voorinstellingen:

en: Settings
nl: Forum Setting

en: You have reached the maximum number of blocks available for this row
nl: U hebt het maximum aantal blokken beschikbaar voor deze rij bereikt

en: Insert
nl: Invoegen

en: or choose one of the predefined layouts
nl: of kies een van de voorgedefinieerde indelingen

en: Click here to begin typing...
nl: Klik hier om te beginnen met typen...

en: or
nl: of

en: Drag objects from the left panel to this area to start working with them
nl: Sleep objecten in het linkerdeelvenster naar dit gebied om deze te gebruiken

en: Drag objects here
nl: Sleep objecten naar hier

en: Error while getting the palettes
nl: Fout bij het verkrijgen van de paletten

en: Older posts
nl: Oudere berichten

en: Newer posts
nl: Nieuwere berichten

en: Featured Image left, Title, Content
nl: Aanbevolen afbeelding links, titel en inhoud

en: Title, Featured Image, Content
nl: Titel, aanbevolen afbeelding en inhoud

en: Featured Image, Title, Content
nl: Aanbevolen afbeelding, titel en inhoud

en: Table data is empty.
nl: Tabelgegevens is leeg.

en: Audio source is empty.
nl: Audiobron is leeg.

en: Nothing found. Please enter correct address.
nl: Niets gevonden. Voer het juiste adres.

en: Error while parsing the video URL
nl: Fout bij het verwerken van de video-URL

en: Incorrect video URL
nl: Onjuiste video-URL

en: Error while getting the video id
nl: Fout bij het ophalen van de video-Id

en: List of images is empty. Select images.
nl: De lijst met afbeeldingen is leeg. Selecteer afbeeldingen.

en: An error occurred while removing temporary post
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het maken van tijdelijke post

en: Error while getting the attachment thumbnail
nl: Fout bij het verkrijgen van de miniatuur van de afbeelding

en: Empty attachment or post type not equal 'attachment'
nl: Lege bijlage of post type niet gelijk is aan 'attachment'

en: Attachment is not an image
nl: Bijlage is geen afbeelding

en: Error getting the attachment image src
nl: Fout krijgen de bijlage afbeeldings src

en: Note: content created in Visual Builder will be displayed on your site when Visual Builder tab is active. You may switch to default Text Editor anytime but your edits will not be replicated in the visual version. Content in Text Editor tab is automatically updated with edits you make in Visual Builder.
nl: Opmerking: in Visual Builder gemaakte inhoud zal worden weergegeven op uw site wanneer Visual Builder tabblad actief is. U kan overschakelen naar de standaard Text Editor op elk gewenst moment, maar uw bewerkingen niet wordt gerepliceerd in de visuele versie. Inhoud in teksteditor tabblad automatisch bijgewerkt met de wijzigingen die u in Visual Builder aanbrengt.

en: Text Editor
nl: Tekst Bewerker

en: Google Fonts
nl: Google lettertypen

en: Service
nl: Dienst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Feature
nl: Functie

en: Landing
nl: Overloop

en: Other
nl: Overige

en: Grid
nl: Raster

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Your most used tags in cloud format
nl: Uw meest gebruikte tags in een wolk formaat

en: Tag Cloud
nl: Tag cloud

en: A search form for your site
nl: Een zoekformulier voor uw site

en: Search
nl: Zoek

en: Display item date?
nl: De datum van de punt van de weergeven?

en: Display item author if available?
nl: Auteur van het item weergeven indien beschikbaar?

en: Display item content?
nl: Inhoud op het item beeldscherm?

en: How many items would you like to display?
nl: Hoeveel items zou u willen tonen?

en: Items quantity
nl: Aantal items

en: Give the feed a title (optional)
nl: Geef de feed een naam (optioneel)

en: Feed title
nl: Feed titel

en: Enter the RSS feed URL here
nl: Voer de RSS-feed URL hier

en: RSS feed URL
nl: RSS-feed URL

en: Number of Comments to show
nl: Aantal opmerkingen weergeven

en: The most recent comments
nl: De meest recente reacties

en: Display post date?
nl: De datum van de post van de weergeven?

en: Number of Posts to show
nl: Aantal posten om te laten zien

en: The most recent posts on your site
nl: De meest recente berichten op uw site

en: Recent Posts
nl: Laatste berichten

en: Page IDs, separated by commas.
nl: Pagina-IDs, gescheiden door komma's.

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Page ID
nl: Pagina ID

en: Page order
nl: Paginavolgorde

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Sort by
nl: Sorteer op

en: Your site WordPress Pages
nl: Uw site WordPress pagina 's

en: Pages
nl: Pagina’s

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
nl: Log in/out, admin, diervoeders en WordPress links

en: Select Menu
nl: Selecteer Menu

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget.
nl: Met deze widget kunt u een van uw aangepaste menu's toevoegen als een widget.

en: Custom Menu
nl: Aangepast Menu

en: There are no menus
nl: Er zijn geen menu's

en: Show hierarchy
nl: Hiërarchie weergeven

en: A list or dropdown of categories
nl: Een lijst of dropdown van categorieën

en: A calendar of your site posts
nl: Een kalender van uw site-berichten

en: Calendar
nl: Kalender

en: Show post counts
nl: Toon aantal berichten

en: Display as dropdown
nl: Weergeven als dropdown

en: A monthly archive of your site posts
nl: Een maandelijks archief van uw site berichten

en: Archives
nl: Archief

en: Select Area
nl: Selecteer gebied

en: Use this widget to add one of your Widget Areas.
nl: Deze widget gebruiken om toe te voegen een van uw Widget gebieden.

en: Widgets Area
nl: Widgets gebied

en: There are no sidebars
nl: Er zijn geen sidebars

en: - select -
nl: -Selecteer-

en: Select slider from the list of sliders you created for this website.
nl: Selecteer een slider in de lijst van sliders die u hebt gemaakt voor deze website.

en: Select slider
nl: Selecteer slider

en: Effect of appearance
nl: Effect van uiterlijk

en: Icon animation
nl: Pictogram animatie

en: Place icon on border
nl: Plaats pictogram op rand

en: Icon position
nl: Pictogram positie

en: Button animation
nl: Knop animatie

en: Button icon alignment
nl: Knop pictogram uitlijning

en: Button icon
nl: Knop pictogram

en: Button shape
nl: Knop vorm

en: Button alignment
nl: Knop uitlijning

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Top
nl: Boven

en: Button position
nl: Knoppositie

en: Width (%)
nl: Breedte (%)

en: Flat
nl: Vlak

en: Round
nl: Ronde

en: Shape
nl: Vorm

en: Justify
nl: Rechtvaardigen

en: Text alignment
nl: Tekstuitlijning

en: Text
nl: Tekst

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Call To Action
nl: Call to action

en: Buttons size
nl: Knopgrootte

en: Indent
nl: Inspringen

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Horizontal
nl: Horizontale

en: Button Group
nl: Knop groep

en: Custom button color
nl: Aangepaste knopkleur

en: Custom icon color
nl: Aangepast pictogram kleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Custom text color
nl: Aangepaste tekstkleur

en: List elements
nl: Lijstelementen

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Armenian
nl: Armeens

en: Disc
nl: Schijf

en: List
nl: Lijst

en: Button text color
nl: Tekstkleur knop

en: Button background color
nl: Achtergrondkleur knop

en: Button link
nl: Knop koppeling

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Show button
nl: Knop weergeven

en: Rotate
nl: Draaien

en: Grayscale
nl: Grijswaarden

en: Icon effect
nl: Icoon effect

en: Icon background
nl: Pictogramachtergrond

en: Image height
nl: Afbeeldingshoogte

en: Image size in pixels, ex. 50x50 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
nl: De grootte van de afbeelding in pixels, ex. 50 x 50 of thema-geregistreerde Afbeeldingsgrootte. Opmerking: de dichtst-sized beeld zal worden gebruikt als origineel niet bestaat.

en: Icon image size
nl: Pictogram Afbeeldingsgrootte

en: Icon image
nl: Pictogramafbeelding

en: Wide Image
nl: Breed beeld

en: Image Icon
nl: Pictogram van een afbeelding

en: Font Icon
nl: Pictogram van het lettertype

en: Media type
nl: Mediatype

en: Title & text align right
nl: Titel & tekst uitlijnen rechts

en: Title align right
nl: Titel rechts uitlijnen

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Service Box
nl: Servicevak

en: Once
nl: Eenmalig

en: Always
nl: Altijd

en: Display
nl: Vertoon

en: Delay in milliseconds
nl: Vertraging (milliseconden)

en: Splash Screen
nl: Welkomstscherm

en: Hide animation
nl: Animatie verbergen

en: Show animation
nl: Animatie weergeven

en: Box color
nl: Vak Kleur

en: Background color
nl: Achtergrond kleur

en: <h1>Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.</h1><p>Integer ac leo ut arcu dictum viverra at eu magna. Integer ut eros varius, ornare magna non, malesuada nunc. Nulla elementum fringilla libero vitae luctus. Phasellus tincidunt nulla erat, in consectetur ante ornare tempor. Curabitur egestas purus ac gravida malesuada. Vestibulum sit amet rhoncus nisi. Quisque porta enim eget nisi luctus accumsan. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.</p>
nl: <h1>Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.</h1> <p>Integer ac leo ut arcu uitspraak viverra in eu magna. Geheel getal ut eros varius, ornare magna niet, malesuada nunc. Nulla elementum fringilla libero vitae luctus. Phasellus tincidunt nulla erat, in consectetur ante ornare tempor. Curabitur egestas purus ac gravida malesuada. Vestibulum sit amet rhoncus nisi. Quisque porta enim eigen nisi luctus accumsan. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum werkmethode in faucibus.</p>

en: Content
nl: Inhoud

en: All
nl: Alle

en: "View All" text
nl: "Alles weergeven" tekst

en: Second Filter Title
nl: Titel tweede filter

en: Categories
nl: Categorieën

en: First Filter Title
nl: Titel eerste filter

en: Divider
nl: Scheidingslijn

en: Select Second Taxonomy
nl: Selecteer tweede taxonomie

en: Select First Taxonomy
nl: Selecteer eerste taxonomie

en: Both
nl: Beide

en: Second Taxonomy
nl: Tweede taxonomie

en: First Taxonomy
nl: Eerste taxonomie

en: Add taxonomy filter.
nl: Taxonomie filter toevoegen.

en: Load More
nl: Meer laden

en: Load More button text
nl: Tekst "Meer Laden" button

en: Pagination
nl: Paginering

en: Load More Button
nl: Knop "Meer Laden"

en: Show All
nl: Toon alle

en: Display Style
nl: Weergavestijl

en: Read more
nl: Lees meer

en: Post Read More link text
nl: Bericht 'Lees meer' link tekst

en: Show Date and Comments
nl: Toon datum en opmerkingen

en: Title style
nl: Titel stijl

en: Show Featured Image
nl: Aanbevolen afbeelding weergeven

en: Vertical gap between posts
nl: Verticale tussenruimte tussen berichten

en: Post Style
nl: Bericht stijl

en: Separate with ','
nl: Scheid met een komma

en: IDs of posts
nl: Id's van berichten

en: Build custom query according to <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/query_posts">WordPress Codex</a>. Example: post_type=portfolio&posts_per_page=5&orderby=title
nl: Bouwen van aangepaste query volgens <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/query_posts"> WordPress Codex</a>. Voorbeeld: post_type = portefeuille & posts_per_page = 5 & orderby = titel

en: Select post type to populate posts from
nl: Selecteer een bericht type om berichten mee te vullen

en: Post Type to show
nl: Bericht type weergave

en: IDs
nl: ID's

en: Custom query
nl: Eigen zoekopdracht

en: Simple
nl: Eenvoudige

en: Choose query type
nl: Kies query type

en: Query Type
nl: Query type

en: Posts Grid
nl: Bericht grid

en: First column left
nl: Eerste kolom links

en: Data in each row separated by comma. Find out more about <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'>CSV format</a>.
nl: Gegevens in elke rij, gescheiden door komma. Lees meer over de <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'> CSV-indeling</a>.

en: Table
nl: Tabel

en: Data in each row separated by comma
nl: Gegevens in elke rij, gescheiden door komma

en: Data
nl: Gegevens

en: Transparent background
nl: Transparante achtergrond

en: Comma separated HEX color values. Ex: #e0440e, #e6693e
nl: Door lijstscheidingstekens gescheiden HEX kleurwaarden. Bv: #e0440e, #e6693e

en: Chart colors
nl: Grafiekkleuren

en: Donut Hole
nl: Donut gat

en: Line Chart
nl: Lijndiagram

en: 3D Pie Chart
nl: 3D Taartdiagram

en: Pie Chart
nl: Taartdiagram

en: Stepped Area Chart
nl: Gestapte Vlakdiagram

en: Area Chart
nl: Vlakdiagram

en: Bar Chart
nl: Staafdiagram

en: Column Chart
nl: Kolomdiagram

en: Find out more about chart types at <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'>Google Charts</a>
nl: Lees meer over grafiektypen op <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'> Google-grafieken</a>

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Chart
nl: Grafiek

en: Only registered users will see this content.
nl: Alleen geregistreerde gebruikers zullen deze inhoud kunnen zien.

en: Content for logged in users
nl: Inhoud voor ingelogde gebruikers

en: Text for the login link
nl: Tekst voor de login link

en: Login link text
nl: Login link tekst

en: This message will see not logged in users
nl: Dit bericht zien niet ingelogde gebruikers

en: This content is for registered users only. Please %login%.
nl: Deze inhoud is alleen geschikt voor geregistreerde gebruikers. %login%.

en: Message for not logged in users
nl: Boodschap voor gebruikers die niet zijn ingelogd

en: Members Content
nl: Leden Content

en: Quote content
nl: Citaat inhoud

en: Url of the quoted author
nl: URL van de citaat

en: Quote author name
nl: Citaat auteur

en: Quote
nl: Citaat

en: Expand object to fill available width and height
nl: Vouw object te vullen beschikbare breedte en hoogte

en: Fill available space
nl: Beschikbare ruimte opvullen

en: Note: Most &lt;script&gt; embeds will only appear on the published site. We recommend using &lt;iframe&gt; based embed code
nl: Opmerking: De meeste &lt; script &gt; worden ingesloten zal alleen weergegeven op de gepubliceerde website. Wij raden via &lt; iframe &gt; insluiten code

en: Paste HTML code
nl: Plak HTML-code

en: Embed
nl: Ingesloten

en: Space
nl: Lege ruimte

en: To find a specific address or location, just enter what you're looking for and press Enter
nl: Als u een specifiek adres of locatie, net wat u zoekt en op Enter drukt

en: Address
nl: Adres

en: Repeat when playback is ended
nl: Herhaald wanneer het afspelen wordt beëindigd

en: Play file automatically when page is loaded
nl: Bestand automatisch wordt afgespeeld wanneer de pagina wordt geladen

en: Autoplay
nl: Auto afspelen

en: Supported formats: .mp3, .m4a, .ogg, .wav
nl: Ondersteunde formaten: .mp3, .ogg, .m4a, .wav

en: Select audio file from Media Library
nl: Selecteer audio-bestand uit de mediabibliotheek

en: Audio File
nl: Audiobestand

en: Audio file URL
nl: Audio bestand URL

en: Media Library
nl: Mediabibliotheek

en: If your current browser does not support HTML5 audio or Flash Player is not installed, a direct download link will be displayed instead of the player
nl: Als uw huidige browser geen HTML5 audio ondersteunt of Flash Player niet is geïnstalleerd, zal een directe downloadlink worden weergegeven in plaats van de speler

en: Audio source
nl: Audiobron

en: Audio
nl: Geluid

en: Paste the URL of a video (Vimeo or YouTube) you'd like to embed
nl: Plak de URL van een video (Vimeo of YouTube) die u wilt insluiten

en: Video URL
nl: Video-URL

en: Circular
nl: Rond

en: Plain
nl: Zonder opmaak

en: Social Share Buttons
nl: Social Share knoppen

en: Icon margin Bottom
nl: Pictogram marge onder

en: Icon margin Top
nl: Pictogram marge boven

en: Icon margin Right
nl: Pictogram marge rechts

en: Icon margin Left
nl: Pictogram marge links

en: Icon custom color
nl: Aangepaste icoon kleur

en: Inherit
nl: Erven

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Tab content
nl: Tabblad inhoud

en: Full width navigation
nl: Volledige breedte navigatie

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Vertical Tabs
nl: Verticale Tabs

en: Space between borders and tab content
nl: Ruimte tussen de randen en tabblad inhoud

en: Tab
nl: Tabblad

en: Tab title
nl: Tabblad titel

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Active
nl: Actieve

en: Open in WordPress Editor
nl: Open in WordPress-Editor

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu hendrerit nunc. Proin tempus pulvinar augue, quis ultrices urna consectetur non.
nl: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu hendrerit nunc. Proin tempus pulvinar augue, quis ultrices urna consectetur niet.

en: Section content
nl: Sectie-inhoud

en: Accordion Section
nl: Accordeon sectie

en: Dark
nl: Donker

en: Light
nl: Licht

en: Style
nl: Stijl

en: Section title
nl: Sectietitel

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Spacing
nl: Tussenruimte

en: Text size
nl: Tekstgrootte

en: Digits size
nl: De grootte van de cijfers

en: Block size
nl: Blok grootte

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Use 'Y' for years, 'O' for months, 'W' for weeks, 'D' for days, 'H' for hours, 'M' for minutes, 'S' for seconds. Upper-case characters for required fields and lower-case characters for display only if non-zero.
nl: Gebruik 'Y' voor jaren, ' O ' voor maanden, 'W' voor weken, 'D' voor dagen, 'H' voor uren, 'M' voor minuten, 'S' voor seconden. Hoofdletters voor verplichte velden en kleine letters voor het tonen wanneer het veld niet leeg is.

en: Format
nl: Stijl

en: User's local time
nl: Lokale tijd gebruiker

en: Server time
nl: Servertijd

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Countdown Timer
nl: Afteltimer

en: Appear
nl: Worden weergegeven

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Bottom to top
nl: Beneden naar boven

en: Top to bottom
nl: Van boven naar beneden

en: Appearance effect
nl: Uiterlijk effect

en: Icon background color
nl: De kleur van de achtergrond van het pictogram

en: Icon background size
nl: Grootte van de achtergrond van de pictogrammen

en: Outline Rounded
nl: Buitenlijn Circel

en: Outline Square
nl: Buitenlijn Vierkant

en: Outline Circle
nl: Omtrek cirkel

en: Square
nl: Vierkant

en: Circle
nl: Cirkel

en: Background shape
nl: Achtergrondvorm

en: Font size in px
nl: Tekengrootte in px

en: Icon custom size
nl: Aangepaste pictogramgrootte

en: Extra Large
nl: Extra groot

en: Select file from Media Library
nl: Selecteer bestand in de mediabibliotheek

en: Download Button
nl: Download knop

en: Rounded
nl: Afgerond

en: Icon indent
nl: Pictogram streepje

en: Middle
nl: Midden

en: Small
nl: Kleine

en: Size
nl: Grootte

en: Black
nl: Zwart

en: Dark Grey
nl: Donkergrijs

en: Aqua Blue
nl: Aqua blauw

en: Green Grass
nl: Groen gras

en: Hot Summer
nl: Hete zomer

en: Warm
nl: Warme

en: Pink Dreams
nl: Roze dromen

en: Red
nl: Rood

en: Silver
nl: Zilver

en: Button color
nl: Knopkleur

en: Stretch
nl: Uitrekken

en: Icon alignment
nl: Icoon uitlijning

en: Icon
nl: Pictogram

en: ex. http://yoursite.com/ or /blog
nl: bv. http://jouwsite.nl/ of /blog

en: Text on the button
nl: Tekst op de knop

en: Animation speed in milliseconds
nl: Animatie snelheid in milliseconden

en: Slideshow speed in seconds
nl: De snelheid van de diavoorstelling in seconden

en: The slideshow will start automatically when the page is loaded
nl: De diavoorstelling wordt automatisch gestart wanneer de pagina wordt geladen

en: Enable slideshow
nl: Inschakelen diavoorstelling

en: Preview the page to view the animation
nl: Voorbeeld van de pagina om de animatie te bekijken

en: Edit Slides
nl: Dia's bewerken

en: Slider
nl: Diavoorstelling

en: Pause on hover
nl: Pause als muiscursor in de buurt is

en: Show bullets
nl: Toon opsommingstekens

en: Animate the height of the slider smoothly for slides of varying height
nl: Animeer de hoogte van de slider vloeiend voor dia's van verschillende hoogte

en: Smooth height
nl: Goede hoogte

en: Fade
nl: Vervagen

en: Slide
nl: Dia

en: Animation type
nl: Animatietype

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Auto rotate (s)
nl: Automatisch draaien

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
nl: Voer verbindingen voor elke afbeelding hier. Verdeel banden met regelafbrekingen (Enter).

en: Custom links
nl: Aangepaste links

en: Original post
nl: Origineel bericht

en: Image position
nl: Afbeeldingspositie

en: Title, Text
nl: Titel, tekst

en: Title, Image and Text
nl: Titel, afbeelding en tekst

en: Image, Title, Text
nl: Afbeelding, titel, tekst

en: Content style
nl: Inhoud stijl

en: Length of the Text
nl: Lengte van de tekst

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Short
nl: Korte

en: Post description
nl: Bericht beschrijving

en: Hide
nl: Verbergen

en: Post title
nl: Berichttitel

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Menu order
nl: Menuvolgorde

en: Comment count
nl: Commentaar tellen

en: Random
nl: Willekeurig

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Author
nl: Auteur

en: Date
nl: Datum

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Posts count
nl: Aantal berichten

en: Separate with ',' to display posts that have either of these terms or with '+' to display posts that have all of these tags.
nl: Scheid met een komma om berichten te tonen met of zonder deze termen of scheid met een '+' om berichten met al deze termen te tonen.

en: Taxonomy term(s)
nl: Taxonomie zoekterm(en)

en: Name
nl: Naam

en: Term ID
nl: Termijn-ID

en: Taxonomy field
nl: Taxonomie veld

en: Custom Taxonomy
nl: Aangepaste taxonomie

en: Separate with ',' to display posts that have either of these tags or with '+' to display posts that have all of these tags.
nl: Scheid met een komma om berichten te tonen die een van de tags bevatten of scheid met een '+' om berichten te tonen die alle tags bevatten.

en: Display posts by tag slug
nl: Toon berichten met tag slug

en: Separate with ',' to display posts that have either of these categories or with '+' to display posts that have all of these categories.
nl: Scheid met een komma om berichten te tonen met of zonder deze categorieën of scheid met een '+' om berichten met alle categorieën te tonen.

en: Display posts by category slug
nl: Berichten weergeven met categorie slug

en: Post types
nl: Bericht type

en: Posts Slider
nl: Berichten slider

en: Attachment Page
nl: Bijlage pagina

en: Columns count
nl: Kolommen tellen

en: Organize Images
nl: Afbeeldingen ordenen

en: Select images from Media Library
nl: Kies een afbeelding uit de mediabibliotheek

en: Grid Gallery
nl: Rooster Galerij

en: Right
nl: Rechts

en: Left
nl: Links

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: You can set caption in media library
nl: U kunt bijschrift instellen in de mediabibliotheek

en: Show image caption
nl: Toon afbeelding bijschrift

en: Open link in new window (tab)
nl: Open link in nieuw venster (tabblad)

en: Link 'rel' value for your custom lightbox
nl: Link 'rel' waarde voor eigen lightbox

en: Click on image to open the link. (ex. http://yoursite.com/)
nl: Klik op afbeelding om de link te openen. (ex. http://yoursite.com/)

en: Media File
nl: Mediabestand

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Link to
nl: Koppelen aan

en: Image size in pixels, ex. 200x100 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
nl: De grootte van de afbeelding in pixels, 200 x 100 ex. of thema-geregistreerde Afbeeldingsgrootte. Opmerking: de dichtst-sized beeld zal worden gebruikt als origineel niet bestaat.

en: Custom
nl: Aangepaste

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Large
nl: Groot

en: Image size
nl: Beeldgrootte

en: Choose an image from Media Library
nl: Kies een afbeelding uit de mediabibliotheek

en: Select Image
nl: Afbeeldingen selecteren

en: Image
nl: Afbeelding

en: Title
nl: Titel

en: Click the text box to add and edit your content or click Edit
nl: Klik op de tekst toevoegen en bewerken van de inhoud of klik op bewerken

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Inner Column
nl: Binnenste kolom

en: Column
nl: Kolom

en: Inner Row
nl: Binnenste rij

en: Note: some styles may work at a live site only.
nl: Opmerking: sommige stijlen werken alleen op een live site.

en: Row
nl: Rij

en: Must start with a letter and contain dashes, underscores, letters or numbers
nl: Moet beginnen met een letter en streepjes, onderstrepingstekens, letters of getallen bevatten

en: Element unique ID
nl: Element unieke-ID

en: Normal
nl: Normaal

en: Background size
nl: De grootte van de achtergrond

en: Background image moves slower than the foreground content
nl: Achtergrondafbeelding beweegt langzamer dan de inhoud van de voorgrond

en: Select image for parallax effect
nl: Selecteer afbeelding voor parallax effect

en: Select video from Media Library in webm, mp4 and ogg formats for cross-browser compatibility. Use <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'>video converter</a> to convert your video
nl: Selecteer video in mediabibliotheek in mp4, webm en ogg formaten voor cross-browser compatibiliteit. <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'> video-omzetter</a> gebruiken om uw video te converteren

en: Mute
nl: Geluid uit

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Cover image will be extended automatically
nl: Afbeelding van de cover zal automatisch worden verlengd

en: Select image to cover video
nl: Selecteer afbeelding voor afdekken van video

en: Paste the URL of YouTube video you'd like to embed
nl: Plak de URL van de YouTube video die u wilt insluiten

en: None
nl: Geen

en: Full preview is available at the website only. Select 'Full-Width' style to stretch media to the website width.
nl: Volledige preview is beschikbaar op de website alleen. Selecteer 'Full-Width' stijl te rekken media aan de breedte van de website.

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Fill the height of the window
nl: De hoogte van het venster te vullen

en: Full
nl: Volledige

en: Container Width:
nl: Breedte van de container:

en: Unknown MIME type
nl: Onbekende MIME-type

en: Value should not be longer than 100 characters and not contain characters: \ "
nl: Waarde moet niet langer zijn dan 100 tekens en tekens niet bevatten: \ "

en: Value should not be empty
nl: Waarde moet niet leeg zijn

en: Value should not be longer than 50 characters and consist of letters from a-z (LowerCase, UpperCase), characters: _ - .
nl: Waarde moet niet langer zijn dan 50 tekens bevatten en bestaan uit de letters van a tot z (kleine letters, hoofdletters), tekens: _ -.

en: Maybe you are not logged in or you have no permission
nl: Misschien u bent niet ingelogd of je hebt geen toestemming

en: "Disable the visual editor when writing option" should be disabled in Your Profile settings to start page builder
nl: "Uitschakelen van de visuele editor bij het schrijven van de optie" moeten worden uitgeschakeld in uw profielinstellingen te starten van de pagina bouwer

en: WordPress visual editor is required
nl: WordPress visual editor is vereist

en: no title
nl: geen titel

en: Terminate & Close
nl: Beëindigen & sluiten

en: An internal error occurred during loading Visual Builder. Please submit this data to support team.
nl: Er is een interne fout opgetreden tijdens het laden van Visual Builder. Stuur deze gegevens ter ondersteuning van team.

en: Update Preset
nl: Update voorinstelling

en: Create Preset
nl: Voorinstelling maken

en: Leave this field blank to generate name automatically.
nl: Laat dit veld leeg om de naam automatisch te genereren.

en: Preset Name:
nl: Naam voorinstelling:

en: Save As Preset
nl: Opslaan als voorinstelling

en: Create New Preset
nl: Nieuwe voorinstelling maken

en: Choose Action:
nl: Actie selecteren:

en: Inherit properties from preset
nl: Eigenschappen overnemen van voorinstelling

en: Save Preset
nl: Voorinstelling opslaan

en: WordPress Text
nl: WordPress tekst

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Close
nl: Sluiten

en: Save
nl: Opslaan

en: Publish
nl: Publiceren

en: Delete Object
nl: Object verwijderen

en: + Add
nl: + Toevoegen

en: Post
nl: Plaatsen

en: Page
nl: Pagina

en: Duplicate Object
nl: Object dupliceren
