WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to hu translation catalogue (576 entries)

en: "View All" text
hu: "Minden megjelenítése" szöveg

en: %postType% saved. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>
hu: %postType% mentve. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>

en: + Add
hu: + Hozzáadás

en: - select -
hu: -Válassz-

en: 3D Pie Chart
hu: 3D tortadiagram

en: A calendar of your site posts
hu: Az oldalad bejegyzéseinek naptára

en: A list or dropdown of categories
hu: A lista vagy a legördülő lista kategóriák

en: A monthly archive of your site posts
hu: Egy havi archív bejegyzéseid

en: A search form for your site
hu: Keresés az oldalon

en: Accordion
hu: Harmonika

en: Accordion Section
hu: Harmonika szakasz

en: Action
hu: Akció

en: Activate License
hu: Licenc aktiválása

en: Active
hu: Aktív

en: Add Google Font
hu: Google betűkészlet hozzáadása

en: Add New Font style:
hu: Új betűkészlet stílusa:

en: Add taxonomy filter.
hu: Taxonómia szűrő hozzáadása.

en: Addons
hu: Kiegészítők

en: Address
hu: Cím

en: Alignment
hu: Igazítás

en: All
hu: Minden

en: Always
hu: Mindig

en: An error occurred while removing temporary post
hu: Az ideiglenes bejegyzés eltávolítása közben hiba történt

en: Animate the height of the slider smoothly for slides of varying height
hu: Különböző magasságú képek magasságának animálása.

en: Animation speed in milliseconds
hu: Animáció sebessége ezredmásodpercben

en: Animation type
hu: Animáció típusa

en: Appear
hu: Úgy tűnik

en: Appearance effect
hu: Megjelenés hatás

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: Aqua Blue
hu: Tengerkék

en: Archives
hu: Archívum

en: Are you sure you want to delete preset "%presetLabel%"?
hu: Biztosan törlöd az előre beállított "%presetLabel%"?

en: Area Chart
hu: Diagram terület

en: Armenian
hu: Örmény

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Attachment Page
hu: Mellékletek oldal

en: Attachment is not an image
hu: A melléklet nem egy kép

en: Audio File
hu: Audió fájl

en: Audio file URL
hu: Audio fájl URL-címe

en: Audio source
hu: Audio forrás

en: Audio source is empty.
hu: Audio forrás üres.

en: Author
hu: Szerző

en: Auto
hu: Automatikus

en: Auto rotate (s)
hu: Automatikus elforgatás

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Background Image Attachment
hu: Háttérkép csatolmány

en: Background Image Position
hu: Háttérkép helyzetét

en: Background Image Repeat
hu: Háttérkép ismétlés

en: Background Image Size
hu: Háttérkép méretét

en: Background Position X (in %)
hu: Háttér helyzet X (%)

en: Background Position Y (in %)
hu: Háttér helyzet Y (%)

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Background image moves slower than the foreground content
hu: Háttérkép lassabb mozog, mint az előtérben lévő tartalom

en: Background shape
hu: Háttér alakja

en: Background:
hu: Háttér:

en: Bar Chart
hu: Sávdiagram

en: Black
hu: Fekete

en: Block size
hu: Blokkméret

en: Border Color
hu: Szegélyszín

en: Border Style
hu: Keret stílusa

en: Both
hu: Mindkettő

en: Bottom
hu: Lent

en: Bottom Border Width
hu: Alsó szegély szélessége

en: Bottom Left Border Radius
hu: Bal alsó szegély sugár

en: Bottom Right Border Radius
hu: Jobb alsó szegély sugár

en: Bottom to top
hu: Alulról felfelé

en: Box color
hu: Színes doboz

en: Build custom query according to <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/query_posts">WordPress Codex</a>. Example: post_type=portfolio&posts_per_page=5&orderby=title
hu: Készíts saját lekérdezést aszerint, hogy <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/query_posts"> WordPress Codex</a>  Példa: post_type = portfólió & posts_per_page = 5 & orderby = cím

en: Button
hu: Gomb

en: Button Group
hu: Gomb csoport

en: Button alignment
hu: Gomb igazítása

en: Button animation
hu: Gomb animáció

en: Button background color
hu: Gomb háttérszíne

en: Button color
hu: Gomb színe

en: Button icon
hu: A gomb ikonja

en: Button icon alignment
hu: Gomb ikon igazítás

en: Button link
hu: Gomb link

en: Button position
hu: Gomb helyzete

en: Button shape
hu: Gomb forma

en: Button text
hu: Gombfelirat

en: Button text color
hu: Gomb szöveg színe

en: Buttons size
hu: Gombok mérete

en: Calendar
hu: Naptár

en: Call To Action
hu: Akcióra felhívó

en: Cancel
hu: Mégse

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Center
hu: Középre

en: Centered
hu: Középre

en: Character sets:
hu: Karakterkészlet:

en: Chart
hu: Diagram

en: Chart colors
hu: Diagramszínek

en: Chart type
hu: Diagramtípus

en: Check my spelling as I type
hu: Ellenőrzi a helyesírást, amikor gépelek

en: Check spelling
hu: Helyesírás ellenőrzés

en: Choose Action:
hu: Művelet:

en: Choose an image from Media Library
hu: Válassz ki egy képet a médiatárból

en: Choose query type
hu: Válaszd ki a lekérdezés típusát

en: Circle
hu: Kör

en: Circular
hu: Kör alakú

en: Cite
hu: Idézet szövege

en: Cite url
hu: Idézet url

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Clear
hu: Eredeti

en: Click here to begin typing...
hu: Kattints ide, és kezdj el gépelni...

en: Click on image to open the link. (ex. http://yoursite.com/)
hu: Kattints a képre a link megnyitásához. (pl. http://weboldalad.hu)

en: Click the text box to add and edit your content or click Edit
hu: Kattintson a szövegmezőre, és szerkesztheted a tartalmat, vagy kattints a Szerkesztés gombra

en: Click to remove More tag
hu: Ide kattintva eltávolítható a Tovább elem

en: Click to set More tag here
hu: Ide kattintva beállítható a Tovább elem

en: Close
hu: Bezár

en: Column
hu: Oszlop

en: Column Chart
hu: Oszlopdiagram

en: Columns count
hu: Oszlopok száma

en: Comma separated HEX color values. Ex: #e0440e, #e6693e
hu: Vesszővel elválasztott HEXADECIMÁLIS színértékek. Ex: #e0440e, #e6693e

en: Comment count
hu: Hozzászólások száma

en: Contain
hu: Tartalmaz

en: Container Width:
hu: Konténer szélessége:

en: Content
hu: Tartalom

en: Content for logged in users
hu: Tartalom, a bejelentkezett felhasználóknak

en: Content style
hu: Tartalom stílus

en: Convert shortcodes in excerpt to html
hu: Shortcode konvertálása html-be

en: Countdown Timer
hu: Visszaszámláló

en: Cover
hu: Fedél

en: Cover image will be extended automatically
hu: A borítókép automatikusan kibővül.

en: Create New Preset
hu: Új készlet létrehozása

en: Create Preset
hu: Készlet létrehozása

en: Custom
hu: Egyéni

en: Custom CSS code:
hu: Egyéni CSS kód:

en: Custom Menu
hu: Egyéni menü

en: Custom Style Name can contain only latin letters, numbers, hyphens and underscores.
hu: Egyéni stílus név tartalmazhat latin betűket, számokat, elválasztójeleket és aláhúzásjelet.

en: Custom Style Name:
hu: Egyéni stílus név:

en: Custom Taxonomy
hu: Egyéni taxonómia

en: Custom URL
hu: Egyéni URL

en: Custom button color
hu: Egyéni gomb színe

en: Custom icon color
hu: Egyéni ikon szín

en: Custom links
hu: Egyéni hivatkozás

en: Custom query
hu: Egyéni lekérdezés

en: Custom text color
hu: Egyéni szöveg szín

en: Dark
hu: Sötét

en: Dark Grey
hu: Sötét szürke

en: Dashed
hu: Szaggatott

en: Data
hu: Adatok

en: Data in each row separated by comma
hu: Mindegyik sor vesszővel elválasztott

en: Data in each row separated by comma. Find out more about <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'>CSV format</a>.
hu: Mindegyik sor vesszővel elválasztott. Tudj meg többet <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'> CSV formátum</a>.

en: Date
hu: Dátum

en: Deactivate License
hu: Licenc deaktiválása

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Delay in milliseconds
hu: Késleltetés ezredmásodpercben

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Object
hu: Törlés

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Description
hu: Leírás

en: Desktop Style
hu: Asztali stílus

en: Digits size
hu: Számjegy méret

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Disc
hu: Lemez

en: Display
hu: Kijelző

en: Display Style
hu: Megjelenítési stílus

en: Display as dropdown
hu: Megjelenítés legördülőként

en: Display item author if available?
hu: Megjeleníti a cikk szerzőjét, ha rendelkezésre áll?

en: Display item content?
hu: Megjelenítendő elem tartalma?

en: Display item date?
hu: Elem dátumának megjelenítése?

en: Display post date?
hu: Bejegyzés dátumának mutatása?

en: Display posts by category slug
hu: Mutassa a bejegyzéseket kategóriánként csigavonalban

en: Display posts by tag slug
hu: A bejegyzéseket körkörösen mutatja

en: Divider
hu: Elválasztó

en: Donut Hole
hu: Fánk lyuk

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Double
hu: Dupla

en: Download Button
hu: Letöltés gomb

en: Drag objects from the left panel to this area to start working with them
hu: Húzzd rá objektumokat a bal oldali panelről, erre a területre, hogy elkezdhess dolgozni velük

en: Drag objects here
hu: Húzzd rá objektumokat

en: Drag to stage to insert
hu: Húzd a választott elemet a középső részre

en: Duplicate Object
hu: Másolás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Slides
hu: Diaképek szerkesztése

en: Effect of appearance
hu: Megjelenés hatás

en: Element Style and Presets:
hu: Elem stílus és készlet:

en: Element unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: Embed
hu: Html kód beillesztése

en: Empty attachment or post type not equal 'attachment'
hu: Üres csatolmány vagy a bejegyzés típusa nem egyezik a csatolmányéval.

en: Empty preset name is not allowed.
hu: Üres név nem engedélyezett.

en: Enable slideshow
hu: Diavetítés engedélyezése

en: Enter Custom Style Name ex. HomePageHeader to use in Style selector and press Add Google Font button. Choose Font Family and styles of the created font style.
hu: Add meg az egyéni stílus nevét. HomePageHeader használja a Style váltót, és nyomd meg a Google-betűkészlet hozzáadása gombot. Válaszd ki a betűcsaládot és a létrehozott betűkészlet látható lesz a stílusok között.

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
hu: Minden egyes dia itt link megadása itt. Osszuk el a linkeket sortörésekkel (Enter).

en: Enter the RSS feed URL here
hu: Add meg az RSS-hírcsatorna URL-címét

en: Error getting the attachment image src
hu: Hiba történt a csatolt képnél src

en: Error while getting the attachment thumbnail
hu: Hiba történt a mellékletet miniatürizálása közben

en: Error while getting the palettes
hu: Hiba történt, miközben megadtad a palettákat

en: Error while getting the video id
hu: Hiba történt, miközben megadtad a videó azonosítóját

en: Error while installing the default set of Google Fonts.
hu: Hiba történt az alapértelmezés szerinti Google betűtípusok telepítése közben.

en: Error while parsing the video URL
hu: Video URL-elemzési hiba

en: Errors
hu: Hibák

en: Excerpt
hu: Részlet

en: Excerpt and More tag
hu: Kivonat és több tag

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Expand object to fill available width and height
hu: Bontsa ki az objektumot úgy, hogy töltse ki a rendelkezésre álló szélességet és magasságot

en: Expiration Date
hu: Lejárati dátum

en: Expired
hu: Lejárt

en: Extra Large
hu: Extra nagy

en: Fade
hu: Halvány

en: Feature
hu: Tulajdonság

en: Featured Image left, Title, Content
hu: Kiemelt kép balra, cím, tartalom

en: Featured Image, Title, Content
hu: Kiemelt kép, cím, tartalom

en: Feed title
hu: Hírcsatorna címsora

en: Fill available space
hu: Töltse ki a rendelkezésre álló helyet

en: Fill the height of the window
hu: Töltse ki az ablak magasságot

en: Filter
hu: Szűrő

en: Find out more about chart types at <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'>Google Charts</a>
hu: Tudj meg többet <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'> Google térképek</a> diagramtípusok

en: First Filter Title
hu: Első szűrőnév

en: First Taxonomy
hu: Első taxanómia

en: First column left
hu: Első oszlop bal

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Fixed Row Width
hu: Rögzített sor szélesség

en: Flat
hu: Sík

en: Font Family
hu: Betűkészlet

en: Font Icon
hu: Betűtípus ikon

en: Font size in px
hu: Betűkészlet méret px-ben

en: Format
hu: Formátum

en: Full
hu: Teljes

en: Full preview is available at the website only. Select 'Full-Width' style to stretch media to the website width.
hu: Teljes előnézet csak a honlapon érhető el. Jelölje be a teljes szélességű stílust.

en: Full width navigation
hu: Teljes szélességű navigáció

en: Georgian
hu: Grúz

en: Give the feed a title (optional)
hu: Add meg a hírcsatorna címsorát (opcionális)

en: Google Fonts
hu: Google betűtípusok

en: Google Maps
hu: Google térkép

en: Grayscale
hu: Szürkeárnyalatos

en: Green Grass
hu: Zöld fű

en: Grid
hu: Rács

en: Grid Gallery
hu: Rács-Galéria

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Hide animation
hu: Animáció bezáráskor

en: Histogram
hu: Hisztogram

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Hot Summer
hu: Forró nyár

en: Hover Style
hu: Rámutatáskor használt stílus

en: How many items would you like to display?
hu: Hány elemet szeretnél megjeleníteni?

en: IDs
hu: Azonosítók

en: IDs of posts
hu: Bejegyzés azonosító

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon alignment
hu: Ikon igazítás

en: Icon animation
hu: Ikon animáció

en: Icon background
hu: Ikon háttere

en: Icon background color
hu: Ikon háttérszín

en: Icon background size
hu: Ikon háttér méret

en: Icon color
hu: Ikon színe

en: Icon custom color
hu: Egyéni ikon szín

en: Icon custom size
hu: Ikon egyéni méret

en: Icon effect
hu: Ikon hatás

en: Icon image
hu: Ikon kép

en: Icon image size
hu: Ikon kép méret

en: Icon indent
hu: Francia ikon

en: Icon margin Bottom
hu: Ikon alsó margóhoz

en: Icon margin Left
hu: Ikon bal margóhoz

en: Icon margin Right
hu: Ikon jobb margóhoz

en: Icon margin Top
hu: Ikon felső margóhoz

en: Icon position
hu: Ikon pozíció

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: If your current browser does not support HTML5 audio or Flash Player is not installed, a direct download link will be displayed instead of the player
hu: Ha jelenlegi böngésződ nem támogatja a HTML5 audio, vagy a Flash Player nincs telepítve, az egy közvetlen letöltési link jelenik meg

en: Image
hu: Kép

en: Image Icon
hu: Ikon kép

en: Image height
hu: Kép magassága

en: Image position
hu: Kép helyzete

en: Image size
hu: Képméret

en: Image size in pixels, ex. 200x100 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
hu: Kép mérete pixelben, pl. 200 x 100 vagy a téma kép méret. Megjegyzés: a legközelebbi méretű kép lesz használható, ha az eredeti nem létezik.

en: Image size in pixels, ex. 50x50 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
hu: Kép mérete pixelben, pl. 200 x 100 vagy a téma kép méret. Megjegyzés: a legközelebbi méretű kép lesz használható, ha az eredeti nem létezik.

en: Image, Title, Text
hu: Kép, cím, szöveg

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Incorrect video URL
hu: Hibás videó URL

en: Indent
hu: Francia bekezdés

en: Inherit
hu: Öröklött

en: Inherit properties from preset
hu: Előre beállított tulajdonságok öröklése

en: Inner Column
hu: Belső oszlop

en: Inner Row
hu: Belső sor

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Insert Read More tag
hu: Olvass tovább címke beszúrása

en: Inset
hu: Süllyesztés

en: Invalid
hu: Érvénytelen

en: Items quantity
hu: Elem mennyiség

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: Landing
hu: Landoló/érkező

en: Large
hu: Nagy

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Leave this field blank to generate name automatically.
hu: Ha a mezőt üresen hagyod, automatikusan létre hozz egy nevet.

en: Left
hu: Bal

en: Left Border Width
hu: Bal oldali Szegély szélessége

en: Left to right
hu: Balról jobbra

en: Length of the Text
hu: A szöveg hossza

en: License Key
hu: Licenc kulcs

en: Light
hu: Világos

en: Line Chart
hu: Vonaldiagram

en: Link 'rel' value for your custom lightbox
hu: Link "rel" értéke az egyéni lightboxhoz

en: Link to
hu: Link

en: List
hu: Lista

en: List elements
hu: Lista elemek

en: List of images is empty. Select images.
hu: Képek listája üres. Válaszd ki a képeket.

en: Load More
hu: Továbbiak

en: Load More Button
hu: Továbbiak

en: Load More button text
hu: 'Még több' gomb szövege

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
hu: Bejelentkezés/kijelentkezés, admin, feed és WordPress linkek

en: Login link text
hu: Bejelentkezési hivatkozás szövege

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu hendrerit nunc. Proin tempus pulvinar augue, quis ultrices urna consectetur non.
hu: Lorem ipsum dolor sit amet, részletbõl adipiscing elit. Nam eu hendrerit nunc. Proin tempus pulvináris augue, quis ultrices urna részletbõl nem.

en: Margin Bottom
hu: Alsó margó

en: Margin Left
hu: Bal margó

en: Margin Right
hu: Jobb margó

en: Margin Top
hu: Felső margó

en: Maybe you are not logged in or you have no permission
hu: Nem vagy bejelentkezve, vagy nincs megfelelő jogosultságod

en: Media
hu: Média

en: Media File
hu: Média fájl

en: Media Library
hu: Médiatár

en: Media type
hu: Média típusa

en: Medium
hu: Közepes

en: Members Content
hu: Regisztrált felhasználóknak

en: Menu order
hu: Menő sorrend

en: Message for not logged in users
hu: Üzenet a nem bejelentkezett felhasználók számára

en: Middle
hu: Közepes

en: Mobile Style
hu: Mobil stílus

en: Modified
hu: Módosított

en: MotoPress Slider
hu: MotoPress csúszka

en: Must start with a letter and contain dashes, underscores, letters or numbers
hu: Betűvel kell kezdődnie, és tartalmazhat, kötőjelet, aláhúzást, betűt vagy számot

en: Mute
hu: Némítás

en: Name
hu: Név

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Newer posts
hu: Újabb bejegyzések

en: No Repeat
hu: Ismétlés nélkül

en: None
hu: Egyik sem

en: Normal
hu: Normál

en: Note: Most &lt;script&gt; embeds will only appear on the published site. We recommend using &lt;iframe&gt; based embed code
hu: Megjegyzés: A legtöbb beágyazott script &lt; script &gt; majd csak akkor jelennek meg, ha közzétetted webhelyet. Javasoljuk, hogy használd az &lt; iframe &gt; alapú kódot a beágyazáshoz

en: Note: some styles may work at a live site only.
hu: Megjegyzés: egyes stílusok csak egy élő nézetben működnek.

en: Nothing found. Please enter correct address.
hu: Nincs talált. Kérjük, írd be a helyes címet.

en: Number of Comments to show
hu: Hozzászólások számának mutatása

en: Number of Posts to show
hu: Bejegyzések számának mutatása

en: Older posts
hu: Régebbi bejegyzések

en: Once
hu: Egyszer

en: Only registered users will see this content.
hu: Csak a regisztrált felhasználó fogja látni ezt a tartalmat.

en: Open in WordPress Editor
hu: WordPress szerkesztő megnyitása

en: Open link in new window (tab)
hu: Link megnyitása új ablakban (fülön)

en: Order by
hu: Rendezés

en: Organize Images
hu: Eredeti képek

en: Original post
hu: Eredeti bejegyzés

en: Other
hu: Egyéb

en: Outline
hu: Vázlat

en: Outline Circle
hu: Körvonalas kör

en: Outline Rounded
hu: Lekerekített vázlat

en: Outline Square
hu: Vázlat tér

en: Padding Bottom
hu: Alsó belső margó

en: Padding Left
hu: Bal belső margó

en: Padding Right
hu: Jobb belső margó

en: Padding Top
hu: Felső belső margó

en: Page
hu: Oldal

en: Page ID
hu: Oldalazonosító

en: Page IDs, separated by commas.
hu: Oldal ID, vesszővel elválasztva.

en: Page order
hu: Oldalsorrend

en: Page title
hu: Az oldal címe

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pagination
hu: Tördelés

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Paste HTML code
hu: Illeszd be a HTML kódot

en: Paste the URL of YouTube video you'd like to embed
hu: Másold be a videó URL-t, (YouTube) amit szeretnél beágyazni

en: Paste the URL of a video (Vimeo or YouTube) you'd like to embed
hu: Másold be a videó URL-t, (a Vimeo és a YouTube) amit szeretnél beágyazni

en: Pause on hover
hu: Lebegés szünet

en: Pie Chart
hu: Kördiagram

en: Pink Dreams
hu: Rózsaszín

en: Place icon on border
hu: Ikon helye a kereten

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Play file automatically when page is loaded
hu: Automatikusan lejátssza a fájlt, ha az oldal betöltődik

en: Post
hu: Bejegyzés

en: Post Read More link text
hu: Bejegyzés tovább olvasásához tartozó link szövege

en: Post Style
hu: Bejegyzés stílusa

en: Post Type to show
hu: Bejegyzés típusának mutatása

en: Post description
hu: Bejegyzés leírása

en: Post title
hu: Bejegyzés címe

en: Post types
hu: Bejegyzés típusa

en: Posts Grid
hu: Rács bejegyzések

en: Posts Slider
hu: Bejegyzés csúszka

en: Posts count
hu: Bejegyzés száma

en: Predefined Styles:
hu: Előre definiált stílusok:

en: Predefined styles will appear here if plugin or theme provides ones. Hover the Eye icon to preview style.
hu: Előre definiált stílusok jelennek meg amit a plugin vagy téma biztosít. A szem ikonra húzva az egeret, megmutatja a stílust.

en: Preset Name:
hu: Készlet neve:

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview the page to view the animation
hu: Az oldalon megtekinthető az animáció

en: Product
hu: Termék

en: Publish
hu: Közzététel

en: Query Type
hu: Lekérdezés típusa

en: Quote
hu: Idézet

en: Quote author name
hu: Szerző neve

en: Quote content
hu: Idézet szövege

en: RSS feed URL
hu: RSS-hírcsatorna URL-címe

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Read more
hu: Részletek

en: Recent Comments
hu: Legújabb hozzászólások

en: Recent Posts
hu: Legfrissebb bejegyzések

en: Red
hu: Piros

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Rename Preset "%presetLabel%". Empty name is not allowed.
hu: Előre definiált készlet átnevezése "%presetLabel%". Üres név nem engedélyezett.

en: Renew License
hu: Licensz megújítása

en: Repeat
hu: Ismételje

en: Repeat Horizontally
hu: Vízszintesen ismétlődő

en: Repeat Vertically
hu: Függőlegesen ismétlődő

en: Repeat when playback is ended
hu: Ismételje meg, ha lejátszás véget ért

en: Responsive Preview
hu: Reszponzív nézet

en: Right
hu: Jobbra

en: Right Border Width
hu: Jobb szegély vastagsága

en: Right to left
hu: Jobbról balra

en: Rotate
hu: Forgatás

en: Round
hu: Kerek

en: Rounded
hu: Lekerekített

en: Row
hu: Sor

en: Save
hu: Mentés

en: Save As Preset
hu: Előre beállított mentése

en: Save Preset
hu: Előre beállított mentése

en: Save as ...
hu: Mentése mint...

en: Saving...
hu: Mentés...

en: Search
hu: Keresés

en: Second Filter Title
hu: Második szűrő cím

en: Second Taxonomy
hu: Második taxonómia

en: Section content
hu: Szakasz tartalma

en: Section title
hu: Szakasz címe

en: Select Area
hu: Válaszd ki a területet

en: Select First Taxonomy
hu: Válasszd ki az első taxonómiát/rendszert

en: Select Image
hu: Válaszd ki a képet

en: Select Menu
hu: Válassz menüt

en: Select Second Taxonomy
hu: Válaszd ki a második taxonómiát/rendszert

en: Select audio file from Media Library
hu: Válassz audio fájl médiatárból

en: Select file from Media Library
hu: Válaszd ki a fájlt a médiatárban

en: Select image for parallax effect
hu: Válaszd ki a parallax hatást a képhez

en: Select image to cover video
hu: Válaszd ki a videó előnézeti képet

en: Select images from Media Library
hu: Válaszd ki a képeket a médiatárból

en: Select post type to populate posts from
hu: Válaszd ki a legnézettebb bejegyzéseket

en: Select slider
hu: Válaszd ki a csúszkát

en: Select slider from the list of sliders you created for this website.
hu: Válaszd ki a csúszkát az általad készített oldalak csúszkáinak listájából.

en: Select video from Media Library in webm, mp4 and ogg formats for cross-browser compatibility. Use <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'>video converter</a> to convert your video
hu: Válaszd a médiatárban az mp4, ogg, webm videoformátumokat, melyek kompatibilitás böngészőkkel. <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'> video konvertáló</a> segítségével tudod konvertálni a videókat

en: Separate with ','
hu: Elválasztó ','

en: Separate with ',' to display posts that have either of these categories or with '+' to display posts that have all of these categories.
hu: Különítsd el  ',' jellel a megjelenítendő hozzászólások kategóriáit, vagy a "+" jellel a megjelenítéséhez a blogbejegyzéseket, amelyek megtalálhatók ezekben a kategóriákban.

en: Separate with ',' to display posts that have either of these tags or with '+' to display posts that have all of these tags.
hu: Különítsd el ',' jellel a megjelenítendő hozzászólások kategóriáit, vagy a "+" jellel a megjelenítéséhez a blogbejegyzéseket, amelyek megtalálhatók ezekben a kategóriákban.

en: Separate with ',' to display posts that have either of these terms or with '+' to display posts that have all of these tags.
hu: Különítsd el ',' jellel a megjelenítendő hozzászólások kategóriáit, vagy a "+" jellel a megjelenítéséhez a blogbejegyzéseket, amelyek megtalálhatók ezekben a kategóriákban.

en: Server time
hu: Szerver idő

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Service Box
hu: Szolgáltatás doboz

en: Set Image
hu: Kép beállítása

en: Set Images
hu: Képek beállítása

en: Set Media
hu: Média beállítása

en: Set Video
hu: Videó beállítása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings saved.
hu: Beállítások mentve.

en: Shape
hu: Alakzat

en: Short
hu: Rövid

en: Show All
hu: Összes megjelenítése

en: Show Date and Comments
hu: Dátum és megjegyzések megjelenítése

en: Show Featured Image
hu: Kiemelt kép megjelenítése

en: Show animation
hu: Animáció mutatása

en: Show bullets
hu: Pontok megjelenítése

en: Show button
hu: Gomb megjelenítése

en: Show hierarchy
hu: Hierarchiák

en: Show image caption
hu: Mutassa a kép feliratát

en: Show post counts
hu: Bejegyzések számának mutatása

en: Silver
hu: Ezüst

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Size
hu: Méret

en: Slide
hu: Dia

en: Slider
hu: Diakép

en: Slideshow speed in seconds
hu: Megjelenítési sebesség másodpercben

en: Small
hu: Kis

en: Smooth height
hu: Sima magasság

en: Social Buttons
hu: Szociális gombok

en: Social Share Buttons
hu: Megosztás gombok

en: Solid
hu: Egyenes

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Space
hu: Hely

en: Space between borders and tab content
hu: Hely a keret és a tartalom között

en: Spacing
hu: Térköz

en: Square
hu: Négyzet

en: Status
hu: Állapot

en: Stepped Area Chart
hu: Lépcsős diagram

en: Stretch
hu: Nyújtott

en: Style
hu: Stílus

en: Styles:
hu: Stílusok:

en: Submit your CSS code to this field to add new styles to the theme.
hu: Másold be a CSS kódot ebbe a mezőbe és adj új stílust témához.

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Supported formats: .mp3, .m4a, .ogg, .wav
hu: Támogatott formátumok: .mp3, .m4a, .ogg, .wav

en: Tab
hu: Fül

en: Tab content
hu: Fül tartalma

en: Tab title
hu: Fül címe

en: Table
hu: Táblázat

en: Table data is empty.
hu: Táblázat adatai jelenleg üresek.

en: Tablet Style
hu: Táblagép stílus

en: Tabs
hu: Fülek

en: Tag Cloud
hu: Címkefelhő

en: Tags
hu: Címkék

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Taxonomy field
hu: Taxonómia mező

en: Taxonomy term(s)
hu: Besorolás esete

en: Terminate & Close
hu: Megszakít & Bezár

en: Text
hu: Szöveg

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Text alignment
hu: A szöveg igazítása

en: Text color
hu: Szöveg színe

en: Text for the login link
hu: A bejelentkezési hivatkozás szövege

en: Text on the button
hu: A gomb felirata

en: Text size
hu: Szövegméret

en: The changes you made will be lost if you leave this page.
hu: A végrehajtott módosítások elvesznek, ha elhagyjuk ezt az oldalt.

en: The most recent comments
hu: A legújabb hozzászólások

en: The most recent posts on your site
hu: Az oldal legfrissebb bejegyzései

en: The slideshow will start automatically when the page is loaded
hu: A diavetítés automatikusan elindul, amikor az oldal betöltődik

en: There are no Styles of this element. To apply style class from your stylesheet type it and press Enter.
hu: Nincsenek stílusok ehhez az elemhez. Alkalmazd a stílus osztályt a stíluslapon, és nyomd meg az Enter billentyűt.

en: There are no menus
hu: Nincs menü

en: There are no presets.
hu: Jelenleg nincsenek.

en: There are no sidebars
hu: Nincs oldalsáv

en: There is no Content Block on this page template or Content Block Query Mode is set Custom Query. Add Content Block using the Headway Grid first or change Query Mode to Default Behaviour.
hu: Nincs tartalom blokk ebben az oldal sablonban vagy adatbázis lekérdezésben. Használj saját lekérdező szkriptet. Adj hozzá tartalom blokkot a Headway Grid használatával vagy változtass a lekérdezésen.

en: There is no Content section on the template of this page. Make sure the page template is correct.
hu: Nincs tartalom a sablon ezen az oldalon. Győződjön meg arról, hogy a sablon megfelelő.

en: This Custom Style Name already exists.
hu: Ez egyéni Stílusnév már létezik.

en: This content is for registered users only. Please %login%.
hu: Ezt a tartalmat csak regisztrált felhasználók láthatják. Kérjük %login%.

en: This feature is only available in Pro version
hu: Ez a tulajdonság csak a Pro változatban elérhető

en: This message will see not logged in users
hu: Ezt az üzenetet látja a nem bejelentkezett felhasználó

en: Thumbnail
hu: Miniatűr

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Tip: <i>Using many font styles and character sets can slow down your webpage, so only select the ones you actually need on your webpage.</i>
hu: Tipp: <i>Sok betűstílus és karakterkészleteket használata lelassíthatja a weboldalt, tehát csak azt használd, ami valóban szükség a weblapodra.</i>

en: Title
hu: Cím

en: Title & text align right
hu: Cím & szöveg jobbra igazítása

en: Title align right
hu: Cím igazítása jobbra

en: Title style
hu: Cím stílusa

en: Title, Featured Image, Content
hu: Cím, kiemelt kép, tartalom

en: Title, Image and Text
hu: Cím, kép és szöveg

en: Title, Text
hu: Cím, szöveg

en: To find a specific address or location, just enter what you're looking for and press Enter
hu: Találni egy adott címet vagy helyet, csak add meg mit keresel és nyomj egy entert

en: To spell check your entry, spell checking must be enabled in your browser.
hu: A bejegyzés helyesírás ellenőrzése, a helyesírás ellenőrzést engedélyezni kell a böngészőben.

en: Top
hu: Fent

en: Top Border Width
hu: Felső szegélyének vastagsága

en: Top Left Border Radius
hu: Felső bal szegély sugár

en: Top Right Border Radius
hu: Felső jobb szegély sugár

en: Top to bottom
hu: Fentről lefelé

en: Transparent background
hu: Átlátszó háttér

en: Unknown MIME type
hu: Ismeretlen MIME-típus

en: Update
hu: Frissítés

en: Update Preset
hu: Készlet frissítés

en: Updating...
hu: Frissítés...

en: Url of the quoted author
hu: Az idézett szerző weboldal hivatkozása

en: Use 'Y' for years, 'O' for months, 'W' for weeks, 'D' for days, 'H' for hours, 'M' for minutes, 'S' for seconds. Upper-case characters for required fields and lower-case characters for display only if non-zero.
hu: Használnd az 'Y' az évnél, 'o'-t a hónapoknál, 'D'-t a napoknál, 'W'-t a heteknél, 'H'-t az óránál 'M'-et a perceknél és 'S'-t másodperceknél. Ezek a betűk kötelezőek a szükséges mezőknél és kisbetűs karakterek megjelennek, de csak akkor, ha az érték nem nulla.

en: Use this widget to add one of your Widget Areas.
hu: Ennek a widget-nek a segítségével adhatod hozzá a Widget területeteket.

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget.
hu: Ezt a widgetet használd, hogy a segítségével egyéni menüket adj hozzá, mint egy widget.

en: User's local time
hu: Helyi idő

en: Valid (Lifetime)
hu: Érvényes (élettartam)

en: Valid until
hu: Érvényes-ig

en: Value should not be empty
hu: Az érték nem lehet üres!

en: Value should not be longer than 100 characters and not contain characters: \ "
hu: Az érték lehet hosszabb 100 karakternél, és nem tartalmazhatja ezeket a karaktereket: \ "

en: Value should not be longer than 50 characters and consist of letters from a-z (LowerCase, UpperCase), characters: _ - .
hu: Értéke nem lehet 50 karakternél hosszabb, és konzisztensnek kell lennie a betűkkel (a-z (kisbetűk, nagybetűs), és karakterekkel: _ -.))

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Vertical Tabs
hu: Függőleges fülek

en: Vertical gap between posts
hu: Függőleges rés a bejegyzések között

en: Video
hu: Videó

en: Video URL
hu: Videó URL

en: Violet
hu: Lila

en: Volume
hu: Kötet

en: Warm
hu: Meleg

en: Wide Image
hu: Széles kép

en: Widgets Area
hu: Widgetek

en: Width (%)
hu: Szélesség (%)

en: WordPress Text
hu: WordPress szöveg

en: You are about to edit the content created with the WordPress Editor. It is available as a single block and will be edited using the WordPress Editor
hu: Arról, hogy a WordPress szerkesztő létrehozott tartalom szerkesztése hogyan működik. Elérhető mint egy blokk, és a WordPress szerkesztő segítségével szerkeszthető.

en: You can set caption in media library
hu: A felirat beállítható a médiatárban

en: You have reached the maximum number of blocks available for this row
hu: Elérted ebbe a sorban a blokkok maximális számát

en: YouTube video URL:
hu: YouTube videó URL:

en: Your browser is not supported. We recommend one of these supported browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
hu: Ez a böngésző nem támogatott. Javasoljuk, hogy az egyik felsorolt, böngésző használatát: <a href='https://www.mozilla.org/hu/firefox/new/' target='_blank'> Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'> Chrome</a>.

en: Your most used tags in cloud format
hu: A leggyakrabban használt címkék formátuma

en: Your site WordPress Pages
hu: Wordpress oldalaid

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: ex. http://yoursite.com/ or /blog
hu: például http://weboldalad.hu/ vagy /blog

en: login
hu: bejelentkezés

en: no title
hu: nincs cím

en: or
hu: vagy

en: or choose one of the predefined layouts
hu: vagy válassz egyet az előre definiált elrendezésekből

en: template
hu: sablon
