WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to hr translation catalogue (422 entries)

en: % Comments
hr: % Komentari

en: %postType% saved. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>
hr: %postType% spremljen. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>

en: %s Help & Tutorials
hr: %s Pomoć & Tutoriali

en: %s Styles
hr: %s Stilovi

en: %s Visual Builder makes the process of post building easy and fast. Its Drag&Drop functionality helps to manage your pages, add built-in content elements, edit them visually and see the result right away. For more information visit <a href='%s' target='_blank'>%s</a>
hr: %s Visual Builder čini proces post gradnje jednostavnim i brzim. Njegova Drag&Drop funkcionalnost pomaže upravljati vašim stranicama, dodaje ugrađene elemente sadržaja, uređujte ih vizualno i odmah vidite rezultat. Dodatne informacije potražite u <a href='%s' target='_blank'>%s </a>

en: %s error: contact your hosting provider to enable mbstring extension.
hr: %s pogreška: obratite se svom pružatelju hosting usluge kako biste omogućili proširenje mbstring-a.

en: - select -
hr: -Odaberite slajder-

en: 1 Comment
hr: 1 Komentar

en: 3D Pie Chart
hr: 3D tortni grafikon

en: A calendar of your site posts
hr: Kalendar članaka na vašem sajtu

en: A list or dropdown of categories
hr: Popis ili padajući izbornik kategorija

en: A monthly archive of your site posts
hr: Mjesečna arhiva vaše stranice članaka

en: A search form for your site
hr: Obrazac za pretraživanje sajta

en: Accordion
hr: Harmonika

en: Accordion Section
hr: Harmonika sekcija

en: Action
hr: Akcija

en: Activate License
hr: Aktiviranje licence

en: Active
hr: Aktivan

en: Add Google Font
hr: Dodaj Google Font

en: Add New Font style:
hr: Dodaj novi Font stila:

en: Add new %s item
hr: Dodaj novu stavku %s

en: Address
hr: Adresa

en: Alignment
hr: Poravnanje

en: All Categories
hr: Sve Kategorije

en: All Tags
hr: Svi tagovi

en: An error occurred while removing temporary post
hr: Došlo je do pogreške prilikom uklanjanja privremenog posta

en: An error occurred while rendering %s
hr: Došlo je do pogreške prilikom prikazivanja %s

en: Animate the height of the slider smoothly for slides of varying height
hr: Animirajte visinu klizača za slajdove različite visine

en: Animation speed in milliseconds
hr: Brzina animacije u milisekundama

en: Animation type
hr: Vrsta animacije

en: Aqua Blue
hr: Aqua plava

en: Archives
hr: Arhiva

en: Area Chart
hr: Grafikon područja

en: Attachment Page
hr: Privitak stranica

en: Attachment is not an image
hr: Privitak nije slika

en: Audio
hr: Zvuk

en: Audio File
hr: Audio datoteka

en: Audio file URL
hr: Audio datoteka URL

en: Audio source
hr: Izvor zvuka

en: Audio source is empty.
hr: Izvor zvuka je prazan.

en: Autoplay
hr: Automatska reprodukcija

en: Background image moves slower than the foreground content
hr: Pozadinska slika kreće se sporije nego sadržaja u prvom planu

en: Background:
hr: Odaberi tip pozadine:

en: Bar Chart
hr: Trakasti grafikon

en: Black
hr: Crna

en: Build custom query according to <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/query_posts">WordPress Codex</a>. Example: post_type=portfolio&posts_per_page=5&orderby=title
hr: Kreirajte prilagođeni upit prema <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/query_posts"> WordPress Codex</a>. Primjer: post_type=portfolio&posts_per_page=5&orderby=title

en: Button
hr: Dugme

en: Button background color
hr: Boja pozadine ikone

en: Button color
hr: Boja

en: Button link
hr: Gumb Link

en: Button text
hr: Tekst gumba

en: Button text color
hr: Boja teksta na gumbu

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Call To Action
hr: Poziv na akciju

en: Categories
hr: Kategorije

en: Center
hr: Centar

en: Centered
hr: Centrirano

en: Character sets:
hr: Skupovi znakova:

en: Chart
hr: Grafikon

en: Chart colors
hr: Boje grafikona

en: Chart type
hr: Vrsta grafikona

en: Check my spelling as I type
hr: Provjeri moj pravopis dok tipkam

en: Check spelling
hr: Provjeri pravopis:

en: Choose an image from Media Library
hr: Odaberite sliku iz biblioteke medija

en: Choose query type
hr: Odabir vrste upita

en: Circle
hr: Krug

en: Circular
hr: Kružni

en: Cite
hr: Citirati

en: Cite url
hr: URL citata

en: Click here to begin typing...
hr: Kliknite ovdje da možete početi tipkati

en: Click on image to open the link. (ex. http://yoursite.com/)
hr: Kliknite na sliku za otvaranje veze. (ex. http://yoursite.com/)

en: Click the text box to add and edit your content or click Edit
hr: Kliknite na okvir za dodavanje tekst i uredite sadržaja ili kliknite Uredi

en: Close
hr: Zatvori

en: Column
hr: Stupac

en: Column Chart
hr: Stupčasti grafikon

en: Columns count
hr: Broj stupaca

en: Comma separated HEX color values. Ex: #e0440e, #e6693e
hr: HEX boje vrijednosti odvojene zarezom. Npr: #e0440e, #e6693e

en: Content for logged in users
hr: Sadržaj za prijavljene korisnike

en: Content style
hr: Stil sadržaja

en: Convert shortcodes in excerpt to html
hr: Pretvori shortcodove u sažetku u html

en: Cover image will be extended automatically
hr: Naslovna slika će automatski proširena

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom CSS code:
hr: Prilagođeni CSS kod:

en: Custom Menu
hr: Prilagođeni izbornik

en: Custom Style Name can contain only latin letters, numbers, hyphens and underscores.
hr: Prilagođeni stil naziv može sadržavati samo Latinska slova, brojeve, povlake i podvlake.

en: Custom Style Name:
hr: Naziv prilagođenog stila:

en: Custom Taxonomy
hr: Prilagođena taksonomija

en: Custom URL
hr: Prilagođeni URL

en: Custom query
hr: Prilagođeni upit

en: Dark Grey
hr: Tamno siva

en: Data
hr: Podaci

en: Data in each row separated by comma
hr: Podaci u svakom retku odvojeni zarezom

en: Data in each row separated by comma. Find out more about <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'>CSV format</a>.
hr: Podatak u svakom retku odvojen zarezom. Saznajte više o <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'> CSV obliku zapisa </a>.

en: Deactivate License
hr: Deaktiviranje Licence

en: Delete Object
hr: Izbriši objekt

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Display as dropdown
hr: Prikaži kao padajući izbornik

en: Display item author if available?
hr: Prikaži polje autor ako postoji?

en: Display item content?
hr: Prikaz sadržaja predmet?

en: Display item date?
hr: Prikazati datuma stavke?

en: Display post date?
hr: Prikaži datum članka?

en: Display posts by category slug
hr: Prikaži postove po kategoriji sluga

en: Display posts by tag slug
hr: Prikaži postove po tagu sluga

en: Donut Hole
hr: Prsten rupa

en: Drag and drop frontend page builder for any theme.
hr: Frontend drag and drop graditelj stranice za bilo koju temu.

en: Drag objects from the left panel to this area to start working with them
hr: Povlačite objekte s lijevog panela na ovo područje da možete početi raditi s njima

en: Drag objects here
hr: Povucite objekte ovdje

en: Drag to stage to insert
hr: Povucite za postavljanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Slides
hr: Uredi slajdove

en: Embed
hr: Položiti

en: Empty attachment or post type not equal 'attachment'
hr: Ispraznite privitak ili tip članka koji nije jednak 'prilogu'

en: Enable slideshow
hr: Omogućiti slideshow

en: Enter Custom Style Name ex. HomePageHeader to use in Style selector and press Add Google Font button. Choose Font Family and styles of the created font style.
hr: Unesite naziv prilagođenog stila HomePageHeader za korištenje u Style Selector i pritisnite dugme Dodati Google Font. Odaberite obitelj fontova i stilova kreiranih font stilova.

en: Enter the RSS feed URL here
hr: Unesite URL RSS kanala ovdje

en: Error
hr: Greška

en: Error getting the attachment image src
hr: Pogreška primanja privitka slike src

en: Error while getting the attachment thumbnail
hr: Pogreška pri dobivanje ikone privitka

en: Error while getting the palettes
hr: Pogreška prilikom dohvaćanja paleta

en: Error while getting the video id
hr: Pogreška prilikom dohvaćanja id videozapisa

en: Error while installing the default set of Google Fonts.
hr: Pogreška u instaliranju zadanog skupa Google fontova.

en: Error while parsing the video URL
hr: Pogreška pri raščlanjivanju video URL

en: Errors
hr: Pogreške

en: Excerpt
hr: Sažetak članka

en: Excerpt and More tag
hr: Sažetak i tag Više:

en: Exclude
hr: Isključiti

en: Expand object to fill available width and height
hr: Proširite objekt za popunjavanje raspoložive širine i visine

en: Expired
hr: Istekla

en: Extra Large
hr: Vrlo veliko

en: Fade
hr: Postepeno blijediti

en: Feature
hr: Značajka

en: Featured Image left, Title, Content
hr: Istaknuta/Glavna slika lijevo, Naslov, Sadržaj

en: Featured Image, Title, Content
hr: Istaknuta/glavna slika, Naslov, Sadržaj

en: Feed title
hr: Naslov Feed-a

en: File %s does not exist
hr: Datoteka %s ne postoji

en: Fill available space
hr: Popunite raspoloživi razmak

en: Find out more about chart types at <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'>Google Charts</a>
hr: Saznajte više o vrstama grafikona na <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'> Google kartama</a>

en: First column left
hr: Prvi stupac lijevo

en: Font Family
hr: Obitelj fontova:

en: Font Icon
hr: Ikona Slova

en: Font size in px
hr: Veličina fonta u px

en: Full
hr: Puni

en: Full preview is available at the website only. Select 'Full-Width' style to stretch media to the website width.
hr: Cijeli pregled je dostupan na samo web stranicI. Odaberite 'Puna širina' stila da se raširi medij na cijelu širinu stranice.

en: Full width navigation
hr: Puna širina navigacije

en: Give the feed a title (optional)
hr: Dajte sažetak Feed-u (opcionalno)

en: Google Fonts
hr: Google fontovi:

en: Google Maps
hr: Google karte

en: Grayscale
hr: U sivim tonovima

en: Green Grass
hr: Zelena trava

en: Grid
hr: Mreža

en: Grid Gallery
hr: Grid Galerija

en: Hide
hr: Sakrij

en: Hide %s Settings on subsites
hr: Sakrij %s Postavke na podsajtovima

en: Hide %s menu and buttons for selected groups.
hr: Sakrij %s izbornika i gumbe za odabrane skupine.

en: Hot Summer
hr: Vruće ljeto

en: How many items would you like to display?
hr: Koliko stavki želite prikazati?

en: IDs of posts
hr: ID-ovi postova

en: Icon
hr: Ikona

en: Icon background
hr: Ikona pozadine

en: Icon background color
hr: Boja pozadine ikone

en: Icon background size
hr: Veličina pozadine ikone

en: Icon color
hr: Boja ikone

en: Icon custom color
hr: Ikona prilagođene boje

en: Icon custom size
hr: Ikona prilagođene veličine

en: Icon effect
hr: Ikona efekt

en: Icon image
hr: Slika ikone

en: Icon image size
hr: Veličina slike ikone

en: Icon indent
hr: Ikone uvlaka

en: Icon margin Bottom
hr: Ikona na dnu margine

en: Icon margin Left
hr: Ikona margine lijevo

en: Icon margin Right
hr: Ikona na desnoj margini

en: Icon margin Top
hr: Ikona na vrhu margine

en: Icon size
hr: Veličina ikone

en: If your current browser does not support HTML5 audio or Flash Player is not installed, a direct download link will be displayed instead of the player
hr: Ako vaš trenutni preglednik ne podržava HTML5 zvuk ili Flash Player nije instaliran, umjesto igrača bit će prikazan direktni link za preuzimanje datoteke

en: Image
hr: Slika

en: Image Icon
hr: Slika ikone

en: Image height
hr: Visina slike

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Image size in pixels, ex. 200x100 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
hr: Unesite veličinu slike u pikselima, npr 200 x 100 (širina x visina)

en: Image size in pixels, ex. 50x50 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
hr: Unesite veličinu slike u pikselima, npr 50 x 50 (širina x visina)

en: Inactive
hr: Neaktivna

en: Incorrect video URL
hr: Netočan URL videozapisa

en: Inner Column
hr: Unutarnji Stupac

en: Inner Row
hr: Unutarnji red

en: Insert
hr: Dodaj

en: Invalid
hr: Nevažeća

en: Invalid MIME type %s. Allowed MIME types: image/jpeg, image/png
hr: Nevažeća vrsta MIME %s. Dopuštene MIME vrste: image/jpeg, image/png

en: Invalid argument type - %s
hr: Nevažeća vrsta argumenta - %s

en: Items quantity
hr: Stavke količina

en: Landing
hr: Landing stranica

en: Large
hr: Veliki

en: Leave a comment
hr: Ostavite komentar

en: Left
hr: Lijevo

en: Length of the Text
hr: Duljina teksta

en: License Key
hr: Ključ Licence

en: Light
hr: Svjetlo

en: Line Chart
hr: Linijski grafikon

en: Link
hr: Veza

en: Link 'rel' value for your custom lightbox
hr: Link 'rel' vrijednost za vaš prilagođeni lightbox

en: Link to
hr: Link na

en: List
hr: Popis

en: List of images is empty. Select images.
hr: Popis slika je prazna. Odaberi slike.

en: Load More
hr: Učitaj više

en: Load More button text
hr: Učitaj više tekst gumba

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
hr: Logiranje/odlogiranje, admin, feed i WordPress linkovi

en: Login link text
hr: Tekst za link prijave

en: Maybe you are not logged in or you have no permission
hr: Možda niste prijavljeni ili nemate dozvolu

en: Media
hr: Medij

en: Media File
hr: Medijska datoteka

en: Media Library
hr: Biblioteke medija

en: Media type
hr: Vrsta medija

en: Medium
hr: Srednje

en: Members Content
hr: Sadržaj članova

en: Message for not logged in users
hr: Poruka za ne prijavljene korisnike

en: Middle
hr: Srednji

en: Minimum jQuery version - %s. Minimum jQuery UI version - %s. Please update WordPress to 3.5 or higher.
hr: Minimalna jQuery verzija - %s. Minimalna verzija korisničkog sučelja jQuery - %s. Ažurirajte WordPress na 3.5 ili noviju verziju.

en: MotoPress Content Editor
hr: MotoPress Editor Sadržaja

en: MotoPress Slider
hr: MotoPress Slajder

en: Mute
hr: Nijem

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Newer posts
hr: Noviji postovi

en: No posts found.
hr: Nije pronađena nijedna objava.

en: None
hr: Niti jedan

en: Normal
hr: Normalno

en: Note: Most &lt;script&gt; embeds will only appear on the published site. We recommend using &lt;iframe&gt; based embed code
hr: Napomena: Većina &lt; skripta&gt; ugradnjom će se pojaviti samo na objavljenim stranicama. Preporučujemo koristiti &lt;iframe&gt; temeljem ugrađenog koda

en: Note: go to Dashboard - %s Settings to add Google Fonts.
hr: Napomena: idite na Nadzornu ploču -%s Postavke za dodavanje Google Fontova.

en: Note: you are not able to edit Google Fonts because the directory %s not found or not writable.
hr: Napomena: ne možete uređivati Google Fontove jer direktorij %s nije pronađen ili u njemu nije moguće pisati.

en: Note: you are not able to edit custom css code because the directory %s not found or not writable.
hr: niste u mogućnosti urediti prilagođeni css kod jer direktorij %s nije pronađen ili u njemu nije moguće pisati.

en: Nothing found. Please enter correct address.
hr: Ništa nije pronađeno. Molimo unesite ispravnu adresu.

en: Number of Comments to show
hr: Broj članaka za prikazati

en: Number of Posts to show
hr: Broj članaka za prikazati

en: Older posts
hr: Stariji postovi

en: Only one %s can be active at a time
hr: Samo jedan %s može biti aktivan u isto vrijeme

en: Only registered users will see this content.
hr: Samo registrirani korisnici će vidjeti ovaj sadržaj.

en: Open in WordPress Editor
hr: Otvori u WordPress Editoru

en: Open link in new window (tab)
hr: Otvori vezu u novom prozoru (kartica)

en: Organize Images
hr: Organiziranje slika

en: Other
hr: Ostalo

en: Page
hr: Stranica

en: Page ID
hr: ID stranice

en: Page IDs, separated by commas.
hr: IDs stranica, odvojene zarezima.

en: Page order
hr: Redoslijed stranica

en: Page title
hr: Naslov stranice

en: Pages
hr: Stranice

en: Paragraph
hr: Stavak

en: Parallax
hr: Paralaks

en: Paste HTML code
hr: Zalijepiti HTML kod

en: Paste the URL of YouTube video you'd like to embed
hr: Zalijepite URL YouTube video koji želite postaviti

en: Paste the URL of a video (Vimeo or YouTube) you'd like to embed
hr: Zalijepite URL videa (Vimeo i YouTube) koji želite ugraditi

en: Pie Chart
hr: Tortni grafikon

en: Pink Dreams
hr: Ružičasti snovi

en: Plain
hr: Običan

en: Play file automatically when page is loaded
hr: Reproduciranje datoteke automatski kada se stranica učita

en: Post
hr: Post/Članak

en: Post Read More link text
hr: Pročitajte više tekst link

en: Post Style
hr: Stil posta

en: Post Type to show
hr: Vrsta posta za prikaz

en: Post description
hr: Opis članka

en: Posts Grid
hr: Članci u obliku rešetke

en: Preview
hr: Pregled

en: Preview the page to view the animation
hr: Pregled stranice za prikaz animacije

en: Product
hr: Proizvod

en: Publish
hr: Objavi

en: Query Type
hr: Vrsta upita

en: Quote
hr: Citat

en: Quote author name
hr: Autor citata

en: Quote content
hr: Sadržaj citata

en: RSS feed URL
hr: URL RSS kanala

en: Read more
hr: Pročitajte više

en: Recent Comments
hr: Nedavni Komentari

en: Recent Posts
hr: Najnoviji postovi

en: Red
hr: Crveno

en: Remove
hr: Uklonite

en: Renew License
hr: Obnavljanje Licence

en: Repeat
hr: Ponovi

en: Repeat when playback is ended
hr: Ponovite kada je reprodukcija završila

en: Right
hr: Desno

en: Rotate
hr: Rotiranje

en: Rounded
hr: Zaobljeno

en: Row
hr: Redak

en: Save
hr: Spremi

en: Saving...
hr: Spremanje...

en: Search
hr: Pretraživanje

en: Section content
hr: Sadržaj odjeljka

en: Section title
hr: Naslov odjeljka

en: Select Area
hr: Odaberite područje

en: Select Image
hr: Odaberite sliku

en: Select Menu
hr: Odaberite Izbornik

en: Select audio file from Media Library
hr: Odaberite audio datoteke iz biblioteke medija

en: Select image for parallax effect
hr: Odaberite sliku za paralaks efekt

en: Select image to cover video
hr: Odaberite sliku za naslov videa

en: Select images from Media Library
hr: Odabir slika iz biblioteke medija

en: Select post type to populate posts from
hr: Odaberite vrstu posta za popunjavanje postova

en: Select slider
hr: Naziv slajdera:

en: Select slider from the list of sliders you created for this website.
hr: Odaberite slajder s popisa liste slajdera koje ste kreirali za ovaj sajt.

en: Select video from Media Library in webm, mp4 and ogg formats for cross-browser compatibility. Use <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'>video converter</a> to convert your video
hr: Odaberite video iz Media Library u webm, mp4 i ogg formatu za kompatibilnost pri prekrižavanju-preglednika. Koristite <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'> video konverter </a> da pretvoriti tvoj video

en: Separate with ','
hr: Odvoji s ','

en: Separate with ',' to display posts that have either of these categories or with '+' to display posts that have all of these categories.
hr: Odvojite sa ',' za prikaz postova koji imaju neke od ovih kategorija ili sa '+' za prikaz postova koji imaju sve ove kategorije.

en: Separate with ',' to display posts that have either of these tags or with '+' to display posts that have all of these tags.
hr: Odvojite sa ',' za prikaz postova koji imaju neke od ovih tagova ili sa '+' za prikaz postova koji imaju sve ove tagove.

en: Separate with ',' to display posts that have either of these terms or with '+' to display posts that have all of these tags.
hr: Odvojite sa ',' za prikaz postova koji imaju neke od ovih termina ili sa '+' za prikaz postova koji imaju sve ove tagove.

en: Service
hr: Usluga

en: Service Box
hr: Okvir usluge

en: Set Image
hr: Postavi sliku

en: Set Images
hr: Postavi slike

en: Set Media
hr: Postavi Medij

en: Set Video
hr: Postavi Video

en: Set fixed width in <a href='%s' target='_blank'>plugin settings</a>
hr: Postavite fiksnu širinu u <a href='%s' target='_blank'> postavkama dodataka</a>

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings saved.
hr: Postavke su spremljene.

en: Short
hr: Kratki

en: Show Date and Comments
hr: Prikaz datuma i komentara

en: Show Featured Image
hr: Prikaži preporučenu sliku

en: Show bullets
hr: Prikaz brojeva stranica

en: Show button
hr: Prikaži gumb

en: Show hierarchy
hr: Prikaži hijerarhiju

en: Show image caption
hr: Pokaži Naslov

en: Show post counts
hr: Prikaži broj postova

en: Silver
hr: Srebro

en: Size
hr: Veličina

en: Skyline
hr: Linija horizonta

en: Slide
hr: Slajd

en: Slider
hr: Klizač

en: Slideshow speed in seconds
hr: Brzine prikazivanja slajdova u sekundama

en: Small
hr: Mali

en: Smooth height
hr: Glatka visina

en: Social Buttons
hr: Dugmad za društvene mreže

en: Social Share Buttons
hr: Dugmad za dijeljenje na društvenim mrežama

en: Sort by
hr: Složi po

en: Sort order
hr: Redoslijed sortiranja

en: Space
hr: Razmak

en: Space between borders and tab content
hr: Prostor između granica i tab sadržaja

en: Square
hr: Četverokut

en: Status
hr: Stanje

en: Stepped Area Chart
hr: Grafikon stepičastog područje

en: Style
hr: Stil

en: Styles:
hr: Stilovi:

en: Submit your CSS code to this field to add new styles to the theme.
hr: Unesite svoj CSS kod u ovo polje kako bi dodali nove stilove u temu.

en: Supported formats: .mp3, .m4a, .ogg, .wav
hr: Podržani formati: .mp3, .m4a, .ogg, .wav

en: Tab
hr: Kartica

en: Tab content
hr: Tab sadržaj

en: Tab title
hr: Naslov kartice

en: Table
hr: Tablica

en: Table data is empty.
hr: Tablica podataka je prazna.

en: Tabs
hr: Kartice

en: Tag Cloud
hr: Oblak tagova

en: Tags
hr: Tagovi

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Taxonomy field
hr: Polje taksonomije

en: Taxonomy term(s)
hr: Termini taksonomije

en: Terminate & Close
hr: Ugasi  & Zatvori

en: Text
hr: Tekst

en: Text for the login link
hr: Tekst za link prijave

en: Text on the button
hr: Tekst na gumbu

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a href='%s' target='blank'>Learn more</a>.
hr: Licencbi ključ potreban je za automatsko ažuriranje plugina i podršku. Licencnim ključem možete upravljati na svojem osobnom računu. <a href='%s' target='blank'>Saznajte više</a>.

en: The most recent comments
hr: Najnoviji komentari

en: The most recent posts on your site
hr: Najnovije postovi na vašem sajtu

en: The slideshow will start automatically when the page is loaded
hr: Slideshow će se automatski pokrenuti kada se stranica učita

en: There are no Styles of this element. To apply style class from your stylesheet type it and press Enter.
hr: Nema Stilovi za ovaj elementa. Za prijavu vrste stila klase formirajte stile stranicu i upišite ga i pritisnite Unesi.

en: There are no menus
hr: Nema menija

en: There are no sidebars
hr: Nema bočnih traka

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
hr: Dostupna je nova verzija %1$s. %2$s View inačica %3$s detalji%4$s ili %5$supdate sada%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
hr: Dostupna je nova verzija %1$s. %2$sView inačica %3$s detalji%4$s.

en: There is no Content Block on this page template or Content Block Query Mode is set Custom Query. Add Content Block using the Headway Grid first or change Query Mode to Default Behaviour.
hr: Nema bloka za sadržaja na ovoj stranici predloška. Dodaj bloka za sadržaj prvo pomoću Headway Grid.

en: There is no Content section on the template of this page. Make sure the page template is correct.
hr: Nema dijela za sadržaj na predlošku ove stranice. Provejrite je li predložak stranica ispravan.

en: This Custom Style Name already exists.
hr: Ovaj prilagođeni naziv stila već postoji.

en: This content is for registered users only. Please %login%.
hr: Ovaj sadržaj je samo za registrirane korisnike. Molim% prijavu%.

en: This feature is only available in <a href='%s' target='_blank'>Pro Version</a>
hr: Ova opcija je dostupna samo u <a href='%s' target='_blank'>Pro Verziji</a>

en: This feature is only available in Pro version
hr: Ova značajka dostupna je samo u Pro verziji

en: This message will see not logged in users
hr: Ovu poruku će vidjeti ne prijavljeni korisnici

en: Thumbnail
hr: Minijatura

en: Tip: <i>Using many font styles and character sets can slow down your webpage, so only select the ones you actually need on your webpage.</i>
hr: Savjet: <i>korištenjem mnogo stilova fontova i skupova znakova može usporiti vaše web stranice, zato odaberite samo one koje uistinu trebate na vašoj web stranici.</i>

en: Title
hr: Naslov

en: Title & text align right
hr: Naslov i Tekst Poravnaj desno

en: Title align right
hr: Naslov Poravnaj Desno

en: Title style
hr: Stil naslova

en: Title, Featured Image, Content
hr: Naslov, Istaknuta/Glavna slika, Sadržaj

en: To find a specific address or location, just enter what you're looking for and press Enter
hr: Da bi pronašli određenu adresu ili lokaciju, unesite ono što tražite i pritisnite Enter

en: To spell check your entry, spell checking must be enabled in your browser.
hr: Za provjeru pravopisa svog unosa, provjera pravopisa mora biti omogućena u vašem pregledniku.

en: Transparent background
hr: Prozirna pozadina

en: Unknown MIME type
hr: Nepoznati MIME tip

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Updating...
hr: Ažuriranje...

en: Upgrade
hr: Nadogradnja

en: Url of the quoted author
hr: Url od citiranog autora

en: Use the mapped domain to access the admin area. Find out <a href='%s' target='_blank'>here</a> how to setup it
hr: Koristite mapiranu domenu da biste pristupili području administracije. Saznajte <a href='%s' target='_blank'>ovdje</a> kako ga postaviti

en: Use this form to add <a href='http://www.google.com/fonts'>Google Fonts</a> to %s. You can find these fonts at the Style panel of the text objects. Press <b>Save</b> button at the bottom of the page to apply your changes.
hr: Koristite ovaj obrazac da biste dodali <a href='http://www.google.com/fonts'> Google fontove </a> na %s. Te fontove možete pronaći na ploči Stil tekstualnih objekata. Pritisnite gumb <b>Spremi</b> pri dnu stranice da biste primijenili svoje izmjene.

en: Use this widget to add one of your Widget Areas.
hr: Koristi ovaj widget da dodaš jedan od Widget područja.

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget.
hr: Koristi ovaj widget za dodavanje prilagođenog izbornika kao widget.

en: Valid until
hr: Vrijedi do

en: Value should be between %d and %d
hr: Vrijednost bi trebala biti između %d i %d

en: Value should be one of these values: %s
hr: Vrijednost bi trebala biti jedna od ovih vrijednosti: %s

en: Value should not be empty
hr: Vrijednost ne smije biti prazna

en: Value should not be longer than 100 characters and not contain characters: \ "
hr: Vrijednost ne bi trebala biti duža od 100 znakova i ne sadržavati znakove: \ "

en: Value should not be longer than 50 characters and consist of letters from a-z (LowerCase, UpperCase), characters: _ - .
hr: Vrijednost ne bi trebala biti duža od 50 znakova i sastojati se od slova od a-z (malim, velikim slovima), znakovi: _ -.

en: Vertical Tabs
hr: Okomite kartice

en: Vertical gap between posts
hr: Okomiti razmak između postova

en: Video URL
hr: URL videozapisa

en: Video source in %s format:
hr: Izvor videozapisa u formatu %s:

en: Violet
hr: Ljubičica

en: Volume
hr: Volumen

en: Warm
hr: Toplo

en: Wide Image
hr: Široka slika

en: Widgets Area
hr: Widget područje

en: WordPress Multisite
hr: WordPress Multisite:

en: WordPress Text
hr: WordPress tekst

en: You are about to edit the content created with the WordPress Editor. It is available as a single block and will be edited using the WordPress Editor
hr: Spremate se urediti sadržaj stvoren s WordPress Editor-om. Dostupan je kao jedan blok, i može se uređivati pomoću WordPress Editor-a

en: You do not have permission to install plugin updates
hr: Nemate dozvolu za ažuriranje plugina

en: You have reached the maximum number of blocks available for this row
hr: Dosegli ste maksimalan broj blokova dostupnih za ovaj red

en: YouTube video URL:
hr: YouTube Video URL:

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a href='%s' target='_blank'>How to fix this.</a>
hr: Vaš licencni ključe ne odgovara instaliranom pluginu. <a href='%s' target='_blank'>Kako to popraviti.</a>

en: Your browser is not supported. We recommend one of these supported browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
hr: Vaš preglednik nije podržan. Preporučujemo jedan od podržanih preglednika: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.

en: Your most used tags in cloud format
hr: Najčešće korišteni tagovi u obliku oblaka

en: Your site WordPress Pages
hr: Stranice vašeg WordPress sajta

en: Zoom
hr: Zumiranje

en: ex. http://yoursite.com/ or /blog
hr: npr http://yoursite.com/ ili /blog

en: https://motopress.com/plugins/content-editor/
hr: http://www.getmotopress.com/plugins/content-editor/

en: login
hr: prijava

en: no title
hr: bez naslova

en: or
hr: ili

en: or choose one of the predefined layouts
hr: ili odaberite jednu od unaprijed definiranih rasporeda

en: template
hr: predložak
