WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to he_IL translation catalogue (435 entries)

en: %postType% saved. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>
he_IL: %postType% נשמר. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>

en: 3D Pie Chart
he_IL: 3D גרף עוגה

en: A calendar of your site posts
he_IL: לוח תאריכי פוסטים באתר

en: A list or dropdown of categories
he_IL: רשימה נפתחת של קטגוריות

en: A monthly archive of your site posts
he_IL: ארכיון חודשי של הפוסטים באתר

en: A search form for your site
he_IL: טופס חיפוש לאתר שלך

en: Accordion
he_IL: אקורדיון

en: Accordion Section
he_IL: מקטע אקורדיון

en: Action
he_IL: פעולה

en: Activate License
he_IL: הפעל רשיון

en: Active
he_IL: פעיל

en: Add Google Font
he_IL: הוסף גוגל פונט

en: Add New Font style:
he_IL: הוסף עיצוב פונט חדש:

en: Address
he_IL: כתובת

en: Alignment
he_IL: יישור

en: An error occurred while removing temporary post
he_IL: ארעה שגיאה בהסרת פוסט זמני

en: Animate the height of the slider smoothly for slides of varying height
he_IL: הנפש את הגובה של שקופיות בגובה שונה בצורה חלקה

en: Animation speed in milliseconds
he_IL: מהירות מצגת במילישניות

en: Animation type
he_IL: סוג אנימציה

en: Appearance effect
he_IL: אפקט המראה

en: Aqua Blue
he_IL: כחול מים

en: Archives
he_IL: ארכיונים

en: Area Chart
he_IL: גרף שטח

en: Armenian
he_IL: ארמנית

en: Ascending
he_IL: בסדר עולה

en: Attachment Page
he_IL: עמוד מצורף

en: Attachment is not an image
he_IL: הצרופה אינה תמונה

en: Audio
he_IL: אודיו

en: Audio File
he_IL: קובץ אודיו

en: Audio file URL
he_IL: כתובת קובץ אודיו

en: Audio source
he_IL: מקור אודיו

en: Audio source is empty.
he_IL: מקור אודיו ריק.

en: Author
he_IL: מחבר

en: Auto rotate (s)
he_IL: אוטומטי לסובב (s)

en: Autoplay
he_IL: נגן אוטומטית

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: Background image moves slower than the foreground content
he_IL: תמונת הרקע נעה לאט יותר מהתוכן בקדימה

en: Background shape
he_IL: רקע צורה

en: Background:
he_IL: בחר סוג רקע:

en: Bar Chart
he_IL: גרף סרגלים

en: Black
he_IL: שחור

en: Block size
he_IL: גודל הבלוק

en: Box color
he_IL: תיבת צבע

en: Button
he_IL: כפתור

en: Button Group
he_IL: לחצן קבוצה

en: Button alignment
he_IL: לחצן יישור

en: Button animation
he_IL: הנפשת כפתור

en: Button color
he_IL: צבע

en: Button icon
he_IL: סמל הלחצן

en: Button icon alignment
he_IL: יישור סמל לחצן

en: Button position
he_IL: מיקום לחצן

en: Button shape
he_IL: לחצן הצורה

en: Buttons size
he_IL: לחצני גודל

en: Calendar
he_IL: לוח שנה

en: Call To Action
he_IL: קריאה לפעולה

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Center
he_IL: אמצע

en: Character sets:
he_IL: ערכות תווים:

en: Chart
he_IL: גרף

en: Chart colors
he_IL: צבעי גרף

en: Chart type
he_IL: סוג גרף

en: Check my spelling as I type
he_IL: בדוק הגהה עם ההקלדה

en: Check spelling
he_IL: בצע הגהה:

en: Choose an image from Media Library
he_IL: בחר תמונה מספריית מדיה

en: Circular
he_IL: מעגלי

en: Cite
he_IL: לצטט

en: Cite url
he_IL: לצטט כתובת

en: Click here to begin typing...
he_IL: הקלק כאן להתחלת הקלדה....

en: Click on image to open the link. (ex. http://yoursite.com/)
he_IL: לחץ על התמונה כדי להגיע לקישור. (ex. http://yoursite.com/)

en: Click the text box to add and edit your content or click Edit
he_IL: הקלק על תיבת הטקסט לצורך הוספה או עריכה או הקלק ערוך

en: Close
he_IL: סגור

en: Column
he_IL: עמודה

en: Column Chart
he_IL: גרף עמודות

en: Columns count
he_IL: מספר עמודות

en: Comma separated HEX color values. Ex: #e0440e, #e6693e
he_IL: ערכי צבע בהקס מופרדים בפסיק. Ex: #e0440e, #e6693e

en: Comment count
he_IL: תגובה לספור

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content for logged in users
he_IL: תוכן לגולשים מחוברים

en: Convert shortcodes in excerpt to html
he_IL: המר שורטקוד בתקציר ל html

en: Countdown Timer
he_IL: טיימר

en: Cover image will be extended automatically
he_IL: תמונת מעטפת תןרחב אוטומטית

en: Custom
he_IL: מותאם

en: Custom CSS code:
he_IL: קוד css מותאם:

en: Custom Menu
he_IL: תפריט מותאם

en: Custom Style Name can contain only latin letters, numbers, hyphens and underscores.
he_IL: שם העיצוב המותאם יכול להכיל רק אותיות, מספרים וקו תחתון:

en: Custom Style Name:
he_IL: שם עיצוב מותאם:

en: Custom URL
he_IL: כתובת מותאמת

en: Custom button color
he_IL: לחצן מותאם אישית צבע

en: Custom icon color
he_IL: סמל מותאם אישית צבע

en: Custom links
he_IL: קישורים מותאמים אישית

en: Custom text color
he_IL: צבע טקסט מותאם אישית

en: Dark Grey
he_IL: אפור כהה

en: Data
he_IL: נתונים

en: Data in each row separated by comma
he_IL: מידע בכל שורה מופרד בפסיקa

en: Data in each row separated by comma. Find out more about <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'>CSV format</a>.
he_IL: מידע בכל שורה מופרד בפסיק. מצא עוד ב <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'>CSV format</a>.

en: Date
he_IL: תאריך

en: Deactivate License
he_IL: נטרל רשיון

en: Delay in milliseconds
he_IL: עיכוב באלפיות שניה

en: Delete Object
he_IL: מחק אובייקט

en: Descending
he_IL: יורד

en: Description
he_IL: תאור

en: Digits size
he_IL: גודל ספרות

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Disc
he_IL: דיסק

en: Display as dropdown
he_IL: הצג כרשימה נפתחת

en: Display item author if available?
he_IL: הראה כותב פריטים אם קיים?

en: Display item content?
he_IL: הראה תכני פריטים?

en: Display item date?
he_IL: הראה תאריך פריט?

en: Display post date?
he_IL: הראה תאריכי פוסט?

en: Display posts by category slug
he_IL: הראה פוסטים לפי תאור קטגוריה

en: Display posts by tag slug
he_IL: הראה פוסטים לפי תאורי תגים

en: Divider
he_IL: קו מפריד

en: Donut Hole
he_IL: חור סופגניה

en: Download Button
he_IL: להוריד את הכפתור

en: Drag objects from the left panel to this area to start working with them
he_IL: גרור אובייקט מהפאנל לכאן על מנת להתחיל לעבוג עליו

en: Drag objects here
he_IL: גרור אובייקט לכאן

en: Drag to stage to insert
he_IL: גרור לבמה כדי להכניס

en: Duplicate Object
he_IL: לשכפל אובייקט

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit Slides
he_IL: ערוך שקופיות

en: Effect of appearance
he_IL: אפקט המראה

en: Element unique ID
he_IL: רכיב מזהה ייחודי

en: Embed
he_IL: שתול

en: Empty attachment or post type not equal 'attachment'
he_IL: צרופה ריקה או פוסט לא שווה 'attachment'

en: Enable slideshow
he_IL: אפשר מצגת

en: Enter Custom Style Name ex. HomePageHeader to use in Style selector and press Add Google Font button. Choose Font Family and styles of the created font style.
he_IL: הכנס שם עיצוב מותאם כדי להשתמש בבוחר העיצובים ולחץ הוסף פונט גוגל. בחר משפחת פונטים ועיצובים לעיצוב שנוצר.

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
he_IL: הזן קישורים עבור כל שקופית כאן. לחלק קישורים עם linebreaks (Enter).

en: Enter the RSS feed URL here
he_IL: הכנס כאן את כתובת הזנת ה RSS

en: Error getting the attachment image src
he_IL: ארעה שגיאה בצרוף מקור התמונה

en: Error while getting the attachment thumbnail
he_IL: ארעה שגיאה בצרוף התמונה הממוזערת

en: Error while getting the palettes
he_IL: שגיאה בהבאת פלטת צבעים

en: Error while getting the video id
he_IL: שגיאה בהבאת זיהוי הוידאו

en: Error while installing the default set of Google Fonts.
he_IL: שגיאת בהתקנת ברירת המחדל של גוגל פונט.

en: Error while parsing the video URL
he_IL: שגיאה בתרגום כתובת הוידאו

en: Errors
he_IL: שגיאות

en: Excerpt
he_IL: תקציר

en: Excerpt and More tag
he_IL: תקציר ותג נוסף:

en: Exclude
he_IL: התעלם

en: Expand object to fill available width and height
he_IL: הרחב אובייקט למילוי גובה ורוחב

en: Expired
he_IL: פג תוקף

en: Fade
he_IL: עמעם

en: Feature
he_IL: מאפיין

en: Featured Image left, Title, Content
he_IL: משמאל תמונה נבחרת, כותרת, תוכן

en: Featured Image, Title, Content
he_IL: תמונה נבחרת, תוכן פוסט

en: Feed title
he_IL: כותרת הזנה

en: Fill available space
he_IL: מלא רווח אפשרי

en: Find out more about chart types at <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'>Google Charts</a>
he_IL: ראה עוד על סוגי גרפים ב <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'>Google Charts</a>

en: First column left
he_IL: עמודה שמאלית ראשונה

en: Font Family
he_IL: משפחת פונט:

en: Font Icon
he_IL: סמל גופן

en: Font size in px
he_IL: גודל הגופן px

en: Format
he_IL: תבנית

en: Full
he_IL: מלא

en: Full preview is available at the website only. Select 'Full-Width' style to stretch media to the website width.
he_IL: צפייה מקדימה אפשרית באתר בלבד. בחר רוחב מלא כדי למתוח לכל רוחב האתר.

en: Georgian
he_IL: גרוזינית

en: Give the feed a title (optional)
he_IL: תן כותרת להזנה (אופציונאלי)

en: Google Fonts
he_IL: גוגל פונט:

en: Google Maps
he_IL: מפות גוגל

en: Grayscale
he_IL: גווני אפור

en: Green Grass
he_IL: עשב ירוק

en: Grid
he_IL: גריד

en: Grid Gallery
he_IL: גלריית גריד

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide animation
he_IL: הסתר אנימציה

en: Histogram
he_IL: היסטוגרם

en: Hot Summer
he_IL: קייץ חם

en: How many items would you like to display?
he_IL: כמה פריטים להראות?

en: ID
he_IL: מזהה

en: IDs
he_IL: תעודות זהות

en: Icon
he_IL: סמל

en: Icon alignment
he_IL: סמל יישור

en: Icon animation
he_IL: סמל אנימציה

en: Icon background
he_IL: הסמל ברקע

en: Icon background color
he_IL: סמל צבע רקע

en: Icon background size
he_IL: גודל הסמל ברקע

en: Icon color
he_IL: סמל צבע

en: Icon custom color
he_IL: סמל צבע מותאם אישית

en: Icon custom size
he_IL: סמל גודל מותאם אישית

en: Icon effect
he_IL: סמל אפקט

en: Icon image
he_IL: תמונת הסמל

en: Icon image size
he_IL: גודל התמונה סמל

en: Icon margin Bottom
he_IL: סמל שוליים תחתון

en: Icon margin Left
he_IL: סמל שוליים שמאלה

en: Icon margin Right
he_IL: סמל שוליים

en: Icon margin Top
he_IL: סמל שוליים העליון

en: Icon position
he_IL: מיקום סמל

en: Icon size
he_IL: גודל הסמל

en: If your current browser does not support HTML5 audio or Flash Player is not installed, a direct download link will be displayed instead of the player
he_IL: אם הדפדפן אינו תומך ב HTML5 או נגן פלאש לא מותקן, יוצג קישור להורדה במקום

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Icon
he_IL: סמל התמונה

en: Image height
he_IL: גובה תמונה

en: Image position
he_IL: מיקום התמונה

en: Image size
he_IL: גודל תמונה

en: Image size in pixels, ex. 200x100 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
he_IL: הכנס גודל תמונה בפיקסלים, ex. 200x100 (רוחב x גובה)

en: Image size in pixels, ex. 50x50 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
he_IL: גודל תמונה פיקסלים, אקס 50 x 50 או גודל תמונה רשומים דירוג. הערה: התמונה בגודל הקרוב ביותר ישמש אם המקורי אינו קיים.

en: Image, Title, Text
he_IL: התמונה, כותרת, טקסט

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Incorrect video URL
he_IL: כתובת וידאו לא תקינה

en: Indent
he_IL: כניסה

en: Inner Column
he_IL: עמודה פנימית

en: Inner Row
he_IL: שורה פנימית

en: Insert
he_IL: הכנס

en: Invalid
he_IL: לא תקין

en: Items quantity
he_IL: כמות פריטים

en: Landing
he_IL: נחיתה

en: Large
he_IL: גדול

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Left
he_IL: שמאל

en: Length of the Text
he_IL: אורך טקסט

en: License Key
he_IL: מפתח רשיון

en: Light
he_IL: קל

en: Lightbox
he_IL: מסגרת

en: Line Chart
he_IL: גרף קווים

en: Link
he_IL: קישור

en: Link 'rel' value for your custom lightbox
he_IL: ערך קישור למסגרת מותאמת

en: Link to
he_IL: קשר ל

en: List
he_IL: רשימה

en: List of images is empty. Select images.
he_IL: רשימת תמונות ריקה. בחר תמונה.

en: Login link text
he_IL: טקסט לקישור התחברות

en: Maybe you are not logged in or you have no permission
he_IL: כנראה אינך מחובר או אין לך הרשאה

en: Media
he_IL: מדיה

en: Media File
he_IL: קובץ מדיה

en: Media Library
he_IL: ספריית מדיה

en: Media type
he_IL: סוג מדיה

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Members Content
he_IL: תוכן לחברים

en: Menu order
he_IL: תפריט סדר

en: Message for not logged in users
he_IL: הודעה לגולשים לא מחוברים

en: Meta
he_IL: מטא

en: Middle
he_IL: אמצע

en: Mini
he_IL: מיני

en: Modal
he_IL: מודאלי

en: Modified
he_IL: שונה

en: Must start with a letter and contain dashes, underscores, letters or numbers
he_IL: חייבים להתחיל באות ומכילים מקפים, מקפים תחתונים, אותיות או מספרים

en: Mute
he_IL: השתק

en: Name
he_IL: שם

en: None
he_IL: ללא

en: Nothing found. Please enter correct address.
he_IL: לא נמצא שום דבר. אנא הכנס כתובת נכונה.

en: Number of Comments to show
he_IL: מספר תגובות להצגה

en: Number of Posts to show
he_IL: מספר פוסטים להצגה

en: Olive Garden
he_IL: גן זיתים

en: Only registered users will see this content.
he_IL: רק גולשים מחוברים יראו תוכן זה.

en: Open in WordPress Editor
he_IL: פתח בעורך וורדפרס

en: Open link in new window (tab)
he_IL: פתח קישור בעמוד חדש (טאב)

en: Order by
he_IL: הזמנה באמצעות

en: Organize Images
he_IL: ארגן תמונות

en: Original post
he_IL: ההודעה המקורית

en: Other
he_IL: אחר

en: Outline Circle
he_IL: מעגל חלוקה לרמות

en: Outline Rounded
he_IL: מתאר מעוגל

en: Outline Square
he_IL: כיכר חלוקה לרמות

en: Page
he_IL: עמוד

en: Page ID
he_IL: מזהה עמוד

en: Page IDs, separated by commas.
he_IL: מזהי עמוד מופרדים בפסיק.

en: Page order
he_IL: סדר עמודים

en: Page title
he_IL: כותרת עמוד

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Paragraph
he_IL: פסקה

en: Parallax
he_IL: פרלקס

en: Paste HTML code
he_IL: הדבק קוד HTML

en: Paste the URL of YouTube video you'd like to embed
he_IL: הדבק את כתובת הוידאו ביוטיוב שברצונך לשתול

en: Paste the URL of a video (Vimeo or YouTube) you'd like to embed
he_IL: הדבק את כתובת הוידאו שברצונך לשתול

en: Pause on hover
he_IL: להשהות בעת ריחוף

en: Pie Chart
he_IL: גרף עוגה

en: Pink Dreams
he_IL: חלומות וורודים

en: Place icon on border
he_IL: הצב סמל על הגבול

en: Plain
he_IL: פשוט

en: Play file automatically when page is loaded
he_IL: נגן קובץ אוטומטית בטעינת עמוד

en: Post
he_IL: פוסט

en: Post Read More link text
he_IL: טקסט קישור קרא עוד

en: Post Style
he_IL: עיצוב פוסט

en: Post Type to show
he_IL: סוג פוסט להצגה

en: Post description
he_IL: תאור פוסט

en: Post title
he_IL: הכותרת להודעה

en: Post types
he_IL: סוגי פוסט

en: Posts Grid
he_IL: גריד פוסטים

en: Posts Slider
he_IL: המחוון פוסטים

en: Posts count
he_IL: ספירת פוסטים

en: Preview
he_IL: צפייה מקדימה

en: Preview the page to view the animation
he_IL: צפייה מקדימה בעמוד כדי לראות את האנימציה

en: Product
he_IL: מוצר

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Quote
he_IL: ציטוט

en: Quote author name
he_IL: צטט שם כותב

en: Quote content
he_IL: תוכן ציטוט

en: RSS feed URL
he_IL: RSS כתובת הזנת

en: Random
he_IL: אקראי

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Recent Comments
he_IL: תגובות אחרונות

en: Recent Posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Red
he_IL: אדום

en: Remove
he_IL: הסר

en: Renew License
he_IL: חדש רשיון

en: Repeat
he_IL: חזור

en: Repeat when playback is ended
he_IL: חזור בסיום פלייבק

en: Right
he_IL: ימין

en: Rotate
he_IL: לסובב

en: Rounded
he_IL: מעוגל

en: Row
he_IL: שורה

en: Save
he_IL: שמור

en: Saving...
he_IL: שומר...

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Section content
he_IL: תוכן מקטע

en: Section title
he_IL: כותרת מקטע

en: Select Area
he_IL: בחר שטח

en: Select Image
he_IL: בחר תמונה

en: Select Menu
he_IL: בחר תפריט

en: Select audio file from Media Library
he_IL: בחר קובץ אודיו מספריית המדיה

en: Select image for parallax effect
he_IL: בחר תמונה לאפקט פרלקס

en: Select image to cover video
he_IL: בחר תמונה לעטיפת וידאו

en: Select images from Media Library
he_IL: בחר תמונה מספריית המדיה

en: Select post type to populate posts from
he_IL: בחר סוג פוסט להבאת פוסטים מ

en: Select video from Media Library in webm, mp4 and ogg formats for cross-browser compatibility. Use <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'>video converter</a> to convert your video
he_IL: בחר וידאו מספריית המדיה בפורמט webm, mp4 ו- ogg לתאימות עם דפדפנים שונים. השתמש <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'>video converter</a> כדי להמיר את הוידאו

en: Separate with ',' to display posts that have either of these categories or with '+' to display posts that have all of these categories.
he_IL: הפרד עם ',' להצגת פוסטים הכוללים את אחת הקטגוריות, או '+' להצגת פוסטים השייכים לכל הקטגוריות.

en: Separate with ',' to display posts that have either of these tags or with '+' to display posts that have all of these tags.
he_IL: הפרד ',' להצגת פוסט עם אחד מהתגים,או '+' להצגת פוסטים הכוללים את כל התגים.

en: Service
he_IL: שרות

en: Set Image
he_IL: הגדר תמונה

en: Set Images
he_IL: הגדר תמונות

en: Set Video
he_IL: הגדר וידאו

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Short
he_IL: קצר

en: Show All
he_IL: הצג הכל

en: Show Date and Comments
he_IL: הראה תאריך ותגובות

en: Show Featured Image
he_IL: הראה תמונה נבחרת

en: Show animation
he_IL: הצג הנפשת

en: Show bullets
he_IL: הראה עימוד

en: Show button
he_IL: הצג לחצן

en: Show hierarchy
he_IL: הראה היררכיה

en: Show image caption
he_IL: הראה תאור תמונה

en: Show post counts
he_IL: הראה ספירת פוסטים

en: Silver
he_IL: כסף

en: Simple
he_IL: פשוט

en: Size
he_IL: גודל

en: Skyline
he_IL: קורקיע

en: Slide
he_IL: גלישה

en: Slider
he_IL: סליידר

en: Slideshow speed in seconds
he_IL: מהירות מצגת בשניות

en: Slug
he_IL: שבלול

en: Small
he_IL: קטן

en: Smooth height
he_IL: החלק גובה

en: Social Buttons
he_IL: כפתורים חברתיים

en: Social Share Buttons
he_IL: כפתורי שיתוף חברתי

en: Sort by
he_IL: מיין לפי

en: Sort order
he_IL: סדר מיון

en: Space
he_IL: רווח

en: Space between borders and tab content
he_IL: רווח בין גבולות ותוכן טאבים

en: Spacing
he_IL: מרווח

en: Splash Screen
he_IL: מסך הפתיחה

en: Status
he_IL: מצב

en: Stepped Area Chart
he_IL: גרף שטח מדורג

en: Style
he_IL: עיצוב

en: Styles:
he_IL: עיצובים:

en: Submit your CSS code to this field to add new styles to the theme.
he_IL: שלח את קוד  css שלך על מנת להוסיפו לעיצוב ולתבנית.

en: Subtitle
he_IL: כתוביות

en: Supported formats: .mp3, .m4a, .ogg, .wav
he_IL: פורמטים נתמכים: .mp3, .m4a, .ogg, .wav

en: Tab
he_IL: טאב

en: Tab content
he_IL: תוכן טאב

en: Tab title
he_IL: כותרת טאב

en: Table
he_IL: טבלה

en: Table data is empty.
he_IL: נתוני טבלה ריקים.

en: Tabs
he_IL: טאבים

en: Tag Cloud
he_IL: ענן תגיות

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

en: Term ID
he_IL: המונח ID

en: Terminate & Close
he_IL: עצור וסגור

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text alignment
he_IL: יישור טקסט

en: Text for the login link
he_IL: טקסט לקישור התחברות

en: Text on the button
he_IL: טקסט בכפתור

en: Text size
he_IL: גודל טקסט

en: The most recent comments
he_IL: התגובות החדשות ביותר

en: The most recent posts on your site
he_IL: הפוסטים החדשים ביותר באתר

en: The slideshow will start automatically when the page is loaded
he_IL: המצגת תחל אוטומטית עם עליית העמוד.

en: There are no Styles of this element. To apply style class from your stylesheet type it and press Enter.
he_IL: אין עיצוב לאלמנט זה. בחר עיצוב ולחץ אנטר.

en: There are no menus
he_IL: אין תפריטים

en: There are no sidebars
he_IL: אין סרגלים צדדים

en: There is no Content Block on this page template or Content Block Query Mode is set Custom Query. Add Content Block using the Headway Grid first or change Query Mode to Default Behaviour.
he_IL: בתבנית העמוד אין בלוק תוכן או מוד שאילתה לבלוק תוכן נקבע לשאילתה מותאמת. הוסף בלוק תוכן באמצעות הגריד או שנה את המוד לברירת מחדל.

en: There is no Content section on the template of this page. Make sure the page template is correct.
he_IL: בתבנית העמוד אין מקטע תוכן, בדוק אם התבנית נכונה.

en: This Custom Style Name already exists.
he_IL: שם זה קיים כבר.

en: This content is for registered users only. Please %login%.
he_IL: תוכן זה לגולשים רשומים בלבד. אנא %login%.

en: This feature is only available in Pro version
he_IL: מאפיין זה זמין רק בגרסת הפרו

en: This message will see not logged in users
he_IL: הודעה זו תראה על ידי גולשים לא מחוברים

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Time zone
he_IL: אזור זמן

en: Tip: <i>Using many font styles and character sets can slow down your webpage, so only select the ones you actually need on your webpage.</i>
he_IL: טיפ: <i>שימוש מרובה בעיצובים וערכות תווים יאט את הדף. השתמש רק במה שאתה צריך לעמוד.</i>

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title & text align right
he_IL: כותרת & טקסט ליישר

en: Title style
he_IL: עיצוב כותרת

en: Title, Featured Image, Content
he_IL: כותרת, תמונה נבחרת, תוכן

en: Title, Image and Text
he_IL: כותרת, תמונה וטקסט

en: Title, Text
he_IL: כותרת, טקסט

en: To find a specific address or location, just enter what you're looking for and press Enter
he_IL: כדי לאתר כתובת או מיקום, אנא הכנס אותם ולחץ אנטר.

en: To spell check your entry, spell checking must be enabled in your browser.
he_IL: כדי לבצע הגהה על הכניסה, יש להפעילה בדפדפן

en: Transparent background
he_IL: רקע שקוף

en: Unknown MIME type
he_IL: סוג מיימ לא ידוע

en: Update
he_IL: עדכן

en: Updating...
he_IL: מעדכן...

en: Url of the quoted author
he_IL: כתובת כותב מצוטט

en: Use this widget to add one of your Widget Areas.
he_IL: השתמש בווידג'ט זה כדי להוסיף אחד מאזורי הווידג'ט שלך.

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget.
he_IL: השתמש בווידג'ט זה על מנת להוסיף תפריט מותאם כווידג'ט.

en: Valid (Lifetime)
he_IL: חוקי (Lifetime)

en: Valid until
he_IL: תקף עד

en: Value should not be empty
he_IL: על הערך לא להיות ריק

en: Value should not be longer than 100 characters and not contain characters: \ "
he_IL: על הערך לא לעלות מעל 100 תווים ולא לעלול את: \ "

en: Value should not be longer than 50 characters and consist of letters from a-z (LowerCase, UpperCase), characters: _ - .
he_IL: על הערך להיות עד 50 תווים ולכלול רק את התווים a-z (LowerCase, UpperCase), ותווים: _ - .

en: Vertical gap between posts
he_IL: רווח אנכי בין פוסטים

en: Video
he_IL: וידאו

en: Video URL
he_IL: כתובת וידאו

en: Violet
he_IL: סגלגל

en: Volume
he_IL: ווליום

en: Warm
he_IL: חם

en: Wide Image
he_IL: תמונה רחב

en: Widgets Area
he_IL: אזור ווידג'ט

en: Width (%)
he_IL: רוחב (%)

en: WordPress
he_IL: וורדפרס

en: WordPress Multisite
he_IL: וורדפרס מולטיסייט:

en: WordPress Text
he_IL: טקסט בוורדפרס

en: You are about to edit the content created with the WordPress Editor. It is available as a single block and will be edited using the WordPress Editor
he_IL: הנך הולך לערוך תוכן שנוצר באמצעות וורדפרס. זה זמין כבלוק שלם וייערך באמצעות וורדפרס

en: You can set caption in media library
he_IL: באפשרותך להגדיר כיתוב בספריית המדיה

en: You have reached the maximum number of blocks available for this row
he_IL: הגעת למקסימום הבלוקים האפשרי בשורה זו

en: YouTube
he_IL: יוטיוב

en: YouTube video URL:
he_IL: כתובת וידאו ביוטיוב:

en: Your browser is not supported. We recommend one of these supported browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
he_IL: הדפדפן אינו נתמך. אנו ממליצים על אחד מהדפדפנים הבאים: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.

en: Your most used tags in cloud format
he_IL: התגים הנפוצים בפורמט ענן

en: Your site WordPress Pages
he_IL: עמודי וורדפרס של האתר

en: Zoom
he_IL: זום

en: ex. http://yoursite.com/ or /blog
he_IL: אקס http://yoursite.com/ או /blog

en: login
he_IL: התחבר

en: no title
he_IL: אין כותרת

en: or
he_IL: או

en: or choose one of the predefined layouts
he_IL: או בחר אחד מהעיצובים שהוגדרו מראש

en: shortcode
he_IL: שורטקוד

en: template
he_IL: תבנית
