WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to fa translation catalogue (81 entries)

en: "Disable the visual editor when writing option" should be disabled in Your Profile settings to start page builder
fa: گزينه "غير فعال كردن ويراستار ديداری در زمان نوشتن" در تنظيمات پروفايل بايستی غيرفعال گردد تا صفحه ساز شروع به كار كند

en: Access error
fa: خطای دسترسی

en: Action
fa: اقدام

en: Activate License
fa: فعال کردن مجوز

en: Add Google Font
fa: اضافه کردن فونت گوگل

en: Add New Font style:
fa: اضافه کردن یک فونت جدید

en: Background:
fa: پس زمینه:

en: Button
fa: دکمه

en: Check my spelling as I type
fa: املای من را در زمان تايپ چك كن

en: Check spelling
fa: بررسی املا

en: Close
fa: بستن

en: Column
fa: ستون

en: Content
fa: محتوا

en: Custom CSS code:
fa: کد CSS سفارشی:

en: Custom Style Name:
fa: نام سبک های سفارشی:

en: Custom icon color
fa: رنگ آیکون سفارشی

en: Custom text color
fa: رنگ متن سفارشی

en: Deactivate License
fa: غیر فعال کردن مجوز

en: Delete Object
fa: حذف شی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Divider
fa: تقسیم کننده

en: Drag to stage to insert
fa: کشیدن به مرحله وارد کردن

en: Edit
fa: ویرایش

en: Element unique ID
fa: شناسه منحصر به فرد المان

en: Error while installing the default set of Google Fonts.
fa: خطا در حین نصب مجموعه پيش فرض فونت های گوگل.

en: Errors
fa: خطاها

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Fixed Row Width
fa: ردیف های ثابت عرض

en: Font Family
fa: نوع قلم

en: Format
fa: قالب

en: Google Fonts
fa: فونت‌های گوگل

en: Grid
fa: چارخونه

en: IDs
fa: شناسه‌ها

en: Image
fa: تصویر

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Insert
fa: درج کردن

en: Invalid
fa: نامعتبر

en: Layout
fa: چیدمان

en: Licenses
fa: مجوزها

en: List
fa: لیست

en: Maybe you are not logged in or you have no permission
fa: شاید شما وارد نشده‌ايد و یا اجازه لازم را ندارید

en: Media
fa: رسانه

en: Mute
fa: بی‌صدا

en: Name
fa: نام

en: Nonce error
fa: خظای نانس

en: Nonce is invalid. Try to reload page
fa: نانس نا معتبر است. صفحه را دوباره لود كنيد

en: None
fa: هیچ کدام

en: Other
fa: "سایر موارد"

en: Page
fa: صفحه

en: Post
fa: پست

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Publish
fa: انتشار

en: Remove
fa: حدف

en: Repeat
fa: تکرار

en: Row
fa: ردیف

en: Save
fa: ذخیره سازی

en: Saving...
fa: درحال ذخیره...

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Simple
fa: ساده

en: Status
fa: وضعيت

en: Terminate & Close
fa: خاتمه & بستن

en: Text
fa: متن

en: Text alignment
fa: چیدمان متن

en: There are no presets.
fa: هیچ پیش تنظیمی وجود ندارد.

en: Title
fa: عنوان

en: To spell check your entry, spell checking must be enabled in your browser.
fa: برای بررسی املای نوشته شما، بايستی بررسی املا در مرورگر شما فعال باشد.

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Updating...
fa: در حال بروزرسانی...

en: Video
fa: ویدیو

en: Visual Builder
fa: سازنده ديداری

en: WordPress
fa: وردپرس

en: WordPress visual editor is required
fa: ویرایشگری دیداری وردپرس نیاز است

en: You have no permission
fa: شما هيچ اجازه ای نداريد

en: You have reached the maximum number of blocks available for this row
fa: شما به حداکثر تعداد بلوک های موجود برای این سطر رسیده ايد

en: YouTube
fa: یوتیوب

en: YouTube video URL:
fa: آدرس کلیپ یوتیوب:

en: Your browser is not supported. We recommend one of these supported browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
fa: مرورگر شما پشتیبانی شود. یکی از این مرورگرهايی كه پشتیبانی می شود را توصیه می کنیم: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'> فایرفاکس</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'> کروم</a>.

en: login
fa: ورود به سیستم

en: no title
fa: بدون عنوان

en: or
fa: یا
