WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to cs_CZ translation catalogue (523 entries)

en: "View All" text
cs_CZ: Text "Zobrazit vše"

en: %postType% saved. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>
cs_CZ: %postType% uložen. <a href='%link%' target='_blank'>%preview%</a>

en: + Add
cs_CZ: + Přidat

en: - select -
cs_CZ: - vyberte promítačku -

en: 3D Pie Chart
cs_CZ: Prostorový výsečový graf

en: <h1>Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.</h1><p>Integer ac leo ut arcu dictum viverra at eu magna. Integer ut eros varius, ornare magna non, malesuada nunc. Nulla elementum fringilla libero vitae luctus. Phasellus tincidunt nulla erat, in consectetur ante ornare tempor. Curabitur egestas purus ac gravida malesuada. Vestibulum sit amet rhoncus nisi. Quisque porta enim eget nisi luctus accumsan. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.</p>
cs_CZ: <h1>Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.</h1> <p>Celé ac leo ut Arc výrok viverra na eu magna. Celé číslo ut eros varius, ornare magna nejsou, malesuada nunc. Nulla elementum fringilla libero vitae luctus. Phasellus tincidunt nulla erat, v consectetur ante ornare tempor. Curabitur egestas purus ac gravida malesuada. Vestibulum sit amet rhoncus nisi. Quisque porta enim eget nisi luctus accumsan. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis v faucibus.</p>

en: A calendar of your site posts
cs_CZ: Kalendář příspěvků vašich stránek

en: A list or dropdown of categories
cs_CZ: Seznam nebo rozevírací seznam kategorií

en: A monthly archive of your site posts
cs_CZ: Měsíční archiv příspěvků webu

en: A search form for your site
cs_CZ: Vyhledávací formulář pro váš web

en: Access error
cs_CZ: Chyba přístupu

en: Accordion
cs_CZ: Akordeon

en: Accordion Section
cs_CZ: Sekce akordeonu

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Activate License
cs_CZ: Aktivovat licenci

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Add Google Font
cs_CZ: Přidat Google Font

en: Add New Font style:
cs_CZ: Přidání nového stylu písma:

en: Add taxonomy filter.
cs_CZ: Přidat filtr taxonomie.

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: All
cs_CZ: Vše

en: An error occurred while removing temporary post
cs_CZ: Došlo k chybě při odstraňování dočasného příspěvku

en: Animate the height of the slider smoothly for slides of varying height
cs_CZ: Animovat výšku jezdce (slider) hladce pro snímky s různou výškou

en: Animation speed in milliseconds
cs_CZ: Rychlost animace v milisekundách

en: Animation type
cs_CZ: Typ animace

en: Appear
cs_CZ: Objeví se

en: Appearance effect
cs_CZ: Vzhled efektu

en: Aqua Blue
cs_CZ: Vodní modř

en: Archives
cs_CZ: Archivy

en: Area Chart
cs_CZ: Plošný graf

en: Armenian
cs_CZ: Arménština

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupně

en: Attachment Page
cs_CZ: Stránka přílohy

en: Attachment is not an image
cs_CZ: Příloha není obrázek

en: Audio
cs_CZ: Zvuk

en: Audio File
cs_CZ: Zvukový soubor

en: Audio file URL
cs_CZ: URL zvukového souboru

en: Audio source
cs_CZ: Zdroj zvuku

en: Audio source is empty.
cs_CZ: Zdroj zvuku je prázdný.

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Auto
cs_CZ: Automaticky

en: Auto rotate (s)
cs_CZ: Automaticky otočit (s)

en: Autoplay
cs_CZ: Automatické přehrávání

en: Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Background Image
cs_CZ: Obrázek na pozadí

en: Background Image Attachment
cs_CZ: Příloha obrázku na pozadí

en: Background Image Position
cs_CZ: Umístění obrázku na pozadí

en: Background Image Repeat
cs_CZ: Opakování obrázku na pozadí

en: Background Image Size
cs_CZ: Velikost obrázku na pozadí

en: Background Position X (in %)
cs_CZ: Pozice pozadí X (v %)

en: Background Position Y (in %)
cs_CZ: Pozice pozadí Y (v %)

en: Background color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Background image moves slower than the foreground content
cs_CZ: Obrázek na pozadí se pohybuje pomaleji než obsah v popředí

en: Background shape
cs_CZ: Tvar na pozadí

en: Background:
cs_CZ: Vyberte typ pozadí:

en: Bar Chart
cs_CZ: Pruhový graf

en: Black
cs_CZ: Černá

en: Block size
cs_CZ: Velikost bloku

en: Both
cs_CZ: Obojí

en: Bottom
cs_CZ: Dole

en: Bottom to top
cs_CZ: Zdola nahoru

en: Box color
cs_CZ: Barva pole

en: Build custom query according to <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/query_posts">WordPress Codex</a>. Example: post_type=portfolio&posts_per_page=5&orderby=title
cs_CZ: Vytvořit vlastní dotaz dle <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/query_posts"> WordPress Codex</a>. Příklad: post_type = portfolia & posts_per_page = 5 & orderby = title

en: Button
cs_CZ: Tlačítko

en: Button Group
cs_CZ: Skupina tlačítek

en: Button alignment
cs_CZ: Zarovnání tlačítka

en: Button animation
cs_CZ: Animace tlačítka

en: Button background color
cs_CZ: Barva pozadí tlačítka

en: Button color
cs_CZ: Barva

en: Button icon
cs_CZ: Ikona tlačítka

en: Button icon alignment
cs_CZ: Tlačítko zarovnání ikon

en: Button link
cs_CZ: Odkaz tlačítka

en: Button position
cs_CZ: Poloha tlačítka

en: Button shape
cs_CZ: Tvar tlačítka

en: Button text
cs_CZ: Text tlačítka

en: Button text color
cs_CZ: Barvu textu tlačítka

en: Buttons size
cs_CZ: Velikost tlačítka

en: Calendar
cs_CZ: Kalendář

en: Call To Action
cs_CZ: Výzva k akci

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Center
cs_CZ: Uprostřed

en: Centered
cs_CZ: Na střed

en: Character sets:
cs_CZ: Znakové sady:

en: Chart
cs_CZ: Graf

en: Chart colors
cs_CZ: Barvy grafu

en: Chart type
cs_CZ: Typ grafu

en: Check my spelling as I type
cs_CZ: Kontrolovat pravopis při psaní

en: Check spelling
cs_CZ: Kontrola pravopisu:

en: Choose an image from Media Library
cs_CZ: Vyberte si obrázek z knihovny médií

en: Choose query type
cs_CZ: Zvolte typ dotazu

en: Circle
cs_CZ: Kruh

en: Circular
cs_CZ: Kruhový

en: Cite
cs_CZ: Citovat

en: Cite url
cs_CZ: URL adresa citátu

en: Classic
cs_CZ: Klasické

en: Click here to begin typing...
cs_CZ: Klepnutím sem začněte psát...

en: Click on image to open the link. (ex. http://yoursite.com/)
cs_CZ: Klikněte na obrázek pro otevření odkazu. (např. http://vasestranky.cz/)

en: Click the text box to add and edit your content or click Edit
cs_CZ: Klepněte na textové pole pro přidání a úpravu obsahu nebo klepněte na tlačítko Upravit

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Column
cs_CZ: Sloupec

en: Column Chart
cs_CZ: Sloupcový graf

en: Columns count
cs_CZ: Počet sloupců

en: Comma separated HEX color values. Ex: #e0440e, #e6693e
cs_CZ: HEX hodnoty barev oddělené čárkami. Např: #e0440e, #e6693e

en: Comment count
cs_CZ: Počet komentářů

en: Contain
cs_CZ: Obsah

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content for logged in users
cs_CZ: Obsah pro přihlášené uživatele

en: Content style
cs_CZ: Styl obsahu

en: Convert shortcodes in excerpt to html
cs_CZ: Převést zkratky ve výňatku do html

en: Countdown Timer
cs_CZ: Odpočítávací měřič

en: Cover image will be extended automatically
cs_CZ: Titulní obrázek bude automaticky rozšířen

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom CSS code:
cs_CZ: Vlastní CSS kód:

en: Custom Menu
cs_CZ: Vlastní nabídka

en: Custom Style Name can contain only latin letters, numbers, hyphens and underscores.
cs_CZ: Název vlastního stylu může obsahovat pouze písmena latinské abecedy, číslice, pomlčky a podtržítka.

en: Custom Style Name:
cs_CZ: Název vlastního stylu:

en: Custom Taxonomy
cs_CZ: Vlastní taxonomie

en: Custom URL
cs_CZ: Vlastní adresa URL

en: Custom button color
cs_CZ: Vlastní barva tlačítka

en: Custom icon color
cs_CZ: Vlastní barva ikony

en: Custom links
cs_CZ: Vlastní odkazy

en: Custom query
cs_CZ: Vlastní dotaz

en: Custom text color
cs_CZ: Vlastní barva textu

en: Dark
cs_CZ: Tmavý

en: Dark Grey
cs_CZ: Tmavě šedá

en: Data
cs_CZ: Údaje

en: Data in each row separated by comma
cs_CZ: Data v každém řádku odděleny čárkou

en: Data in each row separated by comma. Find out more about <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'>CSV format</a>.
cs_CZ: Data v každém řádku oddělená čárkou. Zjistěte více o <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values' target='_blank'>formátu CSV</a>.

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Deactivate License
cs_CZ: Deaktivovat licenci

en: Delay in milliseconds
cs_CZ: Zpoždění v milisekundách

en: Delete Object
cs_CZ: Odstranit objekt

en: Descending
cs_CZ: Sestupně

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Digits size
cs_CZ: Velikost číslic

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto

en: Disc
cs_CZ: Disk

en: Display Style
cs_CZ: Styl zobrazení

en: Display as dropdown
cs_CZ: Zobrazit jako rozevírací seznam

en: Display item author if available?
cs_CZ: Zobrazit autora položky, je-li k dispozici?

en: Display item content?
cs_CZ: Zobrazit obsah položky?

en: Display item date?
cs_CZ: Zobrazit datum položky?

en: Display post date?
cs_CZ: Zobrazit datum příspěvku?

en: Display posts by category slug
cs_CZ: Zobrazit příspěvky podle kategorie

en: Display posts by tag slug
cs_CZ: Zobrazit příspěvky podle značky

en: Divider
cs_CZ: Rozdělovač

en: Donut Hole
cs_CZ: Kobliha

en: Download Button
cs_CZ: Tlačítko Stáhnout

en: Drag objects from the left panel to this area to start working with them
cs_CZ: Přetáhněte objekty z levého panelu do této oblasti a začněte s nimi pracovat.

en: Drag objects here
cs_CZ: Přetáhněte objekty sem

en: Drag to stage to insert
cs_CZ: Pro vložení přetáhněte na plochu obsahu

en: Duplicate Object
cs_CZ: Duplicitní objekt

en: Edit
cs_CZ: Úpravy

en: Edit Slides
cs_CZ: Upravit snímky

en: Effect of appearance
cs_CZ: Vliv vzhledu

en: Element unique ID
cs_CZ: Jedinečné ID prvku

en: Embed
cs_CZ: Vložené

en: Empty attachment or post type not equal 'attachment'
cs_CZ: Prázdná příloha nebo typ příspěvku není 'příloha'

en: Enable slideshow
cs_CZ: Povolit prezentaci

en: Enter Custom Style Name ex. HomePageHeader to use in Style selector and press Add Google Font button. Choose Font Family and styles of the created font style.
cs_CZ: Zadejte název vlastního stylu, např. HlavickaUvodniStranky, pro použití ve výběru stylu a stiskněte tlačítko Přidat Google Font. Zvolte rodinu písma a styly vytvořeného řezu.

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
cs_CZ: Zadejte odkazy pro každý snímek. Rozdělte odkazy zalomením řádků (Enter).

en: Enter the RSS feed URL here
cs_CZ: Zadejte sem URL adresu kanálu RSS

en: Error getting the attachment image src
cs_CZ: Chyba při získávání zdroje (src) obrázku přílohy

en: Error while getting the attachment thumbnail
cs_CZ: Chyba při získávání miniatury přílohy

en: Error while getting the palettes
cs_CZ: Chyba při získávání palety

en: Error while getting the video id
cs_CZ: Chyba při získávání ID videa

en: Error while installing the default set of Google Fonts.
cs_CZ: Chyba při instalaci výchozí sady Google Fontů (typů písma).

en: Error while parsing the video URL
cs_CZ: Chyba při načítání URL adresy videa

en: Errors
cs_CZ: Chyby

en: Excerpt
cs_CZ: Výňatek

en: Excerpt and More tag
cs_CZ: Výňatek (ukázka) a značka Více:

en: Exclude
cs_CZ: Vyloučit

en: Expand object to fill available width and height
cs_CZ: Rozbalit objekt pro vyplnění dostupné šířky a výšky

en: Expiration Date
cs_CZ: Datum vypršení platnosti

en: Expired
cs_CZ: Vypršela platnost

en: Extra Large
cs_CZ: Extra velké

en: Fade
cs_CZ: Stmívání

en: Feature
cs_CZ: Funkce

en: Featured Image left, Title, Content
cs_CZ: Doporučený obrázek vlevo, Název, Obsah

en: Featured Image, Title, Content
cs_CZ: Doporučený obrázek, Název, Obsah

en: Feed title
cs_CZ: Název informačního kanálu

en: Fill available space
cs_CZ: Zaplnit volné místo

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Find out more about chart types at <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'>Google Charts</a>
cs_CZ: Další informace o typech grafů naleznete na <a href='https://developers.google.com/chart/' target='_blank'>Google grafech</a>

en: First Filter Title
cs_CZ: První název filtru

en: First Taxonomy
cs_CZ: První taxonomie

en: First column left
cs_CZ: První sloupec vlevo

en: Flat
cs_CZ: Plochý

en: Font Family
cs_CZ: Rodina písma:

en: Font Icon
cs_CZ: Písmo ikony

en: Font size in px
cs_CZ: Velikost písma v px

en: Format
cs_CZ: Formát

en: Full
cs_CZ: Úplné

en: Full preview is available at the website only. Select 'Full-Width' style to stretch media to the website width.
cs_CZ: Plný náhled je k dispozici pouze na internetových stránkách. Vyberte styl 'Full-Width' pro roztažení média na šířku stránky.

en: Full width navigation
cs_CZ: Navigace na plnou šířku

en: Georgian
cs_CZ: Gruzínština

en: Give the feed a title (optional)
cs_CZ: Předat kanálu název (volitelné)

en: Google Fonts
cs_CZ: Google Fonty (typy písma):

en: Google Maps
cs_CZ: Google mapy

en: Grayscale
cs_CZ: Stupně šedi

en: Green Grass
cs_CZ: Zelená tráva

en: Grid
cs_CZ: Mřížka

en: Grid Gallery
cs_CZ: Mřížková galerie

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Hide animation
cs_CZ: Skrýt animaci

en: Horizontal
cs_CZ: Horizontální

en: Hot Summer
cs_CZ: Horké léto

en: How many items would you like to display?
cs_CZ: Kolik položek chcete zobrazit?

en: IDs
cs_CZ: ID

en: IDs of posts
cs_CZ: ID příspěvků

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: Icon alignment
cs_CZ: Zarovnání ikony

en: Icon animation
cs_CZ: Animaci ikony

en: Icon background
cs_CZ: Pozadí ikony

en: Icon background color
cs_CZ: Barva pozadí ikony

en: Icon background size
cs_CZ: Velikost pozadí ikony

en: Icon color
cs_CZ: Barva ikony

en: Icon custom color
cs_CZ: Vlastní barva ikony

en: Icon custom size
cs_CZ: Vlastní velikost ikony

en: Icon effect
cs_CZ: Efekt ikony

en: Icon image
cs_CZ: Obrázek ikony

en: Icon image size
cs_CZ: Velikost obrázku ikony

en: Icon indent
cs_CZ: Odsazení ikony

en: Icon margin Bottom
cs_CZ: Spodní okraj ikony

en: Icon margin Left
cs_CZ: Levý okraj ikony

en: Icon margin Right
cs_CZ: Pravý okraj ikony

en: Icon margin Top
cs_CZ: Horní okraj ikony

en: Icon position
cs_CZ: Pozice ikony

en: Icon size
cs_CZ: Velikost ikony

en: If your current browser does not support HTML5 audio or Flash Player is not installed, a direct download link will be displayed instead of the player
cs_CZ: Pokud Váš prohlížeč nepodporuje zvuk HTML5 a současně přehrávač Flash není nainstalován, zobrazí se místo přehrávače odkaz na stažení.

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Image Icon
cs_CZ: Ikona obrázku

en: Image height
cs_CZ: Výška obrázku

en: Image position
cs_CZ: Pozice obrázku

en: Image size
cs_CZ: Velikost obrázku

en: Image size in pixels, ex. 200x100 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
cs_CZ: Zadejte velikost obrazu v pixelech, např. 200 x 100 (šířka x výška)

en: Image size in pixels, ex. 50x50 or theme-registered image size. Note: the closest-sized image will be used if original one does not exist.
cs_CZ: Zadejte velikost obrazu v pixelech, např. 50x50 (šířka x výška)

en: Image, Title, Text
cs_CZ: Obrázek, nadpis, text

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: Incorrect video URL
cs_CZ: Nesprávná adresa URL videa

en: Indent
cs_CZ: Odrážka

en: Inherit
cs_CZ: Zdědit

en: Inner Column
cs_CZ: Vnitřní sloupec

en: Inner Row
cs_CZ: Vnitřní řádek

en: Insert
cs_CZ: Vložit

en: Invalid
cs_CZ: Neplatné

en: Items quantity
cs_CZ: Množství položek

en: Justify
cs_CZ: Vyrovnat

en: Landing
cs_CZ: Přistávací stránka (Landing page)

en: Large
cs_CZ: Velké

en: Layout
cs_CZ: Rozložení

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Left to right
cs_CZ: Zleva doprava

en: Length of the Text
cs_CZ: Délka textu

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: Light
cs_CZ: Světlý

en: Lightbox
cs_CZ: Lightbox (překrývací okno)

en: Line Chart
cs_CZ: Čárový graf

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Link 'rel' value for your custom lightbox
cs_CZ: Hodnota 'rel' odkazu pro Váš vlastní lightbox

en: Link to
cs_CZ: Odkaz na

en: List
cs_CZ: Seznam

en: List elements
cs_CZ: Prvky seznamu

en: List of images is empty. Select images.
cs_CZ: Seznam obrázků je prázdný. Vyberte obrázky.

en: Load More
cs_CZ: Načíst více

en: Load More Button
cs_CZ: Načíst další tlačítko

en: Load More button text
cs_CZ: Načíst text tlačítka Další

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
cs_CZ: Přihlášení, odhlášení, správa, RSS (feed) a odkazy WordPress

en: Login link text
cs_CZ: Text odkazu přihlášení

en: Maybe you are not logged in or you have no permission
cs_CZ: Možná nejste přihlášen nebo nemáte potřebná oprávnění

en: Media
cs_CZ: Média

en: Media File
cs_CZ: Mediální soubor

en: Media Library
cs_CZ: Knihovna médií

en: Media type
cs_CZ: Typ média

en: Medium
cs_CZ: Střední

en: Members Content
cs_CZ: Členský obsah

en: Menu order
cs_CZ: Pořadí menu

en: Message for not logged in users
cs_CZ: Zpráva pro nepřihlášené uživatele

en: Meta
cs_CZ: Meta (popisky)

en: Middle
cs_CZ: Střední

en: Modal
cs_CZ: Modální okno

en: Modified
cs_CZ: Změněn

en: MotoPress Slider
cs_CZ: MotoPress promítačka (slider)

en: Must start with a letter and contain dashes, underscores, letters or numbers
cs_CZ: Musí začínat písmenem a musí obsahovat pomlčky, podtržítka, písmena nebo čísla

en: Mute
cs_CZ: Ztlumení

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Navigation
cs_CZ: Navigace

en: Newer posts
cs_CZ: Novější příspěvky

en: No Repeat
cs_CZ: Neopakovat

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Note: Most &lt;script&gt; embeds will only appear on the published site. We recommend using &lt;iframe&gt; based embed code
cs_CZ: Poznámka: Většina &lt;scriptů&gt; se vloží pouze na publikované stránce. Doporučujeme používat kód pro vložení založený na &lt;iframe&gt;

en: Note: some styles may work at a live site only.
cs_CZ: Poznámka: Některé styly mohou fungovat pouze na nainstalovaném webu.

en: Nothing found. Please enter correct address.
cs_CZ: Nic nalezeno. Zadejte správnou adresu.

en: Number of Comments to show
cs_CZ: Počet komentářů k zobrazení

en: Number of Posts to show
cs_CZ: Počet zobrazovaných příspěvků

en: Older posts
cs_CZ: Starší příspěvky

en: Olive Garden
cs_CZ: Olivová zahrada

en: Only registered users will see this content.
cs_CZ: Tento obsah se zobrazí pouze registrovaným uživatelům.

en: Open in WordPress Editor
cs_CZ: Otevřít v editoru WordPress

en: Open link in new window (tab)
cs_CZ: Otevřít odkaz v novém okně (kartě)

en: Order by
cs_CZ: Řadit podle

en: Organize Images
cs_CZ: Uspořádat obrázky

en: Original post
cs_CZ: Původní post

en: Other
cs_CZ: Ostatní

en: Outline
cs_CZ: Obrys

en: Outline Circle
cs_CZ: Obrys kruhu

en: Outline Rounded
cs_CZ: Zaoblený obrys

en: Outline Square
cs_CZ: Obrys čtverce

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Page ID
cs_CZ: ID stránky

en: Page IDs, separated by commas.
cs_CZ: ID stránek oddělené čárkami

en: Page order
cs_CZ: Řazení stránek

en: Page title
cs_CZ: Název stránky

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Pagination
cs_CZ: Stránkování

en: Paragraph
cs_CZ: Odstavec

en: Paste HTML code
cs_CZ: Vložit HTML kód

en: Paste the URL of YouTube video you'd like to embed
cs_CZ: Vložte URL adresu YouTube videa, které chcete vložit

en: Paste the URL of a video (Vimeo or YouTube) you'd like to embed
cs_CZ: Vložte adresu URL videa (Vimeo nebo YouTube), které chcete vložit

en: Pause on hover
cs_CZ: Pauza při ukázání

en: Pie Chart
cs_CZ: Výsečový graf

en: Pink Dreams
cs_CZ: Růžové sny

en: Place icon on border
cs_CZ: Umístit ikonu na kraj

en: Plain
cs_CZ: Prostý

en: Play file automatically when page is loaded
cs_CZ: Soubor přehrát automaticky při načtení stránky

en: Post
cs_CZ: Příspěvek

en: Post Read More link text
cs_CZ: Text odkazu "Přečtěte si více"

en: Post Style
cs_CZ: Styl příspěvku

en: Post Type to show
cs_CZ: Typ příspěvku pro zobrazení

en: Post description
cs_CZ: Popis příspěvku

en: Post title
cs_CZ: Název příspěvku

en: Post types
cs_CZ: Typ příspěvku

en: Posts Grid
cs_CZ: Mřížka s příspěvky

en: Posts Slider
cs_CZ: Slider příspěvků

en: Posts count
cs_CZ: Počet příspěvků

en: Predefined Styles:
cs_CZ: Předdefinované styly:

en: Predefined styles will appear here if plugin or theme provides ones. Hover the Eye icon to preview style.
cs_CZ: Zde se objeví předdefinované styly, když nastavíš plugin nebo téma. Zvol ikonu Oka, pokud chceš zobrazit náhled stylu.

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Preview the page to view the animation
cs_CZ: Náhled stránky pro zobrazení animace

en: Product
cs_CZ: Výrobek (produkt)

en: Publish
cs_CZ: Zveřejnit

en: Query Type
cs_CZ: Typ dotazu (query)

en: Quote
cs_CZ: Citát

en: Quote author name
cs_CZ: Autor citátu

en: Quote content
cs_CZ: Obsah citátu

en: RSS feed URL
cs_CZ: URL adresa kanálu RSS

en: Random
cs_CZ: Náhodné

en: Read more
cs_CZ: Přečtěte si více

en: Recent Comments
cs_CZ: Poslední komentáře

en: Recent Posts
cs_CZ: Poslední příspěvky

en: Red
cs_CZ: Červená

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Renew License
cs_CZ: Obnovit licenci

en: Repeat
cs_CZ: Opakovat

en: Repeat Horizontally
cs_CZ: Opakovat vodorovně

en: Repeat Vertically
cs_CZ: Opakovat svisle

en: Repeat when playback is ended
cs_CZ: Opakovat po skončení přehrávání

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Right to left
cs_CZ: Zprava doleva

en: Rotate
cs_CZ: Otočit

en: Round
cs_CZ: Kulaté

en: Rounded
cs_CZ: Zaoblený

en: Row
cs_CZ: Řádek

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Saving...
cs_CZ: Ukládání...

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Second Filter Title
cs_CZ: Druhý název filtru

en: Second Taxonomy
cs_CZ: Druhá taxonomie

en: Section content
cs_CZ: Obsah sekce

en: Section title
cs_CZ: Nadpis sekce

en: Select Area
cs_CZ: Vybrat oblast

en: Select First Taxonomy
cs_CZ: Vyberte první taxonomii

en: Select Image
cs_CZ: Vybrat obrázek

en: Select Menu
cs_CZ: Zvolte nabídku

en: Select Second Taxonomy
cs_CZ: Vyberte druhou taxonomii

en: Select audio file from Media Library
cs_CZ: Vyberte zvukový soubor z knihovny médií

en: Select file from Media Library
cs_CZ: Vyberte soubor z knihovny médií

en: Select image for parallax effect
cs_CZ: Vyberte obrázek pro efekt parallax

en: Select image to cover video
cs_CZ: Vyberte obrázek pro obal videa

en: Select images from Media Library
cs_CZ: Vyberte obrázky z knihovny médií

en: Select post type to populate posts from
cs_CZ: Vyberte typ příspěvku pro naplnění příspěvky z

en: Select slider
cs_CZ: Jméno promítačky (slideru):

en: Select slider from the list of sliders you created for this website.
cs_CZ: Vyberte promítačku v seznamu, který jste vytvořili pro tento web.

en: Select video from Media Library in webm, mp4 and ogg formats for cross-browser compatibility. Use <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'>video converter</a> to convert your video
cs_CZ: Vyberte z knihovny médií video ve formátu webm, mp4 nebo ogg pro kompatibilitu mezi prohlížeči. Použijte <a href='http://www.mirovideoconverter.com/' target='_blank'> video konvertor</a> pro převod videa.

en: Separate with ','
cs_CZ: Oddělte pomocí ','

en: Separate with ',' to display posts that have either of these categories or with '+' to display posts that have all of these categories.
cs_CZ: Oddělte čárkou ',' pro zobrazení příspěvky, které mají některou z těchto kategorií nebo znaménkem plus '+' pro zobrazení příspěvků, které mají všechny tyto kategorie.

en: Separate with ',' to display posts that have either of these tags or with '+' to display posts that have all of these tags.
cs_CZ: Oddělte čárkou ',' pro zobrazení příspěvky, které mají některou z těchto značek nebo znaménkem plus '+' pro zobrazení příspěvků, které mají všechny tyto značky.

en: Separate with ',' to display posts that have either of these terms or with '+' to display posts that have all of these tags.
cs_CZ: Oddělte čárkou ',' pro zobrazení příspěvků, které mají některou z těchto kategorií nebo znaménkem plus '+' pro zobrazení příspěvků, které mají všechny tyto kategorie.

en: Server time
cs_CZ: Čas na serveru

en: Service
cs_CZ: Služba

en: Service Box
cs_CZ: Servisní rámeček

en: Set Image
cs_CZ: Nastavit obrázek

en: Set Images
cs_CZ: Nastavit obrázky

en: Set Media
cs_CZ: Nastavení médií

en: Set Video
cs_CZ: Nastavit Video

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení je uloženo.

en: Shape
cs_CZ: Tvar

en: Short
cs_CZ: Krátký

en: Show All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: Show Date and Comments
cs_CZ: Zobrazit datum a komentáře

en: Show Featured Image
cs_CZ: Zobrazit Doporučený obrázek

en: Show animation
cs_CZ: Zobrazit animace

en: Show bullets
cs_CZ: Zobrazit stránkování

en: Show button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko

en: Show hierarchy
cs_CZ: Zobrazit hierarchii (strukturu)

en: Show image caption
cs_CZ: Zobrazit popisek

en: Show post counts
cs_CZ: Zobrazit počet příspěvků

en: Silver
cs_CZ: Stříbrná

en: Simple
cs_CZ: Jednoduché

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Skyline
cs_CZ: Horizont

en: Slide
cs_CZ: Snímek (přesouvání)

en: Slideshow speed in seconds
cs_CZ: Rychlost prezentace v sekundách

en: Small
cs_CZ: Malé

en: Smooth height
cs_CZ: Hladká výška

en: Social Buttons
cs_CZ: Sociální tlačítka

en: Social Share Buttons
cs_CZ: Tlačítka pro sdílení na sociálních sítích

en: Sort by
cs_CZ: Seřadit podle

en: Sort order
cs_CZ: Pořadí řazení

en: Space
cs_CZ: Volný prostor

en: Space around element (quick form). Click to set:
cs_CZ: Prostor kolem prvku (rychlý formulář). Nastavte kliknutím:

en: Space between borders and tab content
cs_CZ: Mezera mezi okraji a obsahem karty

en: Spacing
cs_CZ: Mezery

en: Splash Screen
cs_CZ: Úvodní obrazovka

en: Square
cs_CZ: Čtverec

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Stepped Area Chart
cs_CZ: Vystouplý plošný graf

en: Style
cs_CZ: Styl

en: Styles:
cs_CZ: Styly:

en: Submit your CSS code to this field to add new styles to the theme.
cs_CZ: Vložte vlastní CSS kód do tohoto pole pro přidání nových stylů k šabloně.

en: Subtitle
cs_CZ: Titulky

en: Supported formats: .mp3, .m4a, .ogg, .wav
cs_CZ: Podporované formáty: .mp3, .ogg, .m4a, .wav

en: Tab
cs_CZ: Karta

en: Tab content
cs_CZ: Obsah karty

en: Tab title
cs_CZ: Název karty

en: Table
cs_CZ: Tabulka

en: Table data is empty.
cs_CZ: Tabulka dat je prázdná.

en: Tabs
cs_CZ: Karty

en: Tag Cloud
cs_CZ: Oblak štítků

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie

en: Taxonomy field
cs_CZ: Pole taxonomie

en: Taxonomy term(s)
cs_CZ: Hledané termíny taxonomie

en: Term ID
cs_CZ: Termín ID

en: Terminate & Close
cs_CZ: Ukončit & zavřít

en: Text Color
cs_CZ: Barva textu

en: Text alignment
cs_CZ: Zarovnání textu

en: Text color
cs_CZ: Barva textu

en: Text for the login link
cs_CZ: Text pro odkaz přihlášení

en: Text on the button
cs_CZ: Text na tlačítku

en: Text size
cs_CZ: Velikost textu

en: The most recent comments
cs_CZ: Nejnovější komentáře

en: The most recent posts on your site
cs_CZ: Nejnovější příspěvky na webu

en: The slideshow will start automatically when the page is loaded
cs_CZ: Prezentace se spustí automaticky, když je načtena stránka

en: There are no Styles of this element. To apply style class from your stylesheet type it and press Enter.
cs_CZ: Neexistují žádné styly tohoto prvku. Chcete-li aplikovat styl třídy z CSS, napište její název a stiskněte klávesu Enter.

en: There are no menus
cs_CZ: Neexistují žádné nabídky

en: There are no presets.
cs_CZ: Neexistují žádná přednastavení.

en: There are no sidebars
cs_CZ: Neexistují žádné postranní panely

en: There is no Content Block on this page template or Content Block Query Mode is set Custom Query. Add Content Block using the Headway Grid first or change Query Mode to Default Behaviour.
cs_CZ: Na této šabloně stránky není žádný blok s obsahem, nebo nastavení Režimu dotazu na obsah je režimu Vlastní dotaz. Přidejte nejprve blok s obsahem pomocí 'Headway Grid' nebo změňte Režim dotazu na Výchozí chování.

en: There is no Content section on the template of this page. Make sure the page template is correct.
cs_CZ: Neexistuje žádný oddíl obsahu na šabloně této stránky. Přesvědčte se, zda šablona stránky je správná.

en: This Custom Style Name already exists.
cs_CZ: Vlastní styl tohoto názvu již existuje.

en: This content is for registered users only. Please %login%.
cs_CZ: Tento obsah je pouze pro registrované uživatele. Prosím %login%.

en: This feature is only available in Pro version
cs_CZ: Tato funkce je dostupná pouze ve verzi Pro

en: This message will see not logged in users
cs_CZ: Tato zpráva se zobrazí nepřihlášeným uživatelům

en: Thumbnail
cs_CZ: Miniatura

en: Time zone
cs_CZ: Časové pásmo

en: Tip: <i>Using many font styles and character sets can slow down your webpage, so only select the ones you actually need on your webpage.</i>
cs_CZ: Tip: <i>použitím mnoha stylů písma a znakových sad můžete vaše webové stránky zpomalit, takže vyberte pouze ty, které skutečně na své webové stránce potřebujete.</i>

en: Title
cs_CZ: Titulek

en: Title & text align right
cs_CZ: Zarovnat titulek a text doprava

en: Title align right
cs_CZ: Zarovnat nadpis doprava

en: Title style
cs_CZ: Styl nadpisu

en: Title, Featured Image, Content
cs_CZ: Název, Doporučený obrázek, Obsah

en: Title, Image and Text
cs_CZ: Nadpis, obrázek a text

en: Title, Text
cs_CZ: Nadpis, text

en: To find a specific address or location, just enter what you're looking for and press Enter
cs_CZ: Chcete-li najít konkrétní adresu nebo umístění, zadejte co hledáte a stiskněte klávesu Enter

en: To spell check your entry, spell checking must be enabled in your browser.
cs_CZ: Pro správnou funkci kontroly pravopisu musí být kontrola pravopisu povolena ve vašem prohlížeči.

en: Top
cs_CZ: Hořejšek

en: Top to bottom
cs_CZ: Shora dolů

en: Transparent background
cs_CZ: Průhledné pozadí

en: Unknown MIME type
cs_CZ: Neznámý typ MIME

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Updating...
cs_CZ: Probíhá aktualizace...

en: Url of the quoted author
cs_CZ: URL adresa autora citátu

en: Use 'Y' for years, 'O' for months, 'W' for weeks, 'D' for days, 'H' for hours, 'M' for minutes, 'S' for seconds. Upper-case characters for required fields and lower-case characters for display only if non-zero.
cs_CZ: Použít 'Y' pro roky, 'O' pro měsíce, 'D' pro dny, 'W' pro týdny, 'H' pro hodiny, 'M' pro minuty, 'S' pro sekundy. Velká písmena pro vyžadovaná pole a malé znaky pro zobrazení pokud nebude pole prázdné.

en: Use this widget to add one of your Widget Areas.
cs_CZ: Použijte tento widget pro přidání jedné z Vašich oblastí widgetů.

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget.
cs_CZ: Použijte tento widget pro přidání jedné z vlastních nabídek jako widget.

en: User's local time
cs_CZ: Místní čas uživatele

en: Valid (Lifetime)
cs_CZ: Platnost (životnost)

en: Valid until
cs_CZ: Platné do

en: Value should not be empty
cs_CZ: Hodnota nemůže být prázdná

en: Value should not be longer than 100 characters and not contain characters: \ "
cs_CZ: Hodnota by neměla být delší než 100 znaků a nemá obsahovat znaky: \ "

en: Value should not be longer than 50 characters and consist of letters from a-z (LowerCase, UpperCase), characters: _ - .
cs_CZ: Hodnota by neměla být delší než 50 znaků a má se skládat z písmen a-z (malá a velká písmena) a znaků: _ -.

en: Vertical
cs_CZ: Vertikální

en: Vertical Tabs
cs_CZ: Svislé záložky

en: Vertical gap between posts
cs_CZ: Svislá mezera mezi příspěvky

en: Video URL
cs_CZ: Adresa URL videa

en: Violet
cs_CZ: Fialová

en: Volume
cs_CZ: Prostorový

en: Warm
cs_CZ: Horká

en: Wide Image
cs_CZ: Široký obrázek

en: Widgets Area
cs_CZ: Oblast widgetů

en: Width (%)
cs_CZ: Šířka (%)

en: WordPress Multisite
cs_CZ: WordPress Multisite:

en: WordPress visual editor is required
cs_CZ: Je vyžadován Vizuální editor WordPressu

en: You are about to edit the content created with the WordPress Editor. It is available as a single block and will be edited using the WordPress Editor
cs_CZ: Chystáte se upravovat obsah vytvořený pomocí editoru WordPress. Je k dispozici jako jeden blok a bude upraven pomocí editoru WordPress.

en: You can set caption in media library
cs_CZ: V knihovně médií můžete nastavit titulek

en: You have reached the maximum number of blocks available for this row
cs_CZ: Dosáhli jste maximální počet bloků, které jsou dostupné pro tento řádek

en: YouTube video URL:
cs_CZ: YouTube Video URL:

en: Your browser is not supported. We recommend one of these supported browsers: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'>Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'>Chrome</a>.
cs_CZ: Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme některý z následujících podporovaných prohlížečů: <a href='http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new' target='_blank'> Firefox</a>, <a href='http://www.google.com/chrome' target='_blank'> Chrome</a>.

en: Your most used tags in cloud format
cs_CZ: Vaše nejpoužívanější štítky ve formátu oblaku

en: Your site WordPress Pages
cs_CZ: WordPress stránky Vašeho webu

en: Zoom
cs_CZ: Lupa

en: ex. http://yoursite.com/ or /blog
cs_CZ: např. http://vasestranky.cz/ nebo /blog

en: login
cs_CZ: přihlášení

en: no title
cs_CZ: bez názvu

en: or
cs_CZ: nebo

en: or choose one of the predefined layouts
cs_CZ: nebo zvolte jedno z předdefinovaných rozložení

en: shortcode
cs_CZ: zkratka

en: template
cs_CZ: šablona
