WordPress - Plugins - MotoPress Content Editor - en to ca translation catalogue (96 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Activate License
ca: Activar la llicència

en: Add New Font style:
ca: Afegir la Font Nova d'estil:

en: Armenian
ca: Armeni

en: Audio
ca: Àudio

en: Audio File
ca: Arxiu d'àudio

en: Audio file URL
ca: URL del fitxer d'àudio

en: Audio source
ca: Font d'àudio

en: Background color
ca: Color de fons

en: Block size
ca: Mida del bloc

en: Button
ca: Botó

en: Buttons size
ca: Mida de botons

en: Centered
ca: Centrat

en: Character sets:
ca: Conjunts de caràcters:

en: Chart
ca: Gràfic

en: Chart type
ca: Tipus de gràfic

en: Check spelling
ca: Comprova l'ortografia

en: Choose query type
ca: Triar el tipus de consulta

en: Click here to begin typing...
ca: Feu clic aquí per començar a escriure...

en: Close
ca: Tancar

en: Column
ca: Columna

en: Content
ca: Contingut

en: Content style
ca: Estil de contingut

en: Custom Style Name:
ca: Nom de l'estil personalitzat:

en: Custom query
ca: Consulta personalitzada

en: Deactivate License
ca: Desactivar la llicència

en: Delete Object
ca: Suprimir l'objecte

en: Display Style
ca: Estil de visualització

en: Drag objects from the left panel to this area to start working with them
ca: Arrossegar objectes de l'esquerra plafó a aquesta àrea per començar a treballar amb ells

en: Drag objects here
ca: Arrossegar objectes aquí

en: Edit
ca: Editar

en: Enter the RSS feed URL here
ca: Introduïu RSS feed d'URL aquí

en: Expiration Date
ca: Data de caducitat

en: Expired
ca: Caducat

en: Filter
ca: Filtre

en: Font Family
ca: Família tipogràfica

en: Georgian
ca: Georgià

en: Grayscale
ca: Escala de grisos

en: Hide
ca: Amagar

en: Hide animation
ca: Amagar l'animació

en: How many items would you like to display?
ca: Quants elements li agradaria mostrar?

en: Icon color
ca: Color de la icona

en: Image
ca: Imatge

en: Image, Title, Text
ca: Imatge, títol, Text

en: Indent
ca: Sagnia

en: Inner Column
ca: Columna interior

en: Insert
ca: Insereix

en: Invalid
ca: Invàlid

en: Items quantity
ca: Quantitat d'elements

en: Link
ca: Enllaç

en: List
ca: Llista

en: Load More
ca: Penja'n més

en: Name
ca: Nom

en: Number of Comments to show
ca: Nombre de comentaris per mostrar

en: Page
ca: Pàgina

en: Pages
ca: Pàgines

en: Pagination
ca: Paginació

en: Paragraph
ca: Paràgraf

en: Post description
ca: Descripció del lloc

en: Preview
ca: Visualització prèvia

en: Product
ca: Producte

en: Publish
ca: Publicar

en: Query Type
ca: Tipus de consulta

en: Quote author name
ca: Nom de l'autor cita

en: RSS feed URL
ca: URL de feed RSS

en: Read more
ca: Llegiu-ne més

en: Recent Comments
ca: Comentaris recents

en: Renew License
ca: Renovar la llicència

en: Rotate
ca: Girar

en: Row
ca: Fila

en: Save
ca: Desa

en: Search
ca: Cerca

en: Separate with ','
ca: Separat amb ','

en: Server time
ca: Temps de servidor

en: Service
ca: Servei

en: Show All
ca: Mostra-ho tot

en: Show Date and Comments
ca: Mostra data i comentaris

en: Show Featured Image
ca: Mostrar imatge destacada

en: Sort order
ca: Criteri d'ordenació

en: Style
ca: Estil

en: Styles:
ca: Estils:

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Text alignment
ca: Alineació del text

en: Text color
ca: Color del text

en: Text on the button
ca: Text en el botó

en: Text size
ca: Mida del text

en: This Custom Style Name already exists.
ca: Ja existeix aquest nom d'estil personalitzat.

en: Time zone
ca: Zona horària

en: Title
ca: Títol

en: Title, Image and Text
ca: Títol, imatge i Text

en: Title, Text
ca: Títol, Text

en: User's local time
ca: Hora local de usuari

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: ex. http://yoursite.com/ or /blog
ca: ex. d'http://yoursite.com/ o /blog

en: no title
ca: sense títol

en: or
ca: o
